ДА да да• 24 января в 15:52

Як ви зберігаєте прокладки?

Розбираю шафи і перебираю речі. Маю дуже великий запас прокладок. Раніше вони просто лежали на спеціальній поличці за дверцятами, а тепер їх перекладаю в іншу велику шафу і не знаю, як їх гарно і компактно впорядкувати.
Хто що може порадити?
Миловидна леді• 24 января в 16:43
Ответ дляБлакитна устриця
Кстати именно с начала войны перестала делать запасы, потому что понимаю, что если что я все брошу и сразу буду выезжать (как это было уже в начале марта 22го) и с собой я взяла 1 чемодан и все.
А я наоборот с начала войны начала делать запасы. Потому что видела пустые полки в магазинах. Да и это удобно, взять на полке дома закончившийся товар или продукт. И не нужно никуда бежать вдруг что.
До войны никогда не было запасов.
Блакитна устриця• 24 января в 16:47
Ответ дляМиловидна леді
До войны никогда не было запасов.
Я тоже видела пустые полки, но как это было и в пандемию - ненадолго, через неделю -две уже все было забито снова. Если это конечно не в окупации было.
автор ДА да да • 24 января в 16:48
Ответ дляЗашла на 5минут
Ну может вы в глухом селе живёте, потому как на них постоянно акции. Нас тоже двое, но обычно я раз в 3 месяца беру себе тампоны большую пачку и 3 пачки прокладок на двоих с дочкой. Сколько же у вас их идёт, что надо коробками запасаться?
В Києві живу.
Рясні дуже. Я по три пачки за раз використовую. Чаша у мене ХЛ, наприклад, то в перші дні це впритик на один похід на море. Додому з пляжу вже бігом.
Люблю пиво• 24 января в 16:58
Ответ дляПугачиха
Я в туалете в шкафчике храню. Запаса не имею.
Польща ?
Барбітта• 24 января в 17:08
Я для запасу своїх прокладок купила квартиру по сусідству. Що вам заважає?
Ростки жимолости• 24 января в 17:15
Ответ дляМиловидна леді
Значит Вы не искали прокладки в магазинах в первые дни войны....
Ні, не шукала - завжди маю 1-2 упаковки запасу. Не гори, які не знаю, як скласти )
Ростки жимолости• 24 января в 17:15
Ответ дляБарбітта
Ви перемогли 🏆
Квітка Миру• 24 января в 17:16
Ответ дляМиловидна леді
До войны никогда не было запасов.
А я сьогодні в АТБ на акцію прокладок потрапила. Нагрібла від душі вже
Запаси прокладок взагалі маю тепер достатні. Бо теж згадую, як на початку війни всі бігали шукали, а їх не було.
Квітка Миру• 24 января в 17:18
Ответ дляБлакитна устриця
Ми місяць в облозі були. В місто не зайшли ті виродки, але навколо стали. Нікого не впускали/не випускали. То в магазинах нічого не було взагалі. Тепер у мене манія, робити запаси всього.
Хата на мати• 24 января в 17:39
Ответ дляДА да да
Я з 12 років ’сиджу’ на лібрес, не помітила різниці.
либрес сетку не люблю, а их ромашка сильно толстые

а мне нравились раньше мягкие котекс, но сейчас это жуть.
чуть ли не треть пачки идет в мусор, отдирая клейкую ленту рвется просто у руках. а если такое отодрать от белья уже с кровью, то катастрофа
Миловидна леді• 24 января в 18:57
Ответ дляДА да да
Ну є якісь типу диспенсери - як для ватних дисків, можливо, хтось має і порадить.
Как классно, когда есть лишние деньги и ты не знаешь на какую херь их можно потратить
Миловидна леді• 24 января в 18:58
Ответ дляДушка-свекрушка)))
У коробці з-під взуття ті, якими користуються. Основний запас у шафі у великій коробці. Ті, що нагребла по акціям.
Зараз нові не купую, бо прикинула запаси і свій вік -можливо, запасів до кінця КД вистачить.
Ого))