бЭйбА• 24 декабря 2024

Волосы спутуются в узлы

Волосы спутываются в узлы. Расчесать невозможно. Волосы свои, натуральные, неокрашенные. Что это может быть? И как спасти волосы?
ПП-шница• 24 декабря 2024
Гарно зволожувати. Я коли перейшла на кудрявий метод, бо має таке кудряве волосся, позбулася цієї проблеми, адже в цьому методі головна теза - зволоження. А ще відмова ві0 дсиліконів. Це також впливає на стан волосся.
Безпорадна Кроко• 24 декабря 2024
Расческу купить нормальную и кондиционером пользоваться
ПП-шница• 24 декабря 2024
Для зволоження, звичайно, використовую гарні маски або кондиціонери. А також на вологе волосся наношу трішки незмиваючого засобу: крем для волося, вон називаються ще лівіни. Подобаються лівіни з айхерба. Туту у відео про них є:
курасаны• 24 декабря 2024
Расчешите хорошей расческой, которая вам не рвет волосы, например жанеке
нанесли шампунь аккуратно, прочесали
смыли
нанесли маску или кондиционер ( или поочередно) прочесали
смыли, прочесали под душем.
аккуратно промокнули волосы
нанесли уход несмываемый
прочесали сразу

и срезать кончики

это внешне самое простое
Новорічна пальма• 24 декабря 2024
Автор и у меня такая же хрень после шапок, волосы длинные уже задолбалась думаю может каре бахнуть
Чарівна патика• 24 декабря 2024
Скоріше всього інтенсивніше волосся випадати стало. Це найчастіша причина спутування. Випавші волосини зав´язують вузлики. Частіше розчісувати, мити тільки стоячи (в мене нарощене, то дуже спасає такий метод), ну і вітаміни пропити
ОбережнаЯ• 24 декабря 2024
У мене так було при зміні гормонального фону
Все і одразу• 25 декабря 2024
Поможет только стрижка. После, купите глубоко увлажняющий кондиционер.