Непозбувна Бентега• 27 января в 14:50

У якого астролога ви дивились свій гороскоп на 2025 рік?

а то в ютубі їх щось забагато розвелось, хочу послухати когось перевіреного.
Анжела Перл - вже пройдений етап )
Зайканалужайке• 27 января в 14:51
Обращалась персонально
Директриссимо• 27 января в 14:51
Анжелу Перл,она мне всегда настроение поднимает
автор Непозбувна Бентега • 27 января в 14:52
Ответ дляДиректриссимо
у мене вже немає стільки грошей на відкриття бізнесу і покупку нерухомості і машин, як вона мені вже 3 роки постійно прогнозує
Джонсонюк• 27 января в 14:54
Ответ дляНепозбувна Бентега
Ну ви якось активізуйте свої доходи. А то прогнозуєш вам, стараєшся, і як з козла молока....
После шести ни-ни• 27 января в 14:58
А ви замовляли індивідуальний прогноз чи слухаєте загальні на ютубчику ?
Щира українка• 27 января в 15:01
Таро дома.
Дівчинка з України.
Не знаю, що там на 2025, але коли переглядала минулі періоди вже по факту, то було забавно
автор Непозбувна Бентега • 27 января в 15:02
Ответ дляПосле шести ни-ни
слухаю загальні. колись замовляла індивідуальний - була одна узагальнена ’вода’
После шести ни-ни• 27 января в 15:03
Ааааа. Зрозуміла. Дочитала, що ютуб)). Ви ж повинні вже розуміти, що ці прогнози більш для тих, хто хоче на шару хоч щось послухати. Люди , які мають різницю хоч 2хвилини в народженні, будуть мати різну долю ). Бо планети рухаються постійно
После шести ни-ни• 27 января в 15:07
Для чого ви викидаєте гроші?
Знаю бакси• 27 января в 15:09
Только глоба. Три последних месяца прошлого года отыгрались у неё отлично. Поэтому и гороскоп 2025 слушала у неё. На днях жду февральский гороскоп.
После шести ни-ни• 27 января в 15:10
Ответ дляНепозбувна Бентега
Для чого ви це робите? Астрологів розвелося багато. Але толкових мало. І вони можуть не зуміти донести інформацію.
Мені подобається Кременчук Аня.. здається. Spica Astrology в інстаграмі. Там ціла група астрологів. Вона мені найбільш цікава і професійна.
Г@Л@В@ломка• 27 января в 15:13
В астро процессорі собі клацнула соляр та найближчі транзити/прогресії/дирекції. Я не профі, але якісь загальні тенденції зрозумілі
Дівчина заглядєніє• 27 января в 15:17
Ответ дляЩира українка
Таро дома.
Дівчинка з України.
До чого тут ’таро’, якщо питання про гороскоп?
Щира українка• 27 января в 15:18
Ответ дляДівчина заглядєніє
вам ні до чого
После шести ни-ни• 27 января в 15:19
Я особисто слухаю Карпєєву. Але вона трішки жадіна))) на безкоштовні прогнози. Але коли мій син знайшов роботу і почав управляти людьми , навчати їх в 17років - саме таку роботу прогнозувала Карпєєва в загальному прогнозу- я була в шоці як в нього програлося, бо я б ніколи не подумала, що в нього так станеться. Потім був виїзд за кордон за прогнозом. Але мій син не збирався.. і тут все змінилося за 10днів до 18-річчя - син різко прийняв рішення покинути Україну. І багато чого збігалося в моєму і чоловіка гороскопах. В нас був складний період - до розлучення все йшло, вона це і казала, що ’выяснения отношений, на грани развода’.. Та багато чого. Але зараз вона дуже короткі прогнози дає. Буквально про положення планет і на які сфери життя впливають . Все інше - це індивідуально дуже. Тому.. іноді слухаю, але більш для розваги
Korovka33• 18 февраля в 11:10
Таємничі та загадкові світи жіночого блогу https://adami.com.ua/astrology/klyuchovi-osoblyvos... завжди приковують увагу. Чи вірите в астрологію, нумерологію та гороскопи? Тоді розкриймо таємниці космосу разом. Нехай ці знання допоможуть вам зрозуміти себе краще та знайти гармонію з навколишнім світом.