Опля Картопля• Изменено 26 января 2025
Взрослые с сдвг, рас
Слушала одного психотерапевта, которая говорила, что сейчас большое количество детей с РАС
Сейчас слушаю психолога, который рассказывает про выросших детей с СДВГ
А ведь на самом деле, где эти выросшие дети? Их много было и есть- просто диагностка стала лучше, т е и взрослых таких много
Вы встречали взрослых с такими диагнозами, какие у них особенности?
Ищу в себе такие черты- интересно стало
празники не помню• 26 января 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Не знаю)) Но, хочу быть как он.
Хотите тоже чтоб все было по...уй?
Дело было давно• 26 января 2025
Ответ дляВельми шановна
В смысле где? А родительский комитет с миллионом идей?
🤣🤣
В танке• 26 января 2025
Ответ дляОпля Картопля
Я когда-то не смогла продолжать отношения с подругой, которая просто плевала на мое время
Опоздания постоянные
Мы могли зайти в магазин, позно, за мелочью, я выбрала пиво, например, говорю- выбирай, я жду на улице
Она выходила через полчаса. С одним пивом. Выбрать не могла
И так во всем
Она так меня измучила, что я закончила эту дружбу
Когда-то на солнцепеке я, ее муж и мой прождали ее на рынке, где она выбирала магнитик в подарок. Почти час
Теперь думаю это наверное диагноз
Опоздания постоянные
И так во всем
Теперь думаю это наверное диагноз
Не факт, просто нерішучість. Таке буває, коли є гіпер опіка і батьки завжди все роблять за дитину. Або занадто сильно сварять дитину за якийсь не дуже вдалий вибір, дію тощо Потім у дорослому житті ці діти важко роблять вибір
ОноВамнадо• 26 января 2025
Блин...я думала это у меня характер такой, а почитав эту тему - оказывается диагноз...
Дело было давно• 26 января 2025
Я рдуг, живу и радуюсь)
Да, мне надо прикладывать усилия, чтобы концентрироваться. Но при этом мозг работает так, что кучу дел могу переделать.
Не вижу в этом прям проблемы.
В танке• 26 января 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
В мене 100% СДУГ, тому з моїми вищими освітами і іноземними, я терпіти не можу офісну нудну роботу. Можу займатись довго лише тим, що подобається.
Зараз на фрілансі.
Але краще касиром в атб- там хоч якесь різноманіття, ніж в офісі.
Ну і діти - теж не для мене, бо це нудна рутина і обов´язкі, які я не переношу.
Зараз на фрілансі.
В мене син такий. Йому постійно потрібно щось нове, якась зміна. Але якщо він робить щось таке, що йому подобається, то сидить годинами. В дитинстві це було Лего, поки не збере повністю - не встане. Зараз це програмування. Йому важко зібратися з думками, важко сісти, але коли починає працювати, то може не вставати годинами
В танке• 26 января 2025
Ответ дляВельми шановна
Я голова БК. В мене немає ані РАС, ані СДУГ 🤷♀️ щоправда в мене і мільйона ідей нема. Але я за будь-який двіж. Свого часу обожнювала літні дитячі табори, всілякі ігри, змагання тощо. Я і зараз люблю все таке, залюбки приймаю участь в тренінгах, семінарах, квестах.
ПотеряласЯ Я...• 26 января 2025
Ответ дляБез QR коду
Расскажите пожалуйста...у меня сын с СДВГ. Я просто не знаю что ожидать...своим рассказом поможете мне подготовится...
К трудностям с обучением и постоянной тягой к приключениям.
Виниловая пластинка• 26 января 2025
Ответ дляВ танке
Так.
І важко концентруватись, якщо не цікаво.
Але якщо цікаво, то з´являється гіперконцентрація.
Найкраща робота, де постійна зміна діяльності. Тоді я роблю більше і швидше, ніж всі інші разом взяті.
Полонянка SexShop-а!• 26 января 2025
Ответ дляВ танке
Що ви таке фантазуєте? Які притони та вʼязниці? Моя однокурсниця з СДУГ працює лікарем
Ви першу частину допису бачите?
В танке• 26 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Так більшість з рас і сдвг мають роздали психічні, депресії, і тд
Все це не зникає.
При хорошій компенсації можна жити повноцінно, тільки не завжди можуть і вміють психіатри це робити
Все це не зникає.
Почнемо з того, що не всім вчасно діагностують, тому що батьки не бачуть цих особливостей, не вважають що це привід для звернення до спеціаліста
На приклад мій випадок. Мега активна дитина, з розвитком немає проблем, але поведінка така, що постійно потрібен нагляд дорослих. Ну вважалали це його особливістю. А потім моя бабуся, тобто прабабуся дитини мені сказала, щоб я їй підшукала інформацію про СДУГ. Вона педагог, щось її наштовхнуло на це, якась там стаття чи передача на ТВ. І дійсно, так воно і є. Єдине що нам пощастило і в нього високий інтелект і на одну дитину було багато дорослих, тобто ми не сходили з розуму від його активності, давали один одному відпочити.
А є в мене знайомі, в яких були проблеми з дитиною, проблеми зі сном. Деякі особливості розвитку. Ходили по неврологах, але не особо продуктивно. Їм навіть хтось натякав, що справа не в неврології. Коротше кажучи, звернулись вони за допомогою лише коли дитині було майже 4 роки, тому що побачили колосальну різницю з розвитком молодшої дитини.
В танке• 26 января 2025
Ответ дляБез QR коду
Все залежить від того який рівень інтелекту і наскільки ви як мати готові йому допомагати адаптуватись.
Завтра не пью• 26 января 2025
Вас тут всех почитаешь и складывается впечатление, что быть без псих.болезней уже немодно и несовременно🤦♀️ Если на то пошло, то уже под Аутизм, РАС, Биополярку и СДВГ можно подогнать любого человека. Но это достаточно серьезные псих.заболевания, а не вот эти вот тиктоко-инстаграмные - ’я нашла в себе признаки, значит, у меня ......’
Вельми шановна• 26 января 2025
Ответ дляВ танке
Заводная, боевая, моторная. Ещё б вам чуточку чувства юмора и прям женщина-пестня
сладкий_ноябрь• 26 января 2025
Ответ дляВ танке
Зазвичай діти з сдвг не миють порушень з інтелектом.
І сдвг є різним.
В Україні діагностика на дуже низькому рівні, якщо вщяти всю Україну, а не Київ.
І сдвг є різним.
В танке• 26 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
І сдвг є різним.
Так, стосовно діагностики ви маєте рацію. Але на жаль доволі часто СДУГ діагностують тому що діти погано навчаються і це через невисокий інтелект, а не через важкість концентрації уваги
Якось так і живу• 26 января 2025
Ответ дляСережкинаЯ
Это какой-то диагноз, но не похоже на сдвг или рас, возможно окр
Син має рдуг, я в спектрі. Для нього вибір - це жесть. Півгодини щось несуттєве вибирати типу кольору трусів чи шкарпеток на сьогодні - льохко.
Для мене вибір не проблема взагалі. Я все аналізую і формую чіткі критерії. У мене соціальна взаємодія страждала в дитинстві, а потім мені в 14 років потрапив до рук кастанеда з його поняттям ’контрольована глупота’ і стало простіше набагато.
Якось так і живу• 26 января 2025
Ответ дляБез QR коду
Людина не здатна контролювати імпульсивні прояви. Немає гальм, вірніше, вони є, але в моменті їх якби і немає. Коли хочеться кинути камінь в калюжу, щоб бризнуло. То нормотипик подумає і оцінить, аби кого не зачепило. А рдужка кине, а потім вже буде вигрібати наслідки. І буде соромно, якщо когось зачепить, і буде вибачатися і одяг обтряхне - якщо це друг
Але це буде потім. А спершу - кидок.
Без QR коду• 27 января 2025
Ответ дляПлету интриги
Мне диагностировали рас, когда я была уже взрослой и обращалась по другому поводу.
Муж подруги - классический случай сдвг (но не диагностировали). Случай, как выше в теме. Ребёнку диагностировали, и с мужем все стало понятнее.
Думаю, нам обоим было бы легче жить, если бы диагностировали в детстве.
Психіатр? Расскажите про себя
Плету интриги• 27 января 2025
Ответ дляБез QR коду
Психіатр? Расскажите про себя
Да, психиатр. Подробностей не будет.
Без QR коду• 27 января 2025
Ответ дляПотеряласЯ Я...
И то и другое есть..я не аіношу уже. А ему только 9
ПотеряласЯ Я...• 27 января 2025
Ответ дляБез QR коду
Моему тоже 9. Но и у меня есть СДВГ без гиперактивности, постоянно меняю работу. Больше чем год не могу на одном месте сидеть.
Без QR коду• 27 января 2025
Ответ дляПотеряласЯ Я...
чем вы своего можете смотивировать?
ПотеряласЯ Я...• 27 января 2025
Ответ дляБез QR коду
чем вы своего можете смотивировать?
Я себя не могу смотивировать ,для начала надо это смочь
Дама_с_караваем• 11 февраля 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Розкажіть про контрольовану глупоту ))