Указка• 24 января 2025
Чоловіку соромно виїздити за кордон
В нас особлива дитина, скільки вже разів пропонувала поїхати в відпуску за кордон,щоб дитина побачила море/океан ,вперся і не хоче ні в яку
Каже поки війна іде я не хочу виїздити
Сама я можу ,але не з дитиною , просто не справляюсь з його істериками
Каже поки війна іде я не хочу виїздити
В кого тако було• 24 января 2025
Якщо дитина з істериками, краще сидіть вдома і відпочивайте де менше людей. Ніхто не хоче істерик в літаку, автобусах чи у готелях. Люди платять немалі гроші за відпочинок
Брюнетка в Мармеладе• 24 января 2025
Ответ дляУказка
Працює із дому
Ой,автор...Я дуже співчуваю вам.Походу ви йому набридли,я гірка редька :-(
Указка
• 24 января 2025
Ответ дляЩебетуха
Може, з бабусею поїхати, якщо є і бажає?
Вона теж не хоче ,їй важко буде
Щебетуха• 24 января 2025
Ответ дляУказка
Вона теж не хоче ,їй важко буде
А чого хочете ви? Не для дитини, а для себе поїхати?
Брюнетка в Мармеладе• 24 января 2025
Ответ дляУказка
Хіба що під комп´ютерним столом
Почуття гумору - це добре.Але походу він чекає вашого виїзду з дитиною з нетерпінням(((((((((((
Обращеница• 24 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
він просто не бачить сенсу у відпочинку з дитиною, для нього це не відпочинок, а морока за купу грошей
Плюсуюсь, это не отдых с особым ребенком. Думаю что он больше отдохнет если автор с ребенком уедете, а он дома останется)
Вельшановна• 24 января 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Істерики бачить?Якщо так,то змушена вас засмутити - але в нього вже є нова пасія,яка його заспокоює після вас.
А каким боком истерики до пасии? Просто муж адекватный и понимает, что тащить больного ребенка в автобусе кудато до аеропорта то еще удовольствие
Смайлик• 24 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
Ви прям так все знаєте про іншу людину ? По кількох реченнях?
Мій чоловік говорить так само як і чоловік автора . Що не відчуває морального права їхати на відпочинок закордон коли інші гинуть на фронті. До війни ми їздили з дітьми двічі на рік . То по вашій логіці все життя він бачив сенс у відпочинку з дітьми а тепер не бачить . По Ураїні ми за період війни два рази зʼїздили в Карпати .
У ваших словах немає логіки .
Указка
• 24 января 2025
Ответ дляЩебетуха
Для себе та для дитини
Брюнетка в Мармеладе• 24 января 2025
Ответ дляУказка
Вона теж не хоче ,їй важко буде
Ну це як обично.Більшість бабусь і дідусів не хочуть бути з онуками своїми.
Коко Шанель• 24 января 2025
У нас тоже муж не выезжает, хотя может.
Много донатит, занимается дронами с ребятами.
Считает, что нельзя на морях ему чилить, пока много друзей рискуют жизнью ради нас всех.
Безумно уважаю его позицию, езжу с малым одна, с подругой или с мамой и сестрой.
Обращеница• 24 января 2025
Ответ дляУказка
Ніяк ,хібо що возимо дитину на безкінечні заняття
Помогает?
Брюнетка в Мармеладе• 24 января 2025
Ответ дляВельшановна
Он же не отговаривает свою жену от выезда.Значит не против,чтобы она с ребёнком ехала.Но присутствовать при этом не имеет желания.
Указка
• 24 января 2025
Ответ дляВельшановна
Ну в нас ще ж машина
Ростки жимолости• 24 января 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
Просто ви в нього не в пріоритеті і теж не хоче бачити істерики
Вы внимательно читали стартпост?
Вельшановна• 24 января 2025
Ответ дляУказка
Для себе та для дитини
Сколько ребенку? Насколько он социализированый? Куда ВЫ хотите ехать? А то как бы муж плохой, а по факту информации вообще никакой нет
Брюнетка в Мармеладе• 24 января 2025
Ответ дляКоко Шанель
У нас тоже муж не выезжает, хотя может.
Донатить с заграницы никак нельзя?
Аристократка-тунеядка• 24 января 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Написано ж чому
не хоче їхати
А тут ви зі своїми вимишленими пасіями
Дама-мадама• 24 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
і він якби правий( тут з нормотиповою дитиною поки доїдеш до того моря... що вже і відпочинку ніякого не хочеться
Вельшановна• 24 января 2025
Ответ дляУказка
Ну в нас ще ж машина
А куда Вы зимой собрались на машине отдыхать заграницу? На лыжи?
Брюнетка в Мармеладе• 24 января 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
Написано ж чому
не хоче їхати
А тут ви зі своїми вимишленими пасіями
Може і немає,а можливо і є.Ніхто цього не може знати,крім її чоловіка.
Обращеница• 24 января 2025
Ответ дляУказка
Вона теж не хоче ,їй важко буде
Может определить ребенка в спец учреждение на неделю или нанять на неделю человека с кем побудет ребенок? А сами с мужем заграницей отдохнете, наладите отношения. Вы ж в аду живете( отдых нужен
Брюнетка в Мармеладе• 24 января 2025
Ответ дляОбращеница
Сто процентов согласна.
Патика-мотика• 24 января 2025
Ответ дляДама-мадама
та я згодна. Одне діло у своєму місті на літака і швиденько до готелю в Турції, інше пертися автобусом спочатку в іншу країну, а потім літак...
Аристократка-тунеядка• 24 января 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
І порадниці
Вельшановна• 24 января 2025
Ответ дляОбращеница
Вы реально думаете, что можно определить ребенка на неделю куда то в нашей стране?
Аноним Советчик• 24 января 2025
Мій чоловік так само . Може виїхати , але нікуди не їде .
Дитина у нас здорова , то я сама з дитиною і з мамою або сестрою можу поїхати .
Брешу , один раз таки він виїхав , відвіз нас до аеропорта і вернувся додому .
Брюнетка в Мармеладе• 24 января 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
І порадниці
Більшість чоловіків не відмовляються зрадити дружині,якщо є така можливість.
Указка
• 24 января 2025
Ответ дляВельшановна
Його поведінка не передбачувана і це не дивлячись на дуже дороговартісні та тривалі заняття
В садок теж ходить