Указка• 24 января 2025

Чоловіку соромно виїздити за кордон

В нас особлива дитина, скільки вже разів пропонувала поїхати в відпуску за кордон,щоб дитина побачила море/океан ,вперся і не хоче ні в яку
Каже поки війна іде я не хочу виїздити

Сама я можу ,але не з дитиною , просто не справляюсь з його істериками
Пацаааааааан• 24 января 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Може і немає,а можливо і є.Ніхто цього не може знати,крім її чоловіка.
з особистого досвіду?
Пацаааааааан• 24 января 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
І порадниці
а особливо ті, кому всюди ввижається , як у них)
Вельшановна• 24 января 2025
Ответ дляКров з молоком
Да, хочется. От того что у автора особый ребенок, не значит что она перестала хотеть в Испанию. Но проблема в том что и на речку и в Испанию едет она с особым ребенком и чтобы она хоть на минутку закрыла глаза и поплавала с этим особым ребенком кто-то должен играть, плавать, спать, есть, лепетить куличики. Это обычного ребенка в Испании заберут в кидзклаб в 10 утра и оттадут в 5 вечера, а особого НИКТО НИКУДА не заберет.
Да, вот такая реальность у автора. И жить надо исходя из этой реальности. Но в старпосте автор пишет, заграницу она хочет исключительно из за ребенка - океан ему показать, что есть неправдой
Пацаааааааан• 24 января 2025
Ответ дляУказка
Не можна буде виїхати без дитини
автор, врахуйте ще той факт, що по дорозі або й на кордоні може чудесним чином навпроти даних Вашого чоловіка ’раптом з’явитись’ у віконечку ’у розшуку’, Це зараз часто практикують, коли план по відлову душ горить і задниця продажна підказує, що пошуруєш сам на нуль, якщо його не виконаєш
Кров з молоком• 24 января 2025
Ответ дляВельшановна
Все очень круто рассуждают о реальностях, пока эти реальности не приходят в твой дом. Сначала, как это ’такой’ ребенок в классе у моего прекрасного ребенка, потом у тебя рождается ’такой’ и сразу... караул, моего не принимают, что это такое, вы все с...
Она обычный человек и хочет на море.
Застряла• 24 января 2025
Ответ дляУказка
Бо він так і сказав
Якщо він з вами не відпочивав до війни, і не відпочиває зараз в Україні, то до чого тут війна?
Скользкая• 24 января 2025
Ответ дляВельшановна
Это исключительно Ваши мысли, мы не можем расписываться за другого человека. Автору просто хочется заграницу, потому что ребенку в 4 года,еще как бы все равно где отдыхать, на речке или в Испании
Пацаааааааан• 24 января 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А чому ви лізете в мій діалог з автором?
Її чоловік може донатити і я ж не раджу її чоловіку не донатити.Але донатити він буде мати можливість навіть,якщо він виїде.
шановна, читаю вас .... ви трошки прийдіть до тями, перш ніж комусь писати ’лізете’. Діалог - в лічці, а тут - відкрита тема, де кожен має право коментувати іншого учасника теми
Вельшановна• 24 января 2025
Ответ дляКров з молоком
Она обычный человек и хочет на море.
Не могу понять Ваших претензий? Мне автора отвезти на море? Или я виновата, что у нее такой ребенок? Или что с ней никто не хочет ехать, ни муж, ни мама?
Скользкая• 24 января 2025
Ответ дляУказка
Бо він так і сказав
А что он говорит на предложение погулять на выходных по городу? Что говорит про отдых по Украине?
Кров з молоком• 24 января 2025
Ответ дляВельшановна
Никаких у меня к вам претензий. Никто не виноват. Не вы ни она.Просто так вышло. Пришел человек и поделился...
Пацаааааааан• 24 января 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Ви невихована людина.Всюди пхаєте свого носа.Людина пише автору,а ви пхаєтеся в тему і коментуєте те що адресовано не вам а автору.Вам боляче,бо ви і самі мабуть були в подіьній ситуації?
хрясь трусами об асфальт)))) тепер ясно, чому вам всюди ввижається інша)))) ’бо Вам боляче,бо ви і самі мабуть були в подіьній ситуації?’ . Хоча після цього Вашого поста знак запитання явно зайвий)))
Пацаааааааан• 24 января 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
Вихована прийшла
Автору іншу намалювала
причому ’вихована’ навіть не в стані відрізнити діалог від відкритої теми на форумі
So_so• 24 января 2025
Ответ дляУказка
Бо він так і сказав
Но у Вас же есть свой мозг, чтобы делать выводы?
буреЛОМКА• 24 января 2025
На захист автора скажу, що моя особлива дитина дуже сильно змінюється після відпочинку на морі. Найсуттєвіше - зменшується спазматичний компонент, йдуть тіки і тп.
Плавання у солоній воді, де можна не борсатися щосекунди, а розслабитись - дуже корисне для неврологій. Річка цього не замінить.
Плюс, нові враження, нові відчуття завжди дають поштовх у розвитку. Координаційні покращення, соціальні - кожна поїздка завжди давала позитивні зрушення. Може, саме океан не обовʼязковий, але подорож, як зміна звичних маршрутів і рутинних справ - вельми корисна.
І торік наш психіатр буквально наполягала, щоб ми вивезли дитину, бо в наших теперішніх умовах стан погіршився. Звичайно, бажання мало, треба ще й фінанси, тож обирали, що найближче і найзручніше, Іспанія зачекає поки))
Авторко, проконсультуйтеся з вашим лікарем. Можливо, він теж вбачає в цьому користь дитині.
Міні-бікіні• 24 января 2025
Ответ дляУказка
Ніяк ,хібо що возимо дитину на безкінечні заняття
Так зачем ему тоже самое,только за большие деньги?
Пацаааааааан• 24 января 2025
А якщо брати глобально, то не того чоловіки встидаються. Он ці упирі не встидаються ні красти, ні приймати закони, щоб уникнути покарання. Будуть під прикриттям форми сидіти в тилах, брати гроші і сміятись з недалеких, котрі встидаються поїхати на відпочинок. Чи може у когось закрадається думка, що вони мобілізуються у штрафбати і будуть штурмувати посадки без вогневого прикриття, як наших відправляють? https://focus.ua/uk/voennye-novosti/690131-mobiliz...

Засуджені міністри та нардепи можуть замінити покарання на службу в ЗСУ: Кабмін ухвалив зміни
буреЛОМКА• 24 января 2025
Якесь же прибацане фейспалми ставить(
До чого люди риготні бувають.
БоВжеВільна• 24 января 2025
Отведите его к психотерапевту
У него проблемы
Брюнетка в Мармеладе• 24 января 2025
Ответ дляВельшановна
Обижаться на что? Любой взрослый человек имеет право на свободу выбора. Ей хочется ехать - пусть едет, он не хочет ехать - сидит дома. У меня муж тоже не любит путешествовать, если бы я дулась и обижалась, то сидела бы дома, а так мы с ребенком уже пол Европы обездили вдвоем. Все довольны и не у кого нет каких то непонятных претензий
Потому столько разводов.
Брюнетка в Мармеладе• 24 января 2025
Ответ дляСкользкая
Ребенку это точно не надо. Это издевательство над ним.
Оставьте его бабушке и едьте с мужем отдохнуть несколько дней в Карпаты.
Вы правы
Брюнетка в Мармеладе• 24 января 2025
Ответ дляКров з молоком
Не думаю, что причина в том, что он домосед
Я тоже пытаюсь автору это сказать,но она никого не слышит.И ещё одна комментаторша свои 5 копеек вставила
Брюнетка в Мармеладе• 24 января 2025
Ответ дляSo_so
Супер, только давайте она ему ребенка с аутизмом оставит и на недельку отдыхать. Пусть сидят дома, домоседы, и не дуются.
Согласна с вами.
Брюнетка в Мармеладе• 24 января 2025
Ответ дляНеваляшкина
Как мама особенного ребёнка скажу, что отцы по-другому переносят особенности своего ребёнка, не каждый остаётся рядом.
Родителям очень сильно нужен и отдых, и поддержка, иногда и помощь психолога.

Отдыхать вместе с особенным ребенком это испытание.
Её муж боится трудностей
Брюнетка в Мармеладе• 24 января 2025
Ответ дляПацаааааааан
з особистого досвіду?
Її чоловік боїться труднощів.Тут все ітак зрозуміло
Брюнетка в Мармеладе• 24 января 2025
Ответ дляПацаааааааан
Ви походу незаміжня або наплювати на свого чоловіка і на свою родину
Брюнетка в Мармеладе• 24 января 2025
Ответ дляЗастряла
Бо йому це не потрібно от і все
Брюнетка в Мармеладе• 24 января 2025
Ответ дляПацаааааааан
Дуже шкода,що в школі не було предмету ’Етика’.Люди невиховані,і цього навіть не соромляться
Брюнетка в Мармеладе• 24 января 2025
Ответ дляПацаааааааан
Ясно все з вами
Брюнетка в Мармеладе• 24 января 2025
Ответ дляПацаааааааан
Так поводьтеся з людьми,як хочете.Ноу коментс...Просто жахіття