Меряю от 0• 27 января 2025
Ви б сказали колезі, що її хочуть звільнити?
Дізналась інформацію, що колегу, з якою товаришуємо, хочуть звільнити. Причина, не можуть знайти спільну мову з новим керівником, вона хотіла на це місце, а взяли людину зі сторони. Мотивація керівництва, в неї досвіду менше. Роботу вона робить свою добре, але спілкування з новим керівником, натягнуте.
Працівниця року• 27 января 2025
Ні, не сказала би. Бо це повпливає на вас і ваші відносини з керівництвом. З таким довгим язиком підвищення не варто чекати. Я б мовчала. Можливо, це лише плітки. Потім передумають, а я буду дурепою виглядати і репутацію підмочу
ЯНаПэПэ• 27 января 2025
Если человек хороший, сказала бы. Во первых это шанс начинать искать работу по-раньше, во-вторых... возможность отомстить бывшему работодателю если он насолил.
А то все работодатели молчат до последнего... ’вот закроет проект - тогда и уволим’. Ага хренушки, если речь про увольнение, то уходить надо когда выгодно тебе, а не когда работодатель решил))
Відірву та викину• 27 января 2025
Ответ дляМеряю от 0
Почне щось підшукувати.
Не будьте плохим гонцом
Сплюшка• 27 января 2025
Ответ дляТа легко!
Верх идиотизма, увольнять сотрудника, который выполняет свою работу из-за того, что не могут найти общий язык с начальником.
Странная позиция: вместо того, что бы решить проблему, организация пойдет на принятие нового человека. его обучение и т.д.
У меня есть вопросы к руководству.
Ну я б не погодилася з вами.
Я працюю заступником директора. До на. У відділ взяли дівчину і вона на співбесіді була дуже мила.
А потім по факту: грубіянка, хамка і взагалі здавалася не зовсім адекватною. Як HR цього не прослідкувала - не знаю. Моє технічне завдання вона гарно виконала, але з людьми і комунікацію у неї явні проблеми.
Звільнили
З останнього :
Я як її керівник, висилаю посилання на мексиканський закон ( це підказка) і даю зав дання вивчити це питання.
Вона мені відповідає:
- Перед тим, як висилати мені будь які послання- попереджай! Я , незнайомі мені посилання - не відкриваю!
Це вона пише мені - керівнику )
Або наприклад: Вона запізнюється і не попереджає. Коли просиш наступного разу попереджати, щоб хтось інший покрив її питання, вона відповідає генеральному ( не мені)
- я не знала що у мене автобус так приїде! А на попередній я запізнилася.
Ну є неадекватні
Звільнили
З останнього :
Вона мені відповідає:
Це вона пише мені - керівнику )
Ну є неадекватні
Natalia505• 27 января 2025
Ответ дляЛасунка
сложно судить, не знаем ситуации. У меня давно был случай, когда я пришла к тех. директору и сказала - я или она, работать и понимать что тебе некомфортно, что есть рядом человек, который постоянно делает ошибки, тупит, падает на больничный за три дня до сдачи проекта... ну зачем? мой принцип - не церемонюсь, за порогом стоят и ждут те, кто ищет работу.
Ви з колегою розмовляли з цього приводу, чи одразу до тех директора пішли не церемонячись? Причина такої поведінки відома?
Ловлю капці• 27 января 2025
Ответ дляПрацівниця року
Информацию модно донести по-разному. Ну и подруге нет смысла сливать что это информация от автора.
А если передумают, то тоже неплохо знать этот момент на будущее, в том числе и причины
Ласунка• 27 января 2025
Ответ дляNatalia505
да я пошла сразу к директору, так как она срывала сдачу проекта подрядчику и ей ЧЕТВЕРТЫЙ раз вернули договор подряда FIDIC , подрядчик был зол, потерять такого партнера из за глупого человека - зачем? получая 2 тыс. долларов тупить нельзя постоянно - поэтому на выход.
Natalia505• 27 января 2025
Ответ дляЛасунка
Скільки років вона робила на ці посаді?
Та легко!• 27 января 2025
Ответ дляТріль!
100% Ще й обговорюють, хто кого хоче звільнити, що інші знають
У меня управленческий опыт более 8 лет.
И, когда у меня появляется на столе заявление на увольнение, я вызываю сотрудника для выяснения истинной причины .И если взять историю автора, то я бы вызвала этого нового начальника и потребовала объяснений: каком образом он видит дальнейшее свое пребывание на данной должности, если у него проблемы с коммуникацией с сотрудниками.
Ласунка• 27 января 2025
Ответ дляNatalia505
Скільки років вона робила на ці посаді?
с 2011 по 2018 так чтобы быть точным
Natalia505• 27 января 2025
Ответ дляЛасунка
с 2011 по 2018 так чтобы быть точным
Сім років вона гарно виконувала свою роботу? Логічно допустити що якби вона була дурепою її стільки не тримали б?
Natalia505• 27 января 2025
Ответ дляЛасунка
с 2011 по 2018 так чтобы быть точным
Скільки ви відробили років до її звільнення?
Та легко!• 27 января 2025
Ответ дляСплюшка
Ну я б не погодилася з вами.
Звільнили
З останнього :
Вона мені відповідає:
Це вона пише мені - керівнику )
Ну є неадекватні
Звільнили
З останнього :
Вона мені відповідає:
Це вона пише мені - керівнику )
Ну є неадекватні
Я придерживаюсь того мнения, что уволить я всегда могу, только в том случае, если этот сотрудник качественно выполняет свою работу- я буду думать и решать.
У меня есть 3 предупредительных. Злоупотребления я не терплю, но я всегда разбираюсь в конфликтных ситуациях.
В Вашем случае- полное отсутствие субординации, наглость и невоспитанность. Тут , однозначно, идет на кислород, если не предпринимает меры для решения этих проблем
Ласунка• 27 января 2025
Ответ дляNatalia505
я работала с ней три года - мне ее навязали, и три года мы мучались с ней. Я работаю в секторе по полномым еngineering-проектам и от нее устали все, коллектив 12 человек. Неважно сколько я с ней отработала, я ответственная за проект, и я выбираю с кем работать, тянуть ее на свих горбах никто не хотел.
Natalia505• 27 января 2025
Ответ дляЛасунка
Все важливо і досвід, і роки, і цінність її як працівника. Головний, мав бачити і знати хто і як працює. Мучились тільки ви і зжерли ви її особисто. Це я не пишу ще про логіку поведінки. Чому вона брала лікарняний, чому помилялась, з цим ніхто не розбирався. Не відстежували причинно наслідкові зв´язки, бо Вам некомфортно. Коли робота понад усе, гроші понад усе, будьте готові що колись це може трапитись і з вами, зжеруть.
Помаранчова душа• 27 января 2025
Ответ дляТа легко!
У меня управленческий опыт более 8 лет.
Ви викликаєте начальника і підлеглий присутній при тому як ви ’вимагаєте пояснень як він бачить подальше перебування на посаді?’
Та легко!• 27 января 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Нет.. зачем же .. Буду говорить с каждым отдельно
Чарочка діда• 27 января 2025
Ответ дляТа легко!
У меня есть вопросы к руководству.
+1, але бачите скільки таких тут відписались, що і підставлять, і з’їдять, при цьому наївно очками луп-луп ’і в думці такого не було’
Чарочка діда• 27 января 2025
Ответ дляNatalia505
А як можна з´їсти без бажання?
тихим сапом, знаєм таких
Чу Ча• 27 января 2025
Приходите і розповідаєте ’Люся, тебе хочуть звільнити. Інформація перевірена мені Анатолій сказав’.
А далі Люся вся на емоціях ’Та як же ж так, я вірою і правдою, всю себе віддаю цій роботі. Як вони так зі мною можуть?’
І йде на підвищених тонах виясняти з керівництвом. А далі в процесі згадують і вас, і Анатолія.
Готові разом Люсею і Анатолієм роботу шукати?😁
Чарочка діда• 27 января 2025
Ответ дляНервогенератор
Я буду молчать до последнего а то вдруг и меня звільнять..
ну, Ви хоч чесно пишете, що переживаєте за власну задницю. А не видумуєте причини
Natalia505• 27 января 2025
Ответ дляЧу Ча
Цікава історія
Помаранчова душа• 27 января 2025
Ответ дляТа легко!
А, я подумала, що одночасно і взагалі не зрозуміла нащо так підривати авторитет керівника перед підлеглим.
Та легко!• 27 января 2025
Ответ дляЧарочка діда
Я не отношусь к той категории начальников, которые считают, что на любую вакансию будет стоять очередь и сходу найду другого сотрудника.
Сколько из этой очереди будет квалифицированными сотрудниками?
Мало... очень мало.
Протру пилюку• 27 января 2025
Ответ дляТа легко!
У меня есть вопросы к руководству.
А к автору нема питань? Яка вигадала цю побрехеньку
Та легко!• 27 января 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Ну, что Вы))
Есть, конечно, порывы поиздеваться и поизвращаться, когда уже ’ клепка падає’, но держусь
Чарочка діда• 27 января 2025
Ответ дляТа легко!
Мало... очень мало.
так отож.... в мене управлінський стаж 18 років, але дякувати Богу, самодурством ніколи не страждала
Natalia505• 27 января 2025
Ответ дляТа легко!
Мало... очень мало.
Для тих в кого нескінченна черга, люди сміття. Ви дивитесь глибше
Та легко!• 27 января 2025
Ответ дляПротру пилюку
Это же Советчица...
Ее давно пора переименовать в ’ Мир фантазий’)
В любом случае правда это или нет, думаете такого нет?)) Есть и достаточно.