Ответ дляPrervana
Они какбы хотели указать на проблему хреновой подготовки мужиков в учебках. И похейтить учебки за плохую идеологическую работу. Но обосрались
Горліс-Горський написав книгу, де, зокрема, описав власний досвід, як його вели на розстріл. Двічі. Перший раз був фейковим, для залякування. З другого він утік. І засудження товаришів, які молили про пощаду, в тій книжці не було...
Дебіли кончені, безумна та абдрістович
Vittoria66• 24 января 2025
Ответ дляFilomena
Щоб озвучувати проблеми, які лежать на поверхні багато розуму не потрібно. А для льохи це лиш ситуативний спосіб піднятись знову на вершини трендів. Що лиш в котре показує хто він є. В житті рідко вдається всидіти на двох стільцях, особливо якщо ти весь час на них йорзаєш з боку в бік.
З цим погоджуюсь, так як саме це, в його нарцистичній уяві, залучить більше шанувальників та симпатиків на свому боці, коли він висуне себе у кандидати в президентській гонці.
L-i-s-a-92af• 25 января 2025
Ответ дляLudaSHS
Вчили як треба правильно здаватися в полон, бо наші неправильно здалися, а льоха і буʼяна кращі специ в цьому
Могли б показати приклад, до речі
Жах
L-i-s-a-92af• 25 января 2025
Ответ дляМанула
У мене слів не вистачає, 2 мерзоти
Яка кончена,просто слів бракує
Mrs.Ochmonek• 25 января 2025
Арєстовіч уже наговорив більше за Іллю Ківу. Залишилося тільки його знайти, мерзоту.
Mrs.Ochmonek• 26 января 2025
Ответ дляOlvia1987
У меня есть мечта.Чтобы все патриоты нафронтники ушли воевать.Ну вот все,старые и молодые,мужчины и женщины взяли автомат и на передовую.Вернулись с победой - для них в этом государстве всё:самые высокие должности и зарплаты,льготы и выплаты,уважение и почёт.Ну а если не получится,то покажут пример,как надо умирать стоя и с презрением к
врагам.Жаль,что несбыточна.
А з вами що буде ’єслі нє получітся’?
Звідки таке презирство до тих, хто пішов на фронт і за вас, в тому числі?
’Патріоти нафронтнікі’ ??