Отжигающая• 27 января в 05:17

Від яких продуктів ви найбільше набираєте вагу, зазвичай?

автор Отжигающая • 27 января в 05:18
продуктів*
Та никада в жизни• 27 января в 05:25
Сгущёнка
Драники
Булочки сдобные
Кубик Рубика• 27 января в 05:26
Бейлиз, ну и хлеб
автор Отжигающая • 27 января в 05:29
Ответ дляТа никада в жизни
Сгущёнка
Драники
Булочки сдобные
От сгущёнки?Странно...
Всех в сад• 27 января в 05:30
Від солодкий фруктів і овочів , майонезу
Пушка заряджена• 27 января в 05:31
Ответ дляОтжигающая
От сгущёнки?Странно...
Как это странно?))) сахар
Дюагональ• 27 января в 06:15
Все з цукром, моментально плюс на вагах. Уже й рука не тягнеться, бо доведеться скидати набране. М´яса дієтичного по калорійності можна перебрати й нічого не буде, від фруктів теж не набираю, не знаю, чому їх демонізують.
Амбасадор щастя• 27 января в 06:15
Сестра, коли набирає, сідає на умовно здорове харчування: лишає хліб один раз в день (вранці) у вигляді грінки і тільки чорний, обов´язково з тонким шаром вершкового масла; прибирає взагалі все смажене і жирне (м´ясо, риба - лише з духовки, без олії) і додає дуже багато салатів із зелені. І так десь місяці на чотири. Солодке взагалі виключає. Рятувало завжди. Сестрі 52 роки. Я не пробувала, але в мене вага стабільна з 18 років і їм все, що заманеться.
Україна понад усе!• 27 января в 06:22
Ответ дляВсех в сад
Действительно🙃
Нет от количества, а просто от набора этих продуктов.
Как можно поправиться от ч.л майонеза или 1 яблока, или от жмени винограда?
Всех в сад• 27 января в 06:38
Ответ дляУкраїна понад усе!
Действительно🙃
Коли гемоглобін A1a та високий холестерин то повірте від жмені винограду ще і як поправишся
Шпондєр• 27 января в 06:56
Печиво.хліб.цукерки
Ирина_Б_• 27 января в 07:00
Набираю летом от фруктов
Нічний дожор• 27 января в 07:12
Дрожжевой хлеб.
Руда Соня• 27 января в 07:18
Цукор, помітила, що він стимулює набряк тіла. Виключила цукор і -4 кг за 5 днів. Це не жир, а вода затримана
Ну що ви, мамо!• 27 января в 07:41
Ответ дляВсех в сад
Поправляются не от определённых продуктов, а от того, что больше калорий потребляете, чем расходуете.
Ластовиння• 27 января в 07:54
Набираю від кількості зʼїденого, а не від продуктів.
Скромняшка• 27 января в 07:58
Від усіх(
ЧорноброваЯ• 27 января в 08:10
Ответ дляУкраїна понад усе!
Действительно🙃
У меня если съесть немного винограда, на следующий день весы покажут хороший привес, до 2 кг может быть. Свой вес 68 кг при росте 175. И уходит он даже не неделю, а больше. Может вода становится, может ещё какой-то механизм, т.к. я прекрасно понимаю, что на баланс набора и расхода калорий 5 виноградин не влияют никак, но вот факт остаётся фактом. Поэтому лично для меня с фруктами и ягодами очень аккуратно надо.
Анализы, кстати, в норме.
Банка з медом• 27 января в 08:23
Білий хліб, булки, печиво, цукерки, шоколад з печивом.
І дитяча суміш Малиш.
автор Отжигающая • 27 января в 08:27
Ответ дляПушка заряджена
Как это странно?))) сахар
Ну типа это молочный продукт.Но он сильно сладкий(
автор Отжигающая • 27 января в 08:30
Ответ дляБанка з медом
І дитяча суміш Малиш.
Ви що її можете їсти?
автор Отжигающая • 27 января в 08:30
Ответ дляЧорноброваЯ
Анализы, кстати, в норме.
Ого.Вот это да.
НеКонец-Света• 27 января в 08:52
Ответ дляЧорноброваЯ
Анализы, кстати, в норме.
З їли 200 гр винограду і прибавили 2000 гр? Як логічно 😁👌
Банка з медом• 27 января в 08:57
Ответ дляОтжигающая
Ви що її можете їсти?
Суміш? Дуже люблю ще з часів школи. Тільки виробництва Хорол. Мені вона смачніша за всі цукерки.
Але від неї жирок дуже швидко наростає.

Вона не має того жахливого запаху і присмаку, як більш дорогі сучасні хумана, фрісо, нутрілон і т.п.
Банка з медом• 27 января в 08:59
Ответ дляНеКонец-Света
У мене від оселедця набряки. Риби з´їм 200 г, на вагах + 2 кг.
Але через добу проходить.
НеКонец-Света• 27 января в 08:59
Ответ дляБанка з медом
Але через добу проходить.
Вода то не жир
ЧорноброваЯ• 27 января в 09:00
Ответ дляНеКонец-Света
Ніколи не важила, але 5 виноградин, навіть великих, це точно не 200 грамів
А привіс дуже великий порівняно із з´їденим. Не миттєво, а на наступний ранок
Витворунка• 27 января в 09:08
Ответ дляОтжигающая
От сгущёнки?Странно...
Ну дійсно, це ж ваш улюблений продукт для схуднення, ще й з хлібом😂
НеКонец-Света• 27 января в 09:08
Ответ дляЧорноброваЯ
Магия😁
Принцепесочка• 27 января в 09:16
Спасибо за темку, хочу набрать пару кило))