Метровий сантиметр• Изменено 24 января 2025

Як Вам такі стосунки?

Може в когось були, потрібний відгук.
Коли чоловік знімає номер в готелі, до цього ресторан і квіти.
Тобто буде секс, якісь переписки є щодня і далі такі стосунки. Зустрічі , секс, зранку додому.
Говорить, що це партнерські відносини.
Не знаю, чи погоджуватись, бо таке вперше.
Завжди була в стосунках, де секс , як доповнення.
А тут з початок з нього.
Мені 36, йому 33.
Не одружені, що він , що я, це 100%
Цирк на дроті• 24 января 2025
Ответ для60 метрів сметани
Я вам більше скажу. Деякі взагалі любити не можуть. Не вміють. Користуються поки треба. Це жінки закохуються. Дурні. Якщо він зрозуміє що хоче щоб ви народили йому дитину то це теж не означає що він закохався. Як сказав мені один чоловік.. не всі вміють любити і сім´я це теж проект де кожен несе свою відповідальність. Хтось за побут і народження а хтось за забезпечення. Але це теж не означає любов він чоловіка.
Ближче до 40 буде ще цікавіше)))
Все на світі проекти. А любов придумали для дурних, щоб виправдати нелогічні вчинки - пʼє, бʼє, але ж я його кохаю.
Непонятно• 24 января 2025
Мені норм, а вам дивіться самі
автор Метровий сантиметр • 24 января 2025
Ответ дляВинник
Якщо мене чоловік не любить, то ні, ніякого задоволення. Він тоді не дає енергію, а забирає.
Як ви влучно написали. Я хочу отримати енергії, тільки так.
Опустошеною бути не хочу.
So_so• 24 января 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
А якщо я закохаюсь в нього?
Це ж потім , боляче буде
Вы способны влюбиться в мужчину, который посчитал Вас настолько ничтожной, что предложил переспать, а потом он решит, достойны Вы каких-то отношений с ним или нет?
Цирк на дроті• 24 января 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
Автор писала, что для розрядки у неё есть вибратор. А отношения она ищет перспективные.
Аа, ну, я не перечитывала все сообщения автора.
Цирк на дроті• 24 января 2025
Ответ дляПтица секретарь
У всіх по різному, звісно. Але я отримую оргазм десь через два-три місяці стосунків, коли повністю довіряю і можу бути розкутою в ліжку. А чоловіки, якщо це несерйозно, до того часу вже зливаються. Тому несерйозні стосунки для мене не мають сенсу. Боже, як я заздрю жінкам, які можуть зняти когось в барі на одну ніч і в ту ніч кінчити
Так не про оргазм писали, а про разрядку. Конечно, с чувствами секс другой совершенно.
Коренная киевлянка• 24 января 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Ні, він сказав, що з цього початок. Він тільки через постіль може , щось зрозуміти. Типу через зустрічі.
Ему надо ’кочана попарить ’.
Балаболка• 24 января 2025
Тобто ви готові з ним спати за їжу?
Цінуйте і поважайте себе
Якщо хоче мати коханку, то нехай траться відповідно, а не морочить вам голову🤷‍♀️
Ответ дляБалаболка
Тобто ви готові з ним спати за їжу?
Цінуйте і поважайте себе
Та, я нормально заробляю, навіть може більше чим він.
Не за їжу точно.
Просто хотілось емоції, прогулянок, спілкування, гарного сексу, але з емоційним аспектом.
Бабо-лебідка• 24 января 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
І виходили з них нормально?
Тобто, чоловіки більшого вже не хотіли? Секс і все
Я не хотела. Меня только мои чувства и желания волнуют )
Ответ дляЦирк на дроті
Да.
І ось коли це ти знаєш, цю різницю. То це і стримує мене.
Голубец• 24 января 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
автор, так может и он Вам - в постели - не подойдет)

Как интересно тут бывает - то все пишут - ’ в чем проблема... свободные взрослые люди - вперед’, то - ’ой, ой, астанавитесь, для слива...’
Аноним_1859• 24 января 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Вам секс не доставляет удовольствия, что вы считаете, что женщину в процессе просто пользуют? Секс нужен и женщине тоже. Она тоже получает разрядку, ну, в норме.
ні
Ответ дляГолубец

Может.
Аноним_1859• 24 января 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Не за їжу точно.
йому це не треба, він зникне після першого інтиму
Помеха справа• 24 января 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Не за їжу точно.
Нащо вам ьакий тормоз, та ще й з роботи? Немає нормальних? Мені б краще щоби вішав лапшу та кружив - ніж оце готелі🫣фу блін, він же вас принизив, а ви тут раздумуєте. У відносинах для жінки важливо бути самою самою кращою... а не тренажером для сексу. Які ємоції у вас викликає таке механічне ´кохання´?
r25-1• 24 января 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Ні, ми працюємо разом, тобто по роботі знаємо один одного.
ну так вы же должны понимать- ему на раз, или можно на будущее. Вообще на раз на работе не стоит. Потом рассказов будет.... хрен отмоетесь
Тишком_нишком• 24 января 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Не за їжу точно.
Вы ответьте, что очень любите секс и это важная часть отношений для вас. Но только тогда когда между людьми есть что-то еще- общие хобби, романтика, просто секс ради секса вас не интересует. И ради ужина тоже. Все, дальше мяч на его стороне. Он будет что-то делать, напрягаться или пойдет искать следующую?
Я была в подобных отношениях, только вместе гостишки ходили к нему домой. По факту, кроме ресторанов, коротких прогулок и секса больше между нами ничего не было. А меня это не устраивало. В итоге я те отношения прекратила, но потрепали они меня знатно. Never again.
мадамГрицацуева• 24 января 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
А якщо я закохаюсь в нього?
Це ж потім , боляче буде
Буде. В мене такі стосунки на роки затягнулись, зараз це гостьові стосунки по вихідним, а починалось з сексу без зобов´язань. Але в нас на початок стосунків в кожного було по дитині від попередніх шлюбів. Якщо хочете серйозних стосунків, то краще ці не починати.
Джинци на Флісі• 24 января 2025
Ответ дляМрію про космос
Я не вірю в таку людину. Ви б хотіли таких відносин своїй доньці? От серйозно?
Це вже все, хрест на ньому
А вам надо сразу в загс?
Джинци на Флісі• 24 января 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Ми знайомі.
Спілкуємось по роботі. Але в різних філіалах працюємо. 2 рази сходили на зустріч просто так. В кіно один раз, другий раз ресторан.
І ось він мені вчора запропонував таке
Ну, это обычные отношения взрослых людей )) Вам надо кольцо сразу и в загс? Хватит жить сказками
Он вам нравится?
Джинци на Флісі• 24 января 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Емоції, спілкування.
Але, я завжди була в серйозних стосунках.
Щоб не переплутала нічого.
И что дали вам эти как бы серьёзные отношения? Чем они закончились, чем они отличались от этих?
Джинци на Флісі• 24 января 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Я б хотіла мати перспективні відносини. Зараз звісно одруження не хочу. Але і тільки механіку на злив в сексі не хочу.
У мужчин все отношения начинаются с секса, просто одни устраивают танцы с бубнами, получают свое, потом исчезают, а другие не играют в принцев, не вешают лапшу на уши ’про любовь’ с первого взгляда))
Джинци на Флісі• 24 января 2025
Ответ для60 метрів сметани
Ближче до 40 буде ще цікавіше)))
Полностью согласна! Молодым и наивным пока этого не понять )
60 метрів сметани• 24 января 2025
Ответ дляТишком_нишком
Согласна. Если после того как вы проявите какую то чувственность и намекнете что просто механический секс вас не устраивает нужно будет просто подождать. Или он сольётся сразу или продолжит. Вот тогда можно о чем то думать.
Он не нарцисс случайно? Очень похоже. Не нуждаются в чувствах а нуждаются только в закрытии своих потребностей здесь и сейчас. Не одна так другая.
неДоПриличий• 24 января 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Кем он себя возомнил? Царем горы?
неДоПриличий• 24 января 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Не за їжу точно.
После этого коммента ощущение что вы жадный мужик троль 🤔
Ну какая разница сколько вы зарабатываете и работаете ли вообще?
Запомните: мужчина должен, Обязан обеспечивать и одаривать женщину. И чем менее официальны эти отношения, тем больше траты. То есть например если он предлагает быть любовницей, то я должна получать больше денег и подарков в месяц, чем получила бы (или получает) его жена.
Иначе какой смысл этого кордебалета?
Любовница - это роскошь, а не средство экономии на прастах для жадных мужичков 🤷
неДоПриличий• 24 января 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
Он вам нравится?
Какие в сраку обычные отношения?
Що вы несете?
Да такое мужло другую вело под венец в припрыжку через месяц-год знакомства или поведет. А еще одной он предлагал/предложит тест драйвы через перепих в отеле и секс за букет
неДоПриличий• 24 января 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
Он вам нравится?
Банальный замуж или обеспечение это сказка? Пардон, членов вокруг море. На этом одном мир не завязан.
неДоПриличий• 24 января 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
Закончились бы ее безопасностью, финансовой в том числе.