Бараболька• 27 января в 14:00
Чому бджоли роблять мед?
Зрадорозганячка• 27 января в 14:03
Ответ дляИрина_Б_
вы на Телепузиках росли?
пчела Майя рыдает в углу....
Тётушка Лошадь• 27 января в 14:10
Бджоли роблять мед, щоб мати запас їжі на зиму та періоди, коли немає доступу до квітів. Мед є джерелом енергії для бджіл, адже він багатий на вуглеводи.
Як це працює:
1. Збір нектару: Робочі бджоли збирають нектар із квітів за допомогою свого хоботка.
2. Обробка нектару: У вулику бджоли переробляють нектар, додаючи до нього ферменти, які розщеплюють складні цукри на прості.
3. Випаровування води: Бджоли вентилюють нектар крилами, щоб зменшити кількість води. Коли нектар стає густим, він перетворюється на мед.
4. Зберігання: Мед запечатується восковими кришечками у стільниках, щоб він не псувався.
Це природний спосіб зберігання енергії, яка потрібна для підтримання життя всієї колонії, особливо в холодні місяці.
Як це працює:
БезПаспортаНеПродаю• 27 января в 14:13
Ответ дляБабуся мороз
чому пасічник забирає мед у бджіл?
Бо крадій і виживає найсильніший.
БезПаспортаНеПродаю• 27 января в 14:13
Ответ дляЗрадорозганячка
пчела Майя рыдает в углу....
Як я любила цей серіал! Такий класний! А потім дітям книгу читала - вже не те.
тогдалия• 27 января в 14:18
стартап у них такой был, решили бизнес замутить, а пасечники все отжали
БезПаспортаНеПродаю• 27 января в 14:24
Ответ дляsim_sims
Теж думаю, навіщо це їм, могли б зразу цукерки робити, наприклад, метеорит. Якби збирали не тільки пилок, а ще й горіхи. А ще кажуть , що ’природа совершенна’.
Уявляю. Кооперація бжілок і гнойовиків :)
тогдалия• 27 января в 14:37
Ответ дляsim_sims
Ну, кому шо..
та ладно, они бы неплохую форму конфет делали и в коробки упаковывали
Мрію про космос• 27 января в 15:05
А почему вы кушаете , а потом ходите в туалет ? И почему создаёте дурацкие темы?