УраганнаЯ• 27 января в 12:29
Манікюр+покриття гель-лаком на свою довжину, скільки по часу?
Я недавно вперше робила - півтори години. Майстер сказала що корекція теж десь стільки буде.
Кутикула в мене така що схильна,швидко відростати і близько судини, тому в основному апаратиком робила
А у вас скільки по часу?
Бабо-лебідка• 27 января в 12:31
півтори - дві години( це для мене ну дуууже довго, я колись робила в майстра за годину під час обідньої перерви (ще до ковіду, коли всі в офис ходили). Зараз можу попросити швидше, якщо дійсно дуже спішу, але в звичайному темпі сиджу там півтори години мінімум
Цветочница• 27 января в 12:39
Моя майстриня робить за 50-60 хвилин, Тіль тому і ходжу до неї. Бо сидіти на манікюрі більше години не маю часу
Цветочница• 27 января в 12:39
Ответ дляГде тут 0?
Полтора часа ок, делают и за час, но они торопятся и есть вопросики
Есть которые умеют быстро работать, не отвлекаться.
БезПаспортаНеПродаю• 27 января в 12:42
Ответ длявре_Динка
Однотон 45-50 хв, френч 55-60
И у меня также.
Я принципиально ищу таких мастеров.
Быстро, качественно.
Не понимаю, когда по 2 часа сидят.
Я принципиально ищу таких мастеров.
Быстро, качественно.
Не понимаю, когда по 2 часа сидят.
Где тут 0?• 27 января в 12:48
Ответ дляЦветочница
Дело не в отвлечении, просто быстро это быстро, это мастер хочет взять больше клиентов как правило
Карамелька• 27 января в 12:52
1.20-1.30. Але це з укріпленням. Мені не шкода часу бо мені подобається результат і в цй час я просто дивлюсь щось корисне. Яка різниця де сидіти
Ответ дляГде тут 0?
Ні, у мене майсткр бере декілька клієнтів на день, манікюр коштує більше тисячі, і проводить курси та навчання. Час залежить ще і від техніки. По її словам хто довго робить, той часто виконує багато зайвих рухів. Я намагалася перейти до іншого майстра, бо моя не робить педикюр, бо не любить з ногами ковирятися - і я до педикюрщиці намагалася перейти, бо вона ближче, і зрозуміла що не можу - бо робить повільно - півтори-дві години і по якості гірше.
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
И у меня также.
Я принципиально ищу таких мастеров.
Быстро, качественно.
Не понимаю, когда по 2 часа сидят.
Я принципиально ищу таких мастеров.
Быстро, качественно.
Не понимаю, когда по 2 часа сидят.
Я зустрічала лише двох на своїй практиці хто робить і якісно і швидко. Я завжди шукаю біля роботи або біля дому, бо їздити не готова
Где тут 0?• 27 января в 12:56
Ответ длявре_Динка
Моя мастер делает 1,5, а то и 2 часа ювелирно. 1400 гривен. Кутикула остаётся идеальной, она не путает направления и не запиливает ногти до дискомфорта
Ответ дляГде тут 0?
Після того як спробувала майстрів які якісно і гарно роблять те що мені треба ще і швидко - мені складно стало робити це у двічі довше. Я після переїзду офісу довго страждала поки не знайшла нового майстра який робить за годину.
Пекельнi Борошна• 27 января в 13:18
Могу сказать, что время зависит от клиента от его ногтей. Если все идеально то примерно час.
Если поломанные ногти и отслойки, то больше. Если клиент, дергается, засовывает руки куда хочет, то еще больше.
УраганнаЯ
• 27 января в 17:31
Ответ дляКарамелька
а хіба гель лак без укріплення роблять? наче його завжди роблять?
УраганнаЯ
• 27 января в 17:32
Ответ длявре_Динка
а як часто ходите до неї?
УраганнаЯ
• 27 января в 17:33
Ответ длявре_Динка
раз в3 тижні. хоча в цьому місяці вже місяць не була. треба піти, а ноги не доходять)
а покажіть як через місяць виглядає?
Карамелька• 27 января в 20:34
Ответ дляУраганнаЯ
Ні, не завжди
УраганнаЯ
• 27 января в 21:49
Ответ дляКарамелька
А у вас Це щойно зроблений? Чи десь через тиждень? Бо якщо свіжий, то це це мабуть у вас не апаратний манік? Укріплення теж робите ж?
Карамелька• 27 января в 22:41
Ответ дляУраганнаЯ
Комбінований. Магікюру 5 днів
УраганнаЯ
• 28 января в 00:21
Ответ дляКарамелька
Комбінований. Магікюру 5 днів
Значить не лише в мене так швидко кутикула після апаратного відростає