Дайте подуться• 24 января в 19:59

Чи варто вивчитись на перукаря в Польщі?

Маю дві вищі освіти і,на жаль, в Польщі вони не мають сенсу. Стоїть питання - що далі, бо поки що я тут. Звісно, можна піти на завод чи склад, але поки що тримаю ці варіанти на крайній випадок і розглядаю альтернативу. Для цього треба мати ´корочку´ і розвиватись в новій галузі з нуля. Прийшла ідея закінчити курси. Що ви скажите про перукарські? Досвіду не маю. Розглядаю профіль чоловічі стрижки. Чи треба вміти стригти всіх, не тільки чоловіків? Мені 39. Збираю інформацію, щоб вирішити, чи варто витратити на це гроші та час. Дякую за слушні поради. Такі часи, що треба викручуватись
Пирожкиня• 24 января в 20:01
Племінник давно в Польщі, спочатку на заводі, там непогано заробляв. Перевчився на барбера, зараз в Варшаві, наче задоволений. Але знаю, що навчання дуже дорого обійшлось, навіть авто продав
автор Дайте подуться • 24 января в 20:02
Ответ дляПирожкиня
Дякую. Ох, не знала, що це так дорого
Elena_Kiev_Solomenskiy• 24 января в 20:02
если у вас руки из того места, если умеете рисовать и видите пропорции, если есть вкус, если готовы к этой работе психологически
автор Дайте подуться • 24 января в 20:03
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Дякую. Начебто так, але поки не спробуєш -не узнаєш. Вцілому люблю волосся. Малюю.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 24 января в 20:04
Ответ дляДайте подуться
а готовы к тому, что будут сливать свой эмоц. кал на вас? я на полном серьезе.
Голодаю• 24 января в 20:07
Послушаю. Не коли приїхали сюди возили дітей до тих хто навчається. Йомайо. Руки просто з дупи...
Думаю може й мені податися. Маю ВО, воно тут теж нікому не потрібно. А перукарем дуже мало, нормальних...
TaFo• 24 января в 20:12
образование это чудесно. а опыт работы у вас есть ? в чем?
автор Дайте подуться • 24 января в 20:14
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Так, розумію
автор Дайте подуться • 24 января в 20:15
Ответ дляTaFo
Є. Журналіст
TaFo• 24 января в 20:19
Ответ дляДайте подуться
Є. Журналіст
да. действительно(
Гжегож Бженчишчикевич• 24 января в 20:26
Та сама проблема автор, я думала йти вчитися на колоріста. Але ціник для старата починається від 1000 у.е, передумала. Бо треба досвід, короче цьому вчаться роками.
НетЕщеНаверное• 24 января в 20:26
Ответ дляДайте подуться
Так, розумію
Нет, не розумеете. Это не понять, пока не станешь оказывать услуги людям, это не негативные слова, а именно энергия, они её отдают, надо учиться ставить блоки
Болтушка Му• 24 января в 20:52
Подруга пішла робити манікюр. Польки до неї не ходять, бо вона українка, з перукарями так само. А як там у вас з цим питанням - дивіться самі.
автор Дайте подуться • 24 января в 21:02
Ответ дляНетЕщеНаверное
Розумію вцілому, про що ви. Звісно, в кожній професії свої мінуси. З людьми працювати складно
Гжегож Бженчишчикевич• 24 января в 21:03
Ответ дляБолтушка Му
В мене подруга в Іспанії, переважно ходять наші, але деякі іспанки теж стали ходити, бо в неї дешевше чим в салоні. Але переважно наші.
автор Дайте подуться • 24 января в 21:03
Ответ дляБолтушка Му
Є таке. Але багато наших.
КартаБезКомиссий• 25 января в 12:59
Ответ дляНетЕщеНаверное
Подскажите пожалуйста, как научиться ставить блоки? В каком направлении копать?
Автопортрет нурофена• 05 февраля в 06:04
Ответ дляБолтушка Му
Дивина та й годі. Невістка перукар, зараз вже має своє приміщення, працює сама і ще 2 місця + 1 манікюрне здає в оренду. Іі сестра-близнючка майстер манікюру. Причому перша в Польщі ще з 2017 року. Маю ще кількох
знайомих з б´юті сфери. Чомусь ще ні разу не чула від них про ’не йдуть польки, бо українка’. Подруга -лікар естетичної медицини, працює в приватній клініці, до неї запис на місяць-півтора вперед, хоч вона українка. Її подруга і колега - білоруска, аналогічно. Лікар в пшиходні у моїх дітей -українка, має повний пакет декларацій. І тільки на форумах чую про такий ’поділ’
Болтушка Му• 05 февраля в 13:02
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Ну то може різні міста, тому так по різному, як ви думаєте?