Королева Сарказма• 27 января 2025
Можна вивчитись на стюардесу в 25?
Гостра на язик• 27 января 2025
Вивчитися можна,а ось чи візьмуть вас на роботу залежить від багатьох факторів
Королева Сарказма
• 27 января 2025
Ответ дляdulenok
они вроде на пенсию уже выходят в этом возрасте
Ну не правда. Пенсія в 45. В мене медична освіта+
Деякі вакансії з 21року бо є алкоголь на борту
Гостра на язик• 27 января 2025
Ответ дляdulenok
Вони виходять на пенсію за кількістю відпрацьованих у польоті годин. І це , навіть у самих зайнятих, відбувається не раніше 33. До того ж можна працювати і на пенсії,якщо здоров´я дозволяє
Мамкиня доця• 27 января 2025
Ответ дляdulenok
Моя знайома подавала резюме на наші авіалінії ще до війни в 30 років
І її запросили на співбесіду.
Але вона побоялась змінювати життя і не поїхала
І її запросили на співбесіду.
Мамкиня доця• 27 января 2025
Подорожуючи світом бачила багато бортпровідників, як раз таки юних і не згадаю.
В основному 25-45років
Стетоскопуло• 27 января 2025
Можна.
Це наша стюардеса. В минулому - хореограф. Багато цікавого розповідає
Sweetchokolate• 27 января 2025
Ответ дляМама фіфті цента
Конечно
Моя бывшая мечта, так и не стала , та к как семья
Пробуйте на Emirates airlines подаватися. Англійську знаєте?
Кили и Манджаро• 27 января 2025
Ответ дляSweetchokolate
А там не надо жить в эмиратах?