ТихоЯ• 22 января в 14:08
хто в Польщі - вивчаєте мову?
думаю, чи вивчати мову, якщо живу поки тут, але тимчасово, бо працюю на українську компанію.
англійську стараюсь підтримувати рівень - періодично займаюсь.
цікаво чи реально взагалі знайти роботу в Польщі, якщо спеціальність не популярна тут (просто економіст) і не працювати на заводі (здоровя не дозволяє)
Вельшановна• 22 января в 14:15
Учите сразу. Я сразу не начала, то три года как чукча в Чехии, работаю официально с лета 22 в чешском коллективе, понимаю конечно уже, но говорю очень примитивно. И вроде как уже и зачем . Советую учить сразу
ТихоЯ
• 22 января в 14:20
Ответ дляВельшановна
і я тут довго, але не вчила, бо не було зовсім часу.
а тепер розумію, що стільки часу пройшло.
але по суті, як вона знадобиться, якщо роботи навіть нема.
мабуть мене стримало те, що були поруч українці, які шукали роботу, але крім заводів чи кафе (стояти годинами) не знайшли нічого(
ТихоЯ
• 22 января в 14:31
Ответ дляВельшановна
але як це дві мови..
і не хочеться англійську припиняти
Пополняю_Карму• 31 января в 12:11
я а Польші більш 2х років, почала вчити мову тільки нещодавно + попала на безкоштовні курси для українців, тож дуже рада, що почада більш розуміти. Жалію, що раніше не мала мотивації, работа не вимагала польської, тож працювала багато задля заробітку, на мову ніяк не лишалося енергії. Зараз в пошуку вже 7 міс, тож час з´явився. Треба вивчати хоча б заради побуту, для роботи все ж таки потрібен рівень b1-b2, а це рік-два мінімум.