Перша на селі• 24 февраля в 15:51
Лілу пише,що нас ждуть голодні,ніщі 90 ті.Я не вірю.
Бо нам допомогає пів світу.Багатющі країни і вони уж точно не обніщають
Гидроусилитель руля• 24 февраля в 16:01
Ответ дляПерша на селі
Вона не матрьошка.Але в неї така думка чомусь
Она в другую сторону поехавшая 😂
Мадам Подлинник• 24 февраля в 16:02
Ответ дляУгадайс
Подивимось. Пишуть , що якщо будуть затримки з допомогою, то вже в квітні буде бюджетний дефіцит. А це зарплати і пенсії.
Вже заблокували (Угорщина) ті 90млрд. що попередньо домовились надати
Угадайс• 24 февраля в 16:03
Ответ дляМадам Подлинник
Ну то може ж розблокують до квітня. Пишуть на березень вистачить того, що є.
Перша на селі
• 24 февраля в 16:04
Канада.Австралія Нова Зеландія Японія Південна Корея та США Європа ніколи не обніщають і будуть нам допомагати
Ласковая_львица• 24 февраля в 16:06
Ответ дляУгадайс
Это вам сам Орбан сказал? )
Khmelnichanka• 24 февраля в 16:07
Ответ дляlilul990
Уже сказали що для відновлення хоча би довоєнного рівня треба як мінімум 200 млрд дол і не красти
Головна проблема - в останньому слові…
Ласковая_львица• 24 февраля в 16:07
Ответ дляПерша на селі
Зачем?
Угадайс• 24 февраля в 16:10
Ответ дляЛасковая_львица
Это вам сам Орбан сказал? )
Ні , це я просто сподіваюсь, бо заначки майже нема, від зарплати до зарплати живу, а старенькі мої від пенсії до пенсії.
люблю_тортики• 24 февраля в 16:10
Сьогодні наркоманам телефони з реєстрацією на форумі видали? Шо не те а то ’ шедевр’
Голубец• 24 февраля в 16:13
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ну да, патриотизм он только за бугром проявляется
Найбільше, за Канадським.
Ласковая_львица• 24 февраля в 16:14
Ответ дляУгадайс
Мне очень жаль, честно (
Но почему многие считают, что другие страны всю жизнь будут давать деньги Украине? По доброте душевной или как?
месяцкие• 24 февраля в 16:16
Ну вам то что переживать, вы звезда, у вас бизнес, сама себе хозяйка, в случае чего вас дополнительными налогами обложут, наскребут Игорьку, важным депутатам и прочим на зарплаты.
Угадайс• 24 февраля в 16:17
Ответ дляЛасковая_львица
Мне очень жаль, честно (
А як не будуть, то що, новий голодомор? Не хотілося б щоб таке повторилося. І сподіваюсь не повториться. В мене бабуся була 1911 року народження, то я знаю про це з перших уст. Сподіваюсь не буде такого. Вже й зараз дуже важко виживать, зарплати й пенсії мізерні, інфляція їх з´їдає, а підвищень майже немає.
Ответ дляЛасковая_львица
Мне очень жаль, честно (
Зараз є багато грантових програм по самим різним напрямкам - можливо така підтримка продовжиться, але накачувати далі українську економіку навряд будуть
Угадайс• 24 февраля в 16:19
Ответ дляlilul990
А зараз її прямо накачують? Так що прожитковий три тисячі грн, яких і на хліб не вистачить? І ставки бюджетників(освіта, культура) 5-7 тис грн, нижчі за мінімалку. Не схоже це на накачування, так, виживання.
Ответ дляУгадайс
Інфляцію і ціни на квартири розганяють європейські гроші всередині країни - зарплати військових, виплати на загиблих, виплати ветеранам, виплати за зниклих безвісти і т.д. коли ці гроші вмомент зникнуть- неважко здогадатися шо буде з гривнею
Ответ дляУгадайс
Накачують, вся соц сфера - пенсії, а вони різні, є і 10000 і 20000 - на кредитах як і різні виплати по загиблим і зниклим без вісти, єоселя, сертифікати за житло і т.д. Ми стіки не заробляєм
Сладко-соленая• 24 февраля в 16:23
Это россия будет долго и нудно десятилетиями расхлебывать путинское правление. Он спускает сейчас все, что было нажито при совке, а может спустил все.
Не зря кацапов своих доит налогами
Ответ дляСладко-соленая
Не зря кацапов своих доит налогами
Та ми разом з росією підемо на дно. Європа вже будує систему впуску-запуску в країни ЄС платну з пальчиками, майже велику стіну від напливу обніщавших голодранців
Natalia505• 24 февраля в 16:27
Ответ дляПерша на селі
Якщо при такій страшній війні ті 90 ті не наступили,то після війни і тєм болєє
Здуріти можна. Що не наступило? Тисячі вбитих, енергетична система вбита, ціни космос, людям жити немає де. Ви божевільна? 90і квіточки в порівнянні з війною.
Ласковая_львица• 24 февраля в 16:29
Ответ дляУгадайс
В Африканских странах тоже голод. И помощь других государств кардинально не решает эту проблему.