Анти-анонім• 17 января в 19:24

Дієта перед колоноскопією

Добрий вечір. Підскажіть, будь ласка, хто робив колоноскопію, якої дієти дотримувалися ви? Мені в клініці дали пам´ятку, але почитала Інтернет, і вже нічого не розумію. В одних дозволяють кисломолочку, в інших ні. Так само про каші. Мене цікавить кава, в одних дозволено, в інших табу. Ну невже не можна цілком легку запарену водою каву??
Играю_на_кларнете• 17 января в 19:28
Делала как то, все было можно, только за день до процедуры какое то конское слабительное нужно было принять
Царівна Жабка• 17 января в 19:28
Вам пояснили про підготовку? поки ви будете пити ізіклін або фортранс навряд чи буде бажання пити каву .
автор Анти-анонім • 17 января в 19:30
Ответ дляЦарівна Жабка
Я розумію, маю на увазі не останній день, а ще два дні перед очисткою. Там же дієта на три дні.
Забризкана водою• 17 января в 19:31
Це ваша перша колоноскопія? Повірте, сама процедура ніщо в порівнянні з підготовкою. Краще дотримайтесь дієти по максимуму, щоб не прийшлось потім ще раз проходити підготовку.
автор Анти-анонім • 17 января в 19:32
Ответ дляЗабризкана водою
Так, перша..
автор Анти-анонім • 17 января в 19:33
Ответ дляЗабризкана водою
Ви вже робили? Може підскажете, як харчувалися?
Царівна Жабка• 17 января в 19:34
Ответ дляАнти-анонім
Орієнтуйтесь на рекомендації клініки.
автор Анти-анонім • 17 января в 19:35
Всі пишуть про підготовку, як про пекло, вже боюся навіть починати(((
язззззь!!!• 17 января в 19:37
Ответ дляАнти-анонім
Я не дотримувалась три дні. Передостанній день старалась не їсти грубу клітковину. В останній день, перед днем колоно, вранці супчик з фрикадельками, в обід його ж, але вже без фрикадельок і менше картоплі. І з 18 години підготовка. Під час підготовки, між прийомами розчину, п´ю сік березовий чи легкий компот.
автор Анти-анонім • 17 января в 19:42
Ответ дляязззззь!!!
Дякую, що відгукнулися. Лікаря задовільнила ваша підготовка, чи були зауваження?
язззззь!!!• 17 января в 19:42
Ответ дляАнти-анонім
Нема там аж такого пекла.
Найважче було готуватись фортрансом - його треба багато випити, а він гидкий. В кінці ти його туди, а він назад.... а в цей час ще й дно вибиває)))
Ендофалька треба менше і він менш гидкий. Ізіклін теж гидкий, але його треба пити потрохи і запивати водою. Мені він найлегше йде.
Будьте готові, що анус буде пекти від цих розчинів. Я змащую олійкою.
язззззь!!!• 17 января в 19:42
Ответ дляАнти-анонім
Без зауважень. Все чистенько.
язззззь!!!• 17 января в 19:43
Ответ дляАнти-анонім
Чим ви будете готуватись?
автор Анти-анонім • 17 января в 19:44
Ответ дляязззззь!!!
Нема там аж такого пекла.
Мені теж ізіклін призначили. Дякую гарно за пояснення і попередження. За те, що пече чую перший раз, у мене мікро тріщини і дерматит там...
Барбітта• 17 января в 19:54
Я ось тільки зробила. Сказали, що підготовка ідеальна. Все робила як написано у них в клініці було, єдине що, не їла перший день підготовки, хоча можна було щось, бо мені так легше було. Каву пила трішки типу американо
Чаклунка-ведунка• 17 января в 19:59
По каким показаниям назначили эту процедуру?
автор Анти-анонім • 17 января в 20:16
Ответ дляБарбітта
Дякую за відповідь
автор Анти-анонім • 17 января в 20:19
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Проктолог направив(((Є поліпи в прямій кишці, і геморой знайшли і мікротріщини(( сказав перевірити цілий кишківник, якщо є поліпи. Я вже одним разом і шлунок перевірки, бо під медсном робитиму. Вже накрутилася(
Хитрушка-чекушка• 17 января в 20:19
Я взагалі пила изиклин с пивом, лікарь сказав рідина не важлива. так що каву можна
автор Анти-анонім • 17 января в 20:21
Ответ дляХитрушка-чекушка
Я теж думаю, що від слабенької кави нічого не буде, просто засну без неї на роботі...
язззззь!!!• 17 января в 20:24
Ответ дляАнти-анонім
Пийте більше рідини, ніж вказано в інструкції. Я вже не пам´ятаю, скільки там треба води випити, але сміливо множте на 2.
автор Анти-анонім • 17 января в 20:25
Дівчата, а комусь робили і гастроскопію і колоноскопію за раз. Просто перед обстеження шлунку пити не можна майже 8годин, а підготовка до колоно закінчується за 4год. Щось не вяжеться..
язззззь!!!• 17 января в 20:25
Ответ дляАнти-анонім
Просіть, хай ще біопсію наберуть з підозрілих ділянок (де запалення, тріщини, грануляції)
язззззь!!!• 17 января в 20:27
Ответ дляАнти-анонім
Мені робили. Я закінчила підготовку вночі. Вранці до 7 години ще пила воду з еспумізаном (вам сказали його пити?). А на 12-13 в мене була колоно з гастро.
автор Анти-анонім • 17 января в 20:29
Ответ дляязззззь!!!
За поліпи я попрошу видаляти зразу, ну за підозрілі ділянки вони і самі думаю знають.. Чесно, не боюся ні колоноскопії ні підготовки, а результатів до обмороку. Сьогодні в кабінеті трясло, плями на шиї від переживань, навіть лікар помітив.. Я просто вже чотири роки не вилажу з операцій, біопсій, завжди щось не так. Скоро Куку напевно(
автор Анти-анонім • 17 января в 20:30
Ответ дляязззззь!!!
За еспумізан не сказали.
язззззь!!!• 17 января в 20:32
Ответ дляАнти-анонім
Не завжди вони знають. Це треба обговорити, бо за це окрема доплата і ви маєте дати згоду. Я в групі по НЗК, так навіть там жаліються люди, що на колоно ендоскопіст не набрав біопсію. І це в пацієнта, в якого прямі ризики малігнізації. От як? Тому краще домовитись заздалегідь і нагадати
автор Анти-анонім • 17 января в 20:33
Ответ дляязззззь!!!
Дякую🙏. У вас який діагноз?
язззззь!!!• 17 января в 20:37
Ответ дляАнти-анонім
За еспумізан не сказали.
Купіть суспензію. Мені сказали вранці постаратись хоч 5 мл з водою випити. Капала по 25 крапель на півсклянки води і пила.
язззззь!!!• 17 января в 20:37
Ответ дляАнти-анонім
Дякую🙏. У вас який діагноз?
Неспеціфічний виразковий коліт.