Зоряний Шлях• 27 января 2025

Якщо вам хтось запропонує піти на фільм "Коли ти вийдеш заміж"

не погоджуйтесь за жодних умов. Вирішила дати шанс українському кінематографу, але як і більшість - шлак рідкісний. Ніхто вже не поверне 2 години мого життя.
Єдиний плюс - хороші камери, які знімають гарну картинку.
Сюжет - ніби школяр писав домашнє завдання в останній момент, користуючись ШІ. Акторська гра - дно.
Не тратьте кошти, купіть краще тортик.
220В• 27 января 2025
Наталка Денисенко- це завжди шлак. Хай вибачає її мама та інші родичі- прихильники.
Перемелица• 27 января 2025
Автор, вы хорошее дело сделали поддержали наше, украинское,
Малявка ще та• 27 января 2025
Даже не собираюсь на подобное время тратить.
Семенівни сусідка• 27 января 2025
Поки що мене запросили в театр
і в гори

Звичайно я погодилася )
Купили мені ще квитки люкс на потяг
То їду завтра )
Буде секс кохання звечора до рання і культурна програма )))
Горня капучіно• 27 января 2025
Згодна, дивилась цей фільм...витратила час. Соромно було за акторів та кінематограф наш. Ніби грають вони, а соромно мені...Денисенко-це жуть, не повірила жодному кадру. Дратує мене, таланту ноль
Указка• 27 января 2025
Ответ дляМалявка ще та
Я на 31 грудня шла, была готова к худшему, а было и ниче так. Этот не видела
автор Зоряний Шлях • 27 января 2025
Ответ дляСеменівни сусідка
Поки що мене запросили в театр
і в гори

Звичайно я погодилася )
Купили мені ще квитки люкс на потяг
То їду завтра )
якщо вам так сильно свербить похвалитись - створіть вже окрему тему
Неначасі• 27 января 2025
Ответ дляУказка
Це про укрзалізницю?
Коренная киевлянка• 27 января 2025
Я зазвичай дивлюсь, хто знімається. Тож такого, як у вас не трапляється.
Репетиторша• 27 января 2025
Туди ж хорошо погану дівчинку.
Весь сюжет що вона не кінчала з чоловіком.
Молодий коханець довів її до оргазму.
Вона навчила чоловіка.
Малявка ще та• 27 января 2025
Ответ дляПеремелица
Если кино шлак, без разницы украинское оно или европейское, или американское.
Указка• 27 января 2025
Ответ дляНеначасі
Це про укрзалізницю?
Да
Джага-джага• 27 января 2025
Я може таке дома фоном дивитись, з ютубу безкоштовно, але щоб платити гроші ща це, увольте
Семенівни сусідка• 27 января 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Обовʼязково
Така порада класна
Шедевр
ЕВРІКА просто
😅😅😅
Неначасі• 27 января 2025
Ответ дляУказка
Да
Ми 31 йшли на Король лев , це був передостанній сеанс, а ваш був останнім :) теж бачила багато людей
220В• 27 января 2025
Ответ дляРепетиторша
Туди ж хорошо погану дівчинку.
Молодий коханець довів її до оргазму.
Вона навчила чоловіка.
Ось що значить командна робота!
Скромняшка• 27 января 2025
Єдине , що я дивилась це Люксембург і мені сподобалось.
На наші військові фільми не хожу і так душа болить через втрати.
Наша взяла• 27 января 2025
Не смотрела этот фильм. Хожу с ребенком на мультики. Такое ощущение что сюжет везде одинаковый. Ребенку нравится. Но я суть начинаю понимать ближе к концу.
Картинка в основном тоже одинаковая. Только герои разные. Ещё в начале я могу рассказать что будет в средине и в конце.
Неначасі• 27 января 2025
Ответ дляПеремелица
Є хороші фільми. Довбуш - море позитиву. Але якщо лайно, то не гріх і лайном назвати.
Малявка ще та• 27 января 2025
Ответ дляНеначасі
Я с удовольствием смотрела ´Я, победа и Берлин´
Репетиторша• 27 января 2025
Ответ дляНеначасі
О! На Довбуша я б ще раз сходила. Фільм саме для кінотеатрів.
автор Зоряний Шлях • 27 января 2025
Ответ дляГорня капучіно
ще у мене склалось враження, що на наратив ’всім треба повертатись із-за кордону додому’ була виділена окрема сума з держбюджету, ну так уже цим неприкрито ’тикали’ в обличчя..
Молчалка• 27 января 2025
Дякую за відгук, збирались йти з чоловіком. Не піду. Мені Денисенко,як акторка, теж не подобається. Щось в неї відштовхує. Хоча 31 грудня дуже сподобався
Бачу_майбутнє• 27 января 2025
Де Денисенко , там гімно. Вона мене бісить нереально.
Горня капучіно• 27 января 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Тааак! Оце їх в кінці-’Їдемо додому!’ По вухах порізало! Ледь не блюванула попкорном і колою🤣
Українська Мрія• 27 января 2025
Не дивилась, але це ваша особиста думка та погляд, хтось подивиться з інакшої сторони. Одразу видно, що це не фільм, який номінується на Оскар, а просто щоб розслабитись. Але кожна думка має місце бути
kissaniya• 27 января 2025
Ответ дляПеремелица
Почему бы украинским творцам не поддержать украинский народ хорошим кино?