Шиворот Навыворот• 27 января 2025
В якому віці в вас був перший секс?
Синиця у спідниці• 27 января 2025
Ответ дляНе зви чайна
Мені 43. В не було нормально тоді
секс в 18. То в вас таке оточення було. Може й спали в 18, але приховували, бо то було ненормально. Моя подруга спала з 19 але мовчала як партизан. Бо то то був сором. І це я з Києва.
Ви свій вік не переплутали? Може трохи більше? Мені 43 теж, але з 18 то вже не було чимось диким. Авжеж з плакатом не ходили, щоб про це розповісти. Але й не соромилися, щоб прям як партизани ховалися. До 18 - так, це ще рано тоді вважалося. В моєму оточенні ранніх майже не було. Хоча і таких вистачало.
А шо сталося?• 27 января 2025
Ого, как у всех поздно, включая меня. Просто у всех знакомых/одноклассниц секс был уже с 15-16
Потребую апгрейду• 27 января 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Автор, треба ще вказувати рік народження тих, хто відповідає.
Мені через кілька днів 44, в моїй юності перший секс в 18 років було нормально. Зараз трохи змістився вік в меншу сторону. 16 років не є дуже раннім для першого сексу.
Странно) Мне 46. И снкс в 18 было не нормально и не только для меня
По вопросу - 25. С будущим мужем
А шо сталося?• 27 января 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
По вопросу - 25. С будущим мужем
Вы из какого города? Просто интересно, где это в 90е - 00е сексом с 25 лет начинали заниматься поголовно
ИМХОля• 28 января 2025
Може і рано, але мені повезло шо у мене був хороший хлопець, тому все пройшло чудово