MacOS-ница• 26 января в 23:31
А як зрозуміти що ми готові до дітей?
Мені 32 роки, чоловіку 35. У шлюбі три роки, два чи три роки просто жили разом.
В мене є син, 14 років.
На початку відносин чоловік був категоричний у питаннях «спільних» дітей, він дітей не планував, не хотів, для нього це незрозумілі створіння і він не знає з якого боку до них підходять, хоча мою дитину любить, проводять разом багато часу, у них коаліція, ще племінника з собою всюди тягають (однолітки з моїм).
Зараз же все частіше в нього проскакують фрази типу «ти ж мати моїх майбутніх дітей», трапляється розмовляємо, говорить так ніби планує ще одного/двох дітей мати, типу ми обговорюємо планування будинку, то дитячу кімнату (окрім кімнати для мого сина) малює, в такому ключі, як довгострокове планування.
При цьому ми так само майже постійно використовуємо презервативи, я приймаю оральні контрацептиви, жодних «осічок» у нас за цей час не було.
І сьогодні замислилася над тим, а як взагалі зрозуміти що ми хочемо дитину і готові до цього? Бо щось мені з кожним роком вже не здається це гарною ідеєю, як подумаю скільки клопоту з маленькою дитиною. Батьком я готова бути, а ось материнські обовʼязки, то вже якось напряжно
В мене є син, 14 років.
MacOS-ница
• 26 января в 23:34
На початку повномасштабного вторгнення, була розмова про те що треба заморозити матеріал, про всяк випадок, але він порахував, подумав і сказав що коли почнемо планувати дітей, то підемо до лікаря, усе перевіримо і просто почнемо працювати у заданому напрямку, я це зрозуміла як відсутність бажання заводити дітей на той час
Альфред Шнитке• 26 января в 23:34
У вас уже є досвід материнства, тож мабуть ви маєте розуміти, готова ви чи ні, хочете чи ні.
Стрекоза любви• 26 января в 23:36
Скільки ви у шлюбі? Виглядає, що багато років, а завести розмову про дітей спільних не вистачає сміливості?
MacOS-ница
• 26 января в 23:37
Ответ дляНульовий сантиметр
Ну вы ж взрослая тетя, мать! Странные вопросы.
Ну, з сином у мене вибору не було, я була молода і наївна, то дізналася про вагітність на 10 тижні, поки потрапила до лікаря, вже нічого і не можна було зробити.
Хоча я вдячна долі за сина, він моя надія, моя рушійна сила, і я жодного разу не пошкодувала що народила, але вибору я не мала.
интайм_не_предлагать• 26 января в 23:37
Автор тут здогадуватися не вийде.
Треба говорити ротом - Вася що ти плануеш щодо спільної дитини?
Які плани? Тільки після розмови ви готові сказати свої плани чесно?
Якщо ви сумніваєтеся то краще не починати такі розмови.
У вас вже є одна дитина. Чи ви готові в чомусь обмежувати свою старшу дитину? Ви ж розумієте - коли у вас буде друга дитина то автоматично витрат більше і відповідно на старшу дитину ви не зможете підтримувати сина на тому рівні що зараз?
Ви самі автор що хочете? Тільки чесно!
MacOS-ница
• 26 января в 23:42
Ответ дляАльфред Шнитке
Та мабуть що не хочу, я півроку як отримала гарну роботу, вийшла на бажаний рівень доходу, переклала відповідальність щодо школи і додаткових занять повністю на дитину і почала жити своє життя, та і страшнувато зараз вагітніти, коли над головою ракети/шахеди літають
Коханозадовільна• 26 января в 23:45
тут что не тема то - нет детей - беда или есть - тоже беда - то болеют то воруют то аутисты
MacOS-ница
• 26 января в 23:47
Ответ дляКоханозадовільна
Є таке, але кожен робить свій вибір самостійно
Альфред Шнитке• 27 января в 02:23
Ответ дляMacOS-ница
до чого тоді взагалі ваші сумніви і оця тема? Дитину маєте, життя і побут налагоджені, чоловік не тисне ’давай спільних дітей пошвидше’ - може і взагалі йому то не треба, то в чому ваша проблема, от реально? Стало скучно і не хватає клопоту в житті? Чи ви думаєте що якщо не народите то чоловік від вас втече? Ну так якщо не просить сльозно мольно то не втече, бо йому не цікаво то.