Дякую_аж_підскакую• 25 января 2025
Обрізала волосся, ще такого короткого не було
Зараз вже не знаю, чи потрібно було робити? Може не було відрізати?
Саме волосся рідке і не густе, тонке. Що скажете? Чи краще відрощувати і більше не відрізати?
Морожена_курка• 25 января 2025
Ответ дляНесемо світло разом
Ем... Пыль обрезали
Теж дивлюся і не бачу різниці
Метелик• 25 января 2025
Ответ дляКоханозадовільна
Каскад, а лучше нарастить.
Покажіть свою зачіску
Метелик• 25 января 2025
Ответ дляМорожена_курка
Теж дивлюся і не бачу різниці
Як це ви не бачите різниці ? Різниця є і велика
Така бойова Я• 25 января 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Дочка також каже, але вона ще дитина. Голову мила вчора, сьогодні без укладки і всього.
На майбутнє: не філіруйте так ті кінчики. Вас до цього обскубли невідомо для чого, чи це воно само так одвалювалось? Це наслідки блондування?
Дякую_аж_підскакую
• 25 января 2025
Ответ дляТака бойова Я
Скоріше із-за резинки і блонду. Та взагалі, вони завжди виграли в була наполовину жовта ( кінчики). Все життя мучаюсь з вигорянням волосся.
Дякую_аж_підскакую
• 25 января 2025
Ответ дляКоханозадовільна
Каскад, а лучше нарастить.
Каскад мені взагалі не підійде, і так рідкі.
Мадам Подлинник• 25 января 2025
Смешно сравнивать, давайте фото через 2 месяца. Мне тоже в салоне уплотняют и вид в течение 2-х недель норм, а потом природа берет свое и тусклый пористый пух вылезает. При этом еще дома куча средств для волос используется.
Мне такая форма стрижки как у вас не нравится. Не в обиду. Но волосы - не зубы, отрастут.
Заздрість то погано• 25 января 2025
Ответ дляМочалкин блюз
😆 Я той каскад носила довго, ну його вкладати, то щось страшне було...разів 5 робила хімію😁 було супер, дуже мені подобалось, але волосся страждає....вже 4 рік нарощую. Раніше дуже того боялась, а тепер жалію, що раніше не зробила
А яка у Вас довжина?
Пишущаяся• 25 января 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Если на фото было-стало, однозначно с более короткими лучше. За чем там жалеть? Куцые сухие кончики.
Кукарикуууууу• 25 января 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Та я розумію, але чомусь було тяжко навіть їх відрізати
Волосся не зуби, відросте
Кукарикуууууу• 25 января 2025
Ответ дляКоханозадовільна
И то авно, и то авно. Каре для густых волос.
А для негустых что? Парикмахеры стригут как умеют. На выходе практически у всех одно и то же, ’трендовое’
Стервочка• 25 января 2025
Если мы скажем, что не надо было резать, что изменится? Волосы вернутся назад или отрастут за пару дней?
Дякую_аж_підскакую
• 25 января 2025
Ответ дляСтервочка
🤣
Доктор Погребельный• 25 января 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Так, сьогодні без укладки просто вчора помила в все
Простите, но волос по сути и нет, пакля.
Не нужно жалеть.
Постарайтесь ухаживать тщательнее и вырастить достойную красивую шевелюру!
Не нужно жалеть.
Мочалкин блюз• 26 января 2025
Ответ дляЗаздрість то погано
А яка у Вас довжина?
Я загущую лише, довжина до грудей. Довге не хочу на три волосини, бо буде важко носити, та й доглядати. Але я його і відростила з нарощеним, до цього лише до плечей росло і