Пасти Ла• Изменено 25 января 2025

Речі яких брендів купуєте?

Дівчата, створюю тему не заради срачу на кшталт «я купую в ЦУМі, а ви всі нищеброди з ринку», а для того, щоб ділитися знахідками та висновками, що якісне і класне, а що гівно і краще не брати.
Мої висновки:
светри і все в’язане беру: Hugo boss, COS, Sandro, Maje. Є речі Massimo Dutti. Дорожче мас маркету, але перейшла на ці бренди, коли зрозуміла, що поки светрик COS навіть вигляд не поміняв і все як новий, в мене вбились і викинулись вже штук 5 з Bershka і H&M. То якщо рахувати не ціну светра, а ціну одного вдягання як радили якісь стилісти. То дорожчі речі виходять вигідніші, бо дешеві після 2 прань - вже покошлачені і їх не хочеться носити.
А от джинси і піджаки гарне лекало в ZARA. І сідають гарно і норм носяться. Можу брати там. Навіть джинси з розпродажів всі вдалі і хороші.
Stradivarius - речі не дуже якісні, але джинси від них є і вони неубієнні)
Дуже хотіла підтримати нашого виробника, але шось не пішло:
Льонокомбінат Goldi - куртка почала облазити (золотиста), вдягла двічі і все.
Cher17 - якість не сподобалась, моделі цікаві, але зовнішній вигляд швидко псується. Светр заявили як 50% шерсті, а на дотик поліестер чистий і весь в кошлатках.
Solmar - гарний стильний костюмчик з трикотажу дуже швидко пішов катишками.

Мій досвід десь такий, але до принципу «краще менше, але краще» прийшла не одразу. Тривалий час брала кількістю - тому був і New Yorker і Tally Weijl, і Sinsay. Зараз беру тільки іноді в сінеев дитині бодіки. Якість дорослого там жах.

То мої висновки. Діліться, як у вас
Біле пальто• 25 января 2025
У меня спортивный стиль в одежде. Больше всего вещей Puma и 4F
Sonnig• 25 января 2025
Советчицу читаешь..и думаешь..кто же те люди, для которых у нас 7-км уже давно размером в целый город . 😁
Не против• 25 января 2025
Ответ дляSonnig
Я где-то аж заскринила, кто-то спросил и ему советы, лоро пьяно и еще там что-то😆
Тро Нью-Йорку• 25 января 2025
Хмельницького пошиву
ХуАнита• 25 января 2025
Ответ дляФлюорография гуся
Я сегодня была в секонде заграницей. У них акция была все по 20 центов, на втором этаже. На первом оцененные бренды.
Я купила все мерино. Пальто, свитер, брюки, палантин из ламы. На и на продажу. Заплатила 8€
Покажите,плиз
Флюорография гуся• 25 января 2025
Ответ дляХуАнита
Покажите,плиз
Все сложила на продажу, что себе на стирку.
Но это огромный секонд, такой я видела только раз. Остальные в этой стране, просто мусорка
ЗновЗдоров• 25 января 2025
Футболки Юникло, Кос, укр. бренды
Рубашки укр. бренды,лен Массимо и зара
Джинсы, шорты, костюмы летние Зара
Свитеры заказываю в Украине
Спортивная одежда Холлистер, Скимс
Верхняя одежда - что -то покупаю, что-то шью на заказ
Обувь и сумки люкс бренды, кроссы Нью беленс, адидас
А вообще у меня мало одежды , обуви и сумок
хутряна володарка• 25 января 2025
Clock house,Zara,мін сей
Пацака-задирака• 25 января 2025
Ответ дляФея_3уровень
Нет. Кума купила, меньше сезона, и ее подруга тоже. Утеплитель комками пошел. Ультрамарин в прошлом сезоне)
Значит или они не вникали в состав, выбирая по «картинке», или действительно лотерея. У дочки утепленный плащ- три сезона носила и как новый, отдали потому что выросла, у мужа куртка-тоже носится очень хорошо. Но я не буду спорить, что вещи там бывают хлам. Просто нужно смотреть, что покупаешь.
Клептоманка• 25 января 2025
Ответ дляРусланка з гілки
Те що покашлатилося можна прибрати машинкою за 5 хв. Лекала зара вам підходять і це добре. На мене не сідають абсолютно, скільки не намагалася їх купити в примірочній вже розумію що не те. Зате НМ та Gap сідають ідеально, купую тільки онлайн і ніякий прольотів. Тому все індивідуально. І не завжди є бажання носити светрик роками, іноді хочеться щось трендове на 1-2 сезони і щоб не шкода було викинути.
Які ми всі різі) на мене теж зара майже все сідає, що підходть під мій тип фігури. А НМ взагалі нічого)))) маю тільки пару футболок оверсайз, на тому все
Пацака-задирака• 25 января 2025
Я покупаю то, что приносят девочки в нашу группу по выкупам. В основном всё это распродажи или скидки. Зара, Марк энд Спенсер, джинсы Левайс мужу, Tommy Hilfiger, Calvin Clein, Land’s end. Всегда разные варианты, нет привязки к бренду. Что выгодно-то и покупаем.
Еще очень много покупаем Uniclo. Очень качественные вещи
Ашолюдискажуть• 25 января 2025
Согласна со всем, но для меня джинсы Зара одноразовые на сезон, они быстро теряют вид у меня, мнутся, складками берутся, растягиваются, хотя беру размер в размер, просто жесть
По качеству нравится больше манго и левайс топ
Клептоманка• 25 января 2025
Ответ дляПацака-задирака
Купляла дитині пару курток, світшот, взуття, все поганої якості. Куртки після прання позбивалися. Світшот 100% котон пішов катишками з часом, взутя потріскалось - це були кросівки, які взула напевно разів 7, бо має багато взуття. От шапку брала і шарф дитині, то хороші, але шапки маломірки, розмір 9-11, а носить дитина в 7 років, при тому, що голова в неї не велика
Клептоманка• 25 января 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
1 джинсам з зари вже точно роки 4 і вони ідальні) щільний 100% котон, широкі і не корткі на мій зріст. Але в мене дуже багато джинсів, то не заношуються
Пацака-задирака• 25 января 2025
Ответ дляКлептоманка
Там есть коллекции более бюджетные и более дорогие. При выборе вещи вы же визуально можете оценить качество ткани. С другой стороны я не собираюсь защищать резервд. Какая цена-такое и качество. Свой опыт описала. Получается мне чаще везло. И трикотаж, и верхняя одежда. Всё достаточно ноское, хорошо ведет себя после стирки. Такого, как вы описываете, с моей одеждой не случалось.
ПрипоРошенная• 26 января 2025
Ответ дляШеллар
Максимально намагаюсь купувати речі українського виробника - по одягу це Наталі Болгар, а по прикрасам Оксана Борійчук.
А ви знали, що Борійчук купує своє натуральне каміння для автентичних намист в Китаї?
Не наклеп, працювала з нею
Сиренькая• 26 января 2025
Останні роки 70% гардеробу з COS. Мені подобаються чіткі лінії, фактура тканин, цікаві деталі. Багато речей з G-Star Raw. Дуже зрідка щось можу купити в Zara, Mango, Massimo Dutti, H&M, Gant, Diesel, Marc’O’Polo, Lacoste.
Фея_3уровень• 26 января 2025
Ответ дляКлептоманка
У HM преміум дуже непогані куртки. Піжами ще, шкарпетки
Дитячу білизну, чоловіку вєлопакі там беру. Дитячого багато класного. Але не все