Пасхальний тролік• 10 февраля в 13:32
дивно тягне низ живота, але місячні мають бути через 2 тижні
Я дівчина 18 років, маю хлопця, справа в тому що вже третій-четвертий день досить дивно тягне низ живота, місячні мають бути приблизно в 20-х числах. Хто вже стикався з таким підкажіть чи може бути це вагітність. Адже поки що тест я не робила.
Пасхальний тролік
• 10 февраля в 13:34
Ответ дляпразники не помню
Овуляція? Якраз середина циклу
Вже була
Пасхальний тролік
• 10 февраля в 13:34
Ответ дляНеГолосую
Овуляция
Вже була, може бути щось інше?
НеГолосую• 10 февраля в 13:36
Ответ дляПасхальний тролік
Вже була, може бути щось інше?
Все может быть, для этого есть гинеколог. Если 2 недели до месячных, то какой у вас цикл? Скорее всего она и есть, в смысле овуляция.