Метровий сантиметр• Изменено 24 января 2025
Як Вам такі стосунки?
Може в когось були, потрібний відгук.
Коли чоловік знімає номер в готелі, до цього ресторан і квіти.
Тобто буде секс, якісь переписки є щодня і далі такі стосунки. Зустрічі , секс, зранку додому.
Говорить, що це партнерські відносини.
Не знаю, чи погоджуватись, бо таке вперше.
Завжди була в стосунках, де секс , як доповнення.
А тут з початок з нього.
Мені 36, йому 33.
Не одружені, що він , що я, це 100%
Говорить, що це партнерські відносини.
А тут з початок з нього.
Мені 36, йому 33.
Не одружені, що він , що я, це 100%
Метровий сантиметр
• 24 января 2025
Ответ дляSo_so
А что это даст Вам?
Емоції, спілкування.
Але, я завжди була в серйозних стосунках.
Щоб не переплутала нічого.
Птица секретарь• 24 января 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Ми знайомі.
Спілкуємось по роботі. Але в різних філіалах працюємо. 2 рази сходили на зустріч просто так. В кіно один раз, другий раз ресторан.
І ось він мені вчора запропонував таке
У вас мета в житті зараз яка? Створення сім´ї чи жити одній і мати романтичні стосунки без штампу? Від цього і відштовхуйтесь. Не погоджуйтесь на те, що не наближає вас до мети.
Топтунша• 24 января 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
А якщо я закохаюсь в нього?
Це ж потім , боляче буде
нашо думати про те що може бути а може і не бути?
Аноним_1859• 24 января 2025
не має стосунків
чергова дірка для зливу, потягає, коли обриднене - ногою під зад
Аноним_1859• 24 января 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Ні, ми працюємо разом, тобто по роботі знаємо один одного.
ще гірше
Метровий сантиметр
• 24 января 2025
Ответ дляПтица секретарь
Я б хотіла мати перспективні відносини. Зараз звісно одруження не хочу. Але і тільки механіку на злив в сексі не хочу.
Аноним_1859• 24 января 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
По його словам, це перші зустрічі в готелі.
Потім, або в нього, або якщо я закочу то в мене.
уже економ варіант продвигає
Метровий сантиметр
• 24 января 2025
Ответ дляSo_so
А это в перспективе не осложнит Вам рабочие процессы?
Ні
Метровий сантиметр
• 24 января 2025
Ответ дляАноним_1859
не має стосунків
Чоловіки так не закохуються, я розумію
Міс Всесвіт• 24 января 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Емоції, спілкування.
Щоб не переплутала нічого.
Отнеситесь как к игре. Он еще и влюбится, а вы - нет)
120-120-120 (не худею)• 24 января 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Ну так, він відразу вам чесно сказав, що ці відносини неперспективні, і ви йому потрібна лише для сексу... У чому питання. Чи ви маєте надію, що він з часом передумає
?
Аноним_1859• 24 января 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Ми знайомі.
І ось він мені вчора запропонував таке
категорично ні, поки не пізно і нічого не було, відморозьтеся
потім по роботі прийдется спілкуватися, будете як шлю... в колективі, плітки, всі все знатимуть
Метровий сантиметр
• 24 января 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
?
Ні, він сказав, що з цього початок. Він тільки через постіль може , щось зрозуміти. Типу через зустрічі.
Аноним_1859• 24 января 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Чоловіки так не закохуються, я розумію
такий ніколи і не закохається, бо використовує людей
Викасикрет• 24 января 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
А якщо я закохаюсь в нього?
Це ж потім , боляче буде
Конечно будет. Но вы для начала определитесь , чего хотите вы. Если вас устраивает секс без обязательств , то вам этот мужчина подходит. Если вы хотите отношений и чувств , то это не ваш вариант.
120-120-120 (не худею)• 24 января 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
А я то думала ,що він чесний. Навіть подумала ,,молодець хлопчина, каже, як є, лапшу не вішає,,. Забираю свої думки назад.
Цирк на дроті• 24 января 2025
Ответ дляВинник
Тоді ви для нього манекен для розрядки.
Вам секс не доставляет удовольствия, что вы считаете, что женщину в процессе просто пользуют? Секс нужен и женщине тоже. Она тоже получает разрядку, ну, в норме.
120-120-120 (не худею)• 24 января 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Скажіть, хай звозить вас на Мальдіви. Це для початку. Що ви лише у ,, нєпрінуждьонной обстановкє отдиха,, можете зрозуміти підходить він вам як партнер, чи ні.
Цирк на дроті• 24 января 2025
Как по мне, если вы знаете друг друга, то все упирается в хотите вы его или нет. Если хотите, то почему бы и не сразу отель?
60 метрів сметани• 24 января 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Чоловіки так не закохуються, я розумію
Я вам більше скажу. Деякі взагалі любити не можуть. Не вміють. Користуються поки треба. Це жінки закохуються. Дурні. Якщо він зрозуміє що хоче щоб ви народили йому дитину то це теж не означає що він закохався. Як сказав мені один чоловік.. не всі вміють любити і сім´я це теж проект де кожен несе свою відповідальність. Хтось за побут і народження а хтось за забезпечення. Але це теж не означає любов він чоловіка.
Ближче до 40 буде ще цікавіше)))
Винник• 24 января 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Якщо мене чоловік не любить, то ні, ніякого задоволення. Він тоді не дає енергію, а забирає.
Метровий сантиметр
• 24 января 2025
Ответ дляВикасикрет
Я зараз хочу, щось середнє. Метелики в животі, бажати чоловіка, але без мозгоклюйства, але і по визову на злив тільки не хочу
Птица секретарь• 24 января 2025
Ответ дляЦирк на дроті
У всіх по різному, звісно. Але я отримую оргазм десь через два-три місяці стосунків, коли повністю довіряю і можу бути розкутою в ліжку. А чоловіки, якщо це несерйозно, до того часу вже зливаються. Тому несерйозні стосунки для мене не мають сенсу. Боже, як я заздрю жінкам, які можуть зняти когось в барі на одну ніч і в ту ніч кінчити
Пустощі-веселощі• 24 января 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
А якщо я закохаюсь в нього?
Це ж потім , боляче буде
У него - секс без обязательств, за еду и цветы )))
Это не отношения, поэтому лучше не влюбляйтесь.
120-120-120 (не худею)• 24 января 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Автор писала, что для розрядки у неё есть вибратор. А отношения она ищет перспективные.