Бентливуман• 27 января в 09:58
Магний и кофе
Заказала магний, буду пить месяц. Нужно ли отказываться от кофе? Пишут нельзя совмещать. Вы пили кофе во время употребления курса магния? Спасибо.
Обращеница• 27 января в 10:02
Ответ дляПочекуха
Да, и месяца мало. Я пью уже 3 года на постоянке
Погоджуюся, я теж вже 2 роки приймаю магній, місяць це таке, витратити кошти тільки, толку не буде.
Бентливуман
• 27 января в 10:06
Ответ дляОбращеница
Не думаю, что это полезно принимать бады годами.
Обращеница• 27 января в 10:06
Ответ дляБентливуман
магній можна приймати на постійній основі, можете у лікарів запитати.
Дон Пэдро• 27 января в 10:14
Також каву вранці п´ю, магній пізно ввечері. Його перед сном рекомендують пити.
Майданщица• 27 января в 10:18
Ответ дляБентливуман
А що корисніше ходити з дефіцитом? На те вони й бади, а не ліки.
Почекуха• 27 января в 10:36
Ответ дляБентливуман
Магний на накапливается вообще. Перестаньте пить и все вернется
Манка Я• 27 января в 11:19
магній маєте приймати перед сном. ставите баночку і стакан з водою десь біля ліжка, йдете спати і випиваєте. запивати треба добре, не просто ковточок води