Є декілька питань, які документи потрібні, самі робили чи з допомогою агентств, як довго чекали?
Папина дочка• 26 января 2025
Маня говорит, что не нужно никуда ехать, все равно еще две-три недели и всех выгонят. Верим только ей.
черная мамба• 26 января 2025
Подав мій тесть, чоловік і дочка весною 24 року ( я не маю прав )
Збирали документи самі, робили переклади. На збір доків пішло десь півроку, брали свідоцтва про народження діда, баби з архівів у Молдові
Пройши співбесіду, чекають час на клятву.
Ответ длячерная мамба
О, дякую, в мене дід і баба 1933 року народження, вже померли і батько загинув на війні в минулому році, документи діда і баби немає де взяти ( і які), я так розумію що потрібні свідотство про смерть , оригінали чи копії ? В Молдову їздили чи можна якось їм написати?
Ответ длячерная мамба
Не можу знайти де почитати інформацію з офіційних сайтів, якщо може у вас є , дайте будь ласка ссилку
черная мамба• 26 января 2025
Ответ дляМарина19.
Ні в мене не має
Румунську я не знаю, займалась тим не я , хіба що давала гроші на переклади. Знаю, що після подачі, дають номер, по якому перевіряти статус. Загалом чекати від подачі не менше року, півтора
Все, що знаю
черная мамба• 26 января 2025
Ответ дляМарина19.
В Молдову їздив батько чоловіка і сам то все брав. Треба було свідоцтва його батьків, головне,то довести, що вони проживали на території Молдови чи Румунії до другої світової війни
В цьому зміст. Якщо ви платите агенству, то збирають доки вони
черная мамба• 26 января 2025
Ответ дляМарина19.
Вам треба їхати туди, де жили дід і баба, і там, з архівів брати дублікати
черная мамба• 26 января 2025
Ответ дляМарина19.
А ваші рідні знають русинську мову, бо читала що наче коли присягу давати то будуть ставити запитання і потрібно відповідати на ньому
Батько чоловіка знає добре,як рідну, чоловік розуміє, але говорити не може. Але вони йдуть одним пакетом ( номер справи )
Румуни хочуть прийняти закон, по якому треба буде здавати румунську, але всі, хто подав, ще до нього йдуть, як і раніше
І його ще не прийняли
Треба буде сказати присягу. Її можна вивчити, там до 10 речень
Це з того, що знаю на зараз.
І його ще не прийняли
Це з того, що знаю на зараз.
из желе я• 26 января 2025
Автор, я Вам щиро бажаю удачі. Але ж блін! Чому таке ’какая разніца’ відношення в українців до свого... а там присягаються навіть і мови швиденько вчать-(
Ответ дляиз желе я
Я не живу там і навіть не коли не була, молдавського незнаю, бо мій батько зі мною розмовляв російською, я не збираюсь сидіти там на забезпеченням, цей паспорт мені потрібен щоб вільно подорожувати і якщо я на нього маю право то скористаюсь. Щось вивчу звісно, кажуть зараз що чекати біля 3 років, час ще є.