Каляка маляка• 21 декабря 2024

Чи варто народжувати спільну дитину? Як у вас було?

В нас троє дітей на двох, спільних не має і я не хочу. Мої діти вже досить дорослі і я насолодилася тим віком, коли вони малі були. Зараз кайфую від того, що вони дорослі.
Чоловік на 5 років молодший, теж має дитину.
В шлюбі вже 6 років. Чоловік почав говорити про те, що може дитину народимо спільну, це сприймала спочатку як жарти, але розумію, що ні.
Моїм дітям 17 і 9, його 11.
От навіщо нам ще одна дитина, оці безсонні ночі. Я не хочу туди назад. В мене це все викликає лише страх.
З фінансами проблем не має, він забезпечує всіх, тому й каже, що Боже няня, якщо вона мені потрібна і допомога від нього. Тут він дійсно зробить все, бо гарний батько і чоловік, але я не хочу в декрет, тому е хочу дітей. Він ображається. Але не тисне
Миловидна леді• 21 декабря 2024
Вам точно 35+, ну какие дети, блин
Непозбувна Бентега• 21 декабря 2024
Я б не народжувала.
А скільки вам і чоловіку?
автор Каляка маляка • 21 декабря 2024
Ответ дляМиловидна леді
Вам точно 35+, ну какие дети, блин
Так, мені 36.
Якби не було дітей, то я звісно ж народила б дитину. А так.
автор Каляка маляка • 21 декабря 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Я б не народжувала.
А скільки вам і чоловіку?
36 і 31
автор Каляка маляка • 21 декабря 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Я б не народжувала.
А скільки вам і чоловіку?
Ми коли знайомились і спілкувалися, то я йому сказала, що во ще народжувати не планую
Морожена_курка• 21 декабря 2024
Я б рожала только в том случае, если у мужа не было детей. А так уже можно жить в своё удовольствие
Непозбувна Бентега• 21 декабря 2024
Ответ дляКаляка маляка
36 і 31
Та ні. Не варто
ДлинноНожка• 21 декабря 2024
Мне 41, и бы родила, если бы все остальное сложилось. Просто я люблю детей. Поэтому этот опрос бесполезен. Тут только вам решать хотите или нет.
автор Каляка маляка • 21 декабря 2024
Ответ дляМорожена_курка
От!!!!
Кожен з нас має дитину
Його донька в нас частий гість. Він реалізував себе як батько
Леплю из пластилина• 21 декабря 2024
Якщо ви не хочете, то й не варто. Очевидне ж рішення.
Куда ж без меня• 21 декабря 2024
Ответ дляКаляка маляка
36 і 31
У нас 38 и 32. 4-ро на двоих. Нет и не будет общего ни ко гда
автор Каляка маляка • 21 декабря 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Я теж не бачу в цьому сенсу
НетЕщеНаверное• 21 декабря 2024
Ні, подорожуйте
Купіть житло трьом дітям
Дайте освіту хорошу ( прокурори, лікарі чи за кордоном вчіть)
Нашо ті трати на каляски по сорок тисяч
На няню сорок віддай
Садочок 20
Соплі бронхіти ларвнгіти
Оййй(((
Морковку дай• 21 декабря 2024
Зачем рожать если вы не хотите?
Алина-1240• 21 декабря 2024
Нужно рожать когда вы хотите ребенка,а не потому что надо,новый муж и т.д...мужей у вас еще 10 может быть
автор Каляка маляка • 21 декабря 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Ні, подорожуйте
Купіть житло трьом дітям
Нашо ті трати на каляски по сорок тисяч
На няню сорок віддай
Садочок 20
Соплі бронхіти ларвнгіти
Оййй(((
Двом житло вде є, старша моя дитина вчиться за кордоном з 14 років. Але хіба діло лише в грошах?
НетЕщеНаверное• 21 декабря 2024
Ответ дляКаляка маляка
Якщо хочете знову в соплі ларвнгіти бронхіти окунутися - то ваша справа
Я не хочу
Я б карпатський чан окунулась і на лижах поганяла би в Буковелі )
А я кумедна• 21 декабря 2024
Ответ дляКаляка маляка
От!!!!
Кожен з нас має дитину
Серьёзно?
Вы хотите чтоб ваши дети приходили к вам?
dulenok• 21 декабря 2024
Возраст у вас более, чем позволяет. Но главное, что нет вашего желания..поэтому не стоит вестись на уговоры
автор Каляка маляка • 21 декабря 2024
Ответ дляА я кумедна
Серьёзно?
????
автор Каляка маляка • 21 декабря 2024
Ответ дляdulenok
Так
В мене вік такий, що хтось тільки першу дитину народжує
Домашня Зюзя• 21 декабря 2024
Дело не в возрасте, а в том, что вы не хотите. Зачем мучаться и рожать, а затем растить нежеланного ребёнка?
А я кумедна• 21 декабря 2024
Ответ дляКаляка маляка
????
Мужик своего ребенка частично видит. Думаете ему не хочется чтоб был постоянно рядом?
А я кумедна• 21 декабря 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Лучше разойтись

Мужчина ещё успеет завести ребенка
Затишне кубло• 21 декабря 2024
Ответ дляА я кумедна
История не моя. От первых браков у обоих дети. Но решили, что семья без общего ребенка не настоящая. Родили, уже вырос.
Тихомандражная• 21 декабря 2024
Ответ дляКаляка маляка
Так, мені 36.
В 34 народила спільну донечку. Чоловіку було 32. Моїй дитині від першого шлюбу на той момент було 10,5, його - 6,5.
Не знаю як би ми жили без цієї малої)
А я кумедна• 21 декабря 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Ну конечно, если мужчине хочется тот надо искать компромисс
автор Каляка маляка • 21 декабря 2024
Ответ дляТихомандражная
Не знаю як би ми жили без цієї малої)
Ну звісно, звикаєш до дитини
Я це розумію
автор Каляка маляка • 21 декабря 2024
Ответ дляА я кумедна
Частково?
Вона в нас 2 тижні на місяць + всі вихідні
А я кумедна• 21 декабря 2024
Ответ дляКаляка маляка
Частково?
Это много?