Кредитная• 27 января в 12:20

Лазерна епіляція

Я гуглю, але щось в одне ціле не можу всю інформацію скласти😂Тому буду вдячна, якщо хтось пояснить)

Вже три процедури зробила лазером ASCLEPION, але хочу змінити майстра з певних причин.

Декілька моїх подруг їздять на діодний лазер в сусіднє місто, вони прям в захваті від результату.І плюс там майстер не вимагає робити процедуру строго кожен місяць, а орієнтується на фази росту волосини.Мені такий підхід подобається)Немає відчуття, що на мені хочуть тупо заробити.

Хтось робив ЛЕ діодним?Як ваші враження?
Из Виа-гры• 27 января в 12:24
Насчёт графика, я всегда говорю, запишусь потом когда приеду. Тоже пытаются надавить. Мне пофиг, приду когда удобно
Клептоманка• 27 января в 12:29
Все зависит от мастера. Подруга делала александритовым, облысения на лобке уже за 3 сеанса, сейчас ходит только раз в пол года на профилактику.
Клептоманка• 27 января в 12:30
А я делала диодным уже 5 процедур, волосы, как росли так и растут
я Кукарача• 27 января в 13:32
Делаю почти каждый месяц уже 7 процедур - результата нет , и так у многих… развод на деньги эти лазеры
Инфотуфелька• 27 января в 13:33
Робила 7 процедур діодним, 4 елосом. Волосся стало трохи менше і м´якіше, росте повільніше. Діодний вмикали на максимальну дозволену потужність, але моє майже чорне волосся не піддавалося. Після елоса волосся щоразу випадало, а до наступної процедури виростало в повному об´ємі. Загалом, шкода витрачених коштів і часу. Краще б на електро записалася.
Жменятко• 27 января в 13:41
Ответ дляя Кукарача
Вам больно во время процедуры?
Вы в салоне делаете?
я Кукарача• 27 января в 13:42
Ответ дляЖменятко
Вам больно во время процедуры?
Вы в салоне делаете?
В салоне. Больно не было
ВерСаСе• 27 января в 14:14
Все залежить від майстра, апарату і типу Вашого волосся.
Якщо майстер робить ’галопом по Європах’ , то навіть при потужнму апараті і темному волоссі будете ходити до кінця життя.