Не против• 24 января 2025
Хто яким методом видаляв кератоми? Електро чи лазер?
Партизанка• 24 января 2025
Перевірте їх тільки для початку і в хорошого лікаря. Бо в мене родичу дерматолог сказав, що то кератоми, нормально не перевіривши. Кароч, потрапили в онкоцентр вже із запущеними двома типами раку шкіри, один з яких швидко метастазує
Не против
• 24 января 2025
На обличчі під оком є плоска біла,не коричнева,от думаю чим краще,щоб менше шрам,а на шиї багато малих коричневих.Унас приїздять лікарі з онкоцентру,то лікар електрокоагуляцію робить,от цікаво про цей метод,на скільки залишаються сліди
100%• 24 января 2025
Я удаляля радиоволновой коагуляцией. Остались белые шрамики. Хорошо, что это не лицо было
Не против
• 24 января 2025
Ответ для100%
спасибо,вот именно о ней и интересно,вроде бы так и удаляют у нас