Ну справді, якщо війна тільки почалася 2022, то від чого всі втомлювалися?
Втома була кругом.
В найчесніших українських новинах та коментарях мудрого наріту і диванних політиків його 😲
АТО війну назвали на папері, бо за статутом НАТО їм заборонено співпраця і брати до себе, якщо країна офіційно у війні.
То де-юре так, а де-факто, війна.
З полоненими російськими армійцями, які казали,що просто заблукали 😲
І захищав нас, серед інших, Правий сектор.
Зараз - 67 ОМБР
Пам´ятаєте їх?
Втома була кругом.
То де-юре так, а де-факто, війна.
Зараз - 67 ОМБР
Пам´ятаєте їх?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Так
Щось про них мало пишуть..
Про них гріх забути...

ХомякПавлова• 26 января в 13:27
Та шо ви так за того петра так вчіпились. А до 14 року у нас прям все так херово було?
У вас же є опит майдану, вперьод ,шось не подобається,міняйте владу.

Правий сектор - герої!
Але.
Це ж було вже
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3665872
Ви дуже складно формулюєте свої думки.
’Наріт’!!! Хай вам пір´ям в горлі поросте!
Але.
Це ж було вже
Ви дуже складно формулюєте свої думки.

Ответ дляFashion4
Війна почалася в 2014. В моєму місті.
Я з заходу
У мене теж в 2014

Ответ дляХомякПавлова
Хто прикликав, ті хай і міняють