Оле Лукойе• 24 января 2025
У кого стосунки з військовим?
Він підтримує вас фінансово ? Як часто дарує подарунки ?
Пацаааааааан• 25 января 2025
Ответ дляОле Лукойе
Він там , де війна і де небезпечно. Люди гинуть кожного дня і не бувши в окопі . Ви не дивитесь новин? Я не задаю зайвих запитань , ми про війну не говоримо
Так, ваш тцкашних гуляє і баб трахкає, отримуючі бойові. Колечко пандора за хабарі носіть далі
Лепешечка• 25 января 2025
Ответ дляМарічка
Це він живе на нулі без ротації і постійно без передиху виконує бойові завдання? Ну хоч мені дружині бойового офіцера про простих солдат з зарплатою від 100 тис не розповідайте. А то прям візьму і повірю
У мого саме так. «Живе» на нулі без ротацій. Так, гроші отримує… але ціна дуже висока, краще б в спокійному місці був
Лепешечка• 25 января 2025
Ответ дляНагайна
Тільки от у офіцера за нижча, чим у рядового в окопі)
І це логічно, хіба ні? Якщо офіцер теж не в окопі, звичайно
Нагайна• 25 января 2025
Ответ дляЛепешечка
Мій чоловік не в окопі
Він просто їздить туди сюди.
Між окопами і штабом.
Відвезти, привезти, відслідкувати, видати тринди за про**би, отримати тринди.
Відслідкувати, щоб було постачання всього
Заповнити два мільйони журналів, рапортів, журнал журналів.
Він просто їздить туди сюди.
Між окопами і штабом.
Лепешечка• 25 января 2025
Ответ дляНагайна
Мій чоловік не в окопі
Він просто їздить туди сюди.
Між окопами і штабом.
Він просто їздить туди сюди.
Між окопами і штабом.
А мій під цілодобовими обстрілами весь час, без перерв. Мав дві відпустки по 10 днів за три роки. Це все
Не офіцер, але керує невеликим підрозділом, оскільки досвід у нього найбільший з тих, хто там є.
Нагайна• 25 января 2025
Ответ дляЛепешечка
А мій, коли вивозить поранених до точки стабілізації, то певно в цілковитій безпеці?
Я нікого не хочу образити, правда!
В кожного з хлопців своя робота.
Я нікого не хочу образити, правда!
В кожного з хлопців своя робота.
Лепешечка• 25 января 2025
Ответ дляНагайна
Я нікого не хочу образити, правда!
В кожного з хлопців своя робота.
Я нікого не хочу образити, правда!
В кожного з хлопців своя робота.
Ні, не в цілковитій. Але у нього є моменти передиху, коли він буває в спокійній обстановці. І ваш також отримує бойові, коли на нулі.
Всі в небезпеці, але хтось безперервно, без пауз навіть на пару годин.
І так, саме тому у всіх різна зарплата.
Мій після поранення пів дня чекав медевакуацію, бо не могли заїхати через обстріл.
Ви написали, що зп у офіцера нижча, ніж у рядового в окопі. Я вам пояснила, що це не дивно, а нормально
І так, саме тому у всіх різна зарплата.