Ніка Найз• 24 января в 12:14

Податки на каву, чай, парфуми та особисті речі

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №12429, який передбачає суттєві зміни в оподаткуванні імпортованих товарів, зокрема особистих посилок.

Якщо документ ухвалять, українців очікують нові фінансові обмеження.

Найпомітнішою зміною стане скасування звільнення від ПДВ для товарів вартістю до 150 євро. Відповідно, усі міжнародні експрес-відправлення будуть оподатковуватися за ставкою 20%, незалежно від їхньої вартості, інформує видання Експерт.

Крім того, законопроєкт вводить додаткові обмеження навіть для посилок між фізичними особами вартістю до 45 євро. Певні категорії товарів стануть недоступними для відправки без сплати податків.

До переліку підакцизних товарів, які підлягатимуть оподаткуванню, увійшли:

Духи об’ємом понад 50 грамів і туалетна вода понад 0,25 літра.
Кава понад 500 грамів або кавові екстракти та есенції понад 200 грамів.
Чай понад 100 грамів або чайні екстракти та есенції понад 40 грамів.
автор Ніка Найз • 24 января в 12:15
Автори ініціативи пояснюють, що нововведення спрямовані на уніфікацію правил оподаткування імпорту, а також на боротьбу з ухиленням від сплати податків на предмети розкоші та акцизні товари. Однак для споживачів це означатиме додаткові витрати та обмеження.
NastYulya• 24 января в 12:57
Чья-то соска подгребает под себя рынок парфюмерии …
Когда уже эти твари нажрутся и оставят нас в покое …
Апель-синка• 24 января в 13:43
А идеолог сей херни - как всегда Гетьманцев.
Спит и видит каждый пук людей налогами обложить.
автор Ніка Найз • 24 января в 14:25
Главное шоб на коньяк налога не было...
Anna-08e7• 24 января в 19:50
Ответ дляNastYulya
Похоже что никогда.
’Звёзды’ шоу дорвавшись до власти взорвались сверхновой и превратились в бездонные ’черные дыры’ которые не могут перестать врать и красть.