Иванка Бур• 26 января в 21:21

Сильно болить грудь

Вроді як пече ,ноє в середині .Вроді як перед місячними ,залишилось три дні .Перевірятися піду після місячних ,але зараз максимально не приємно .Що це може бути .І ще одне ,частіше почали йти місячні .Що це може бути ?
Кидстаффовна• 26 января в 21:22
Певно якісь гормональні сбої .
Але до лікаря сходіть.
автор Иванка Бур • 26 января в 21:26
Ответ дляКидстаффовна
Певно якісь гормональні сбої .
Але до лікаря сходіть.
Піду звичайно ,бо вже накрутила себе
Мию вікна у мороз• 26 января в 21:32
Автор все что угодно, кисты, расширеные протоки, нужно УЗИ или мамография смотря сколько вам лет
Бавовнятко• 26 января в 21:59
У многих перед месячными болит грудь, причём постоянно