Указка• 24 января 2025

Чоловіку соромно виїздити за кордон

В нас особлива дитина, скільки вже разів пропонувала поїхати в відпуску за кордон,щоб дитина побачила море/океан ,вперся і не хоче ні в яку
Каже поки війна іде я не хочу виїздити

Сама я можу ,але не з дитиною , просто не справляюсь з його істериками
Кружите меня,кружите• 24 января 2025
Ответ дляУказка
Нігде
Автор це ж не перша ваша тема. Судячи з усього чоловік просто соромиться дитини, а не виїзду за кордон. Він же не гуляє з дитиною на вихідних. І у відпустки по Україні теж відмовляється всім разом їхати. До того ж неодноразово чоловік вам пропонував поїхати на море за кордон ви і дитина або плюс ще мама/ подруга. Без нього.
Туфли в чешуе• 27 января 2025
Ответ дляУказка
Ну вдома то він їх бачить 24/7
Поки ви поїдете на море він хоче від життя з особливою дитиною відпочити, а якщо поїхати разом, то це від буде допомагати вам + ще і валізи йому доведеться таскати, а так весь відпочинок+ дитина ляже на ваші плечі, а він може пиво на дивані під телек спокійно розтягувати
Ви би з таким розрахунком могли його в санаторій з дитиною без вас по Україні відправити, він 100% теж буде не у захваті
Туфли в чешуе• 27 января 2025
Ответ дляУказка
Не які наприклад?
Жайворонок в Закарпатті
Санаторій Карпати теж в Закарпатті
Моршин (я люблю), Трускавець
Туфли в чешуе• 27 января 2025
Ответ дляУказка
Вона теж не хоче ,їй важко буде
Всім важко, бо ніхто не хоче
А мама прям семіжильна залізні коняка?
По хорошому вам би самій БЕЗ ЧОЛОВІКА і особливої дитини поїхати на море/океан і відпочити але ж ніхто вас не відпустить
Туфли в чешуе• 27 января 2025
Ответ дляВельшановна
А каким боком истерики до пасии? Просто муж адекватный и понимает, что тащить больного ребенка в автобусе кудато до аеропорта то еще удовольствие
Та і жити поруч з такою дитиною теж не айс
Але батьки не можуть здати в інтернат і навідувати на 1 день раз на місяць
Туфли в чешуе• 27 января 2025
Ответ дляУказка
Його поведінка не передбачувана і це не дивлячись на дуже дороговартісні та тривалі заняття
В садок теж ходить
РДУГ чи аутизм?
Туфли в чешуе• 27 января 2025
Ответ дляУказка
Нігде
В 4 уже є деякі фільми які можуть бути цікаві в планетарії, може бути цікавий Музей води, музей Науки (на вднх), пречудовий ляльковий театр (на Грушевського, подивіться записи виступів в інстаграм. Все круто і сучасно), равликова ферма, страусина ферма і т.д.
автор Указка • 27 января 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
РДУГ чи аутизм?
Аутизм