В танке• 24 января в 11:36
Тест на вагітність
Хтось гадає на таро, хтось на кофейній гущі, а я) на тесті на вагітність 🤰 2 дня до місячних, тест високочутливий, показує чітку одну риску. Навіть натяку не має. А пишуть в оцих ваших і наших інтернетах, що прям через 7-10 діб після овуляції вже може показувати 🫣 а в мене 27 д.ц. При 29денному) розумію, що я ніяк не вплину на результат) але зліва знизу як після овуляції зʼявився легке протягування , так і тримається. Тому надія була🥹 чи було в вас так що тест показував одну риску без натяків на іншу, а потім він заполосатився? Ті в кого була слабка лінія , то окрема історія , там хеппі енд вже і так передбачуваний)❤️
В танке
• 13 февраля в 22:20
Ответ дляНе їм після шостої
Тесты с чувствительностью 10 действительно способны на 10 день показывать беременность... которая случилась. Потому что на путь зиготы к матке - 5 дней, на имплантацию +/- 2, и дальше происходит удвоение хгч.
А если беременности нет, то ее нет - что показывать-то? тесты в Вашей ситуации вообще не при чем
Тесты нет , а концентрация хгч при чем)