Пьяная вишня• 25 января 2025
Чи є тут лікарі? Вночі просинаюсь мокра, сильно спотівша
Футболка дуже волога. Мені 41 рік. Півтора року назад народила дитину. Після пологів теж таке було. Але тоді я думаю,що то молоко прибувало, то гормони, то ліки кололи. А зараз тоді чому ? Невже клімакс? Що треба обстежити? В ендокринолога після пологів не обстежувалась.
Головний кошак• 25 января 2025
Чула що таке після ковіду бува, знайома прям вставала піжаму міняла серед ночі, ще довгий період після звороби
муха в кедах• 25 января 2025
Ответ дляПьяная вишня
Питаюсь нормально. Но все время на нервах, ещё сильно устаю.
От вам і причина
Але флборографію і занальні аналізи зробіть.
Автор,мій чоловік періодами потів страшно.
Я навіть подушки повикидала в гараж.
Пройшло само по собі
Я навіть подушки повикидала в гараж.
Пройшло само по собі
Ашотакоя• 25 января 2025
Ответ дляАвтопортрет нурофена
женщина както писала...при раке груди у нее так было. ну и туберкулез. А климакс-рано
у мене так РС починався.. МРТ мозку показало. ((.
Сизоока бестія• 25 января 2025
Ответ дляПьяная вишня
В мене один раз була. Недавно. А в неї часто була чи ні. Які аналізи вона робила? Чи щось боліло?
Анализ кала на скрытую кровь надо делать
СамавиховуюКота• 25 января 2025
Мне 41, потела во сне, был мокрый затылок и летом и зимой, днём и ночью. Оказался повышенный индекс хома. Лечусь у эндокринолога. ИХ потихоньку снижается,но потливости уже нет
Хомо_сапиенс• 25 января 2025
У мене це було одним із симптомів депресії. Але вам треба звернутись до лікаря який допоможе виявити причину такого стану.
Мальдивирую• 25 января 2025
Ответ дляПьяная вишня
А какие симптомы климакса у нее были?
Приливы,потом сбои в месячных
Пьяная вишня
• 25 января 2025
Ответ дляАшотакоя
РС кто рассеянный склероз? А какие у него симптомы?
Админко• 26 января 2025
Ответ дляПьяная вишня
А який симптом? Які мені треба аналізи здати, щоб дізнатися чи це не рак?
Немає таких аналізів, які можна здати і 100% сказати, що ні не рак, ну хіба КТ з контрастом трьох зон, але просто так його робити теж не дуже правильний варіант. Почніть з вашого сімейного і звичайного рентгену, не приміряйте на себе болячки і симптоми інших, у мене був РМЗ - ніякого пітніння вночі не було. Не хвилюйтеся,у вас малеча, але до сімейного йдіть,не відклачаючи.
Админко• 26 января 2025
Ответ дляПьяная вишня
Автор, якщо ви будуе кожен діагноз приміряти на себе - нічого доброго не буде, ви тільки собі гірше зробите. Закривайте тему і спати, а з понеділка до лікаря, бо зараз собі ’наставите діагнозів’.
Пьяная вишня
• 26 января 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Ого, вы крутая
Чем крутая? Что надо кучу анализов сдать?
Твоя сусідка• 26 января 2025
Ответ дляМальдивирую
Ничего не рано. У подруги начался в 39
Хіба ваша подруга показник норми?
Норма це коли після 50