Меряю от 0• 27 января 2025

Ви б сказали колезі, що її хочуть звільнити?

Дізналась інформацію, що колегу, з якою товаришуємо, хочуть звільнити. Причина, не можуть знайти спільну мову з новим керівником, вона хотіла на це місце, а взяли людину зі сторони. Мотивація керівництва, в неї досвіду менше. Роботу вона робить свою добре, але спілкування з новим керівником, натягнуте.
Черпак_для_фантазий• 27 января 2025
Ответ дляТа легко!
Верх идиотизма, увольнять сотрудника, который выполняет свою работу из-за того, что не могут найти общий язык с начальником.
Странная позиция: вместо того, что бы решить проблему, организация пойдет на принятие нового человека. его обучение и т.д.
У меня есть вопросы к руководству.
Кум,брат ,сват....бизнес по украински
Первая ласточка инфляции• 27 января 2025
Ответ дляТа легко!
У меня есть вопросы к руководству.
То вы еще не видели, что творят подчиненные, когда на желаемое ими место приходит другой человек. Вы думаете, что руководитель должен пребывать в некомфорте и разгребать интрижки ?
Губки-уточкой• 27 января 2025
1. вашими устами решили донести дурную весть.
2. проверка,кто сплетни разносит (и увольняют сплетника, а не жертву сплетен)
3. вообще не факт, что уволят) или уволят,но не ее)
итого, вывод: ни за что не открывать рот.
Корсет_на_шурупах• 27 января 2025
Да, сказала бы.У человека будет время на поиск другой работы.Или возможно она сама уволиться,что не давать повода позлорадствовать
Щастя-здоровля• 27 января 2025
Ответ дляТа легко!
У меня управленческий опыт более 8 лет.
И, когда у меня появляется на столе заявление на увольнение, я вызываю сотрудника для выяснения истинной причины .И если взять историю автора, то я бы вызвала этого нового начальника и потребовала объяснений: каком образом он видит дальнейшее свое пребывание на данной должности, если у него проблемы с коммуникацией с сотрудниками.
Ви ідеальний начальник. А в більшості люди на перше місце ставлять свої особисті почуття, відчуття, враження, тощо...На роботі треба думати про роботу.
Natalia505• 27 января 2025
Ответ дляЛасунка
ваше мнение для нас важно)) видать одна из. По теме - жизнь зла и в ней выживают сильнейшие, судить из текста о моих и ее моральных качествах сложно. ПО поводу ’зжеруть’ так по взрослому и злому что прям рррррр так по..... Смешно, правда. удачи вам порядочный и жалостливый человек-судья.
Одна з кого? Ні, життя не зле, воно таке яким ви його створюєте для себе і оточуючих. Моєму керівнику так само було смішно, поки вона йшла по головам. Але черга дійшла до неї, попросили за двері. Всі кого звільнила повернулись, начальницю замінили. Прийшов адекватний чоловік з досвідом і моральними якостями. Життя жартує іноді, з такими як ви. Особливо коли ви вважаєте що вже на коні, головне, ніколи не хворійте, під час проекту. Смійтесь, сміх як відомо продовжує життя
Чтооооооооооо?• 27 января 2025
Ответ дляNatalia505
А скільки часу це зайняло?
Natalia505• 27 января 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
А скільки часу це зайняло?
Приблизно півтора року. Одних вона з´їла раніше, інших пізніше. Мужчина став керівником за кордоном, величезного підприємства. Вона його на планьорках під плінтус забивала. Прості робітники повтікали, вереск і вимоги постійні, до істерик. Її некомфортно з такими працювати.Всі повернулись тепер, її підсрачник прилетів. Чоловік мені каже що я відьма, а я просто логічна. Бачу іноді розвиток подій, заздалегідь.
Natalia505• 27 января 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
А скільки часу це зайняло?
Може трохи більше в часі... Я пішла сама, раніше. Коли йшла, їй розклала по полицям. Немає для мене виняткових людей, чи блакитної крові. Є люди з совістю, та інші, без моральних принципів. Бумеранг існує, в усякому разі я це спостерігаю постійно. Це не єдина історія, в моєму житті.