Ашотакоя• 21 июня в 00:53
Скільки вам пропонували за ніч з вами незнайомі чоловіки?
Почну з себе: я не в індустрії для дорослих, але певний період часу вела активний соціальний спосіб життя - вечірки, клуби і тд. Іноді рандомні чоловіки хотіли розваг за гроші: пропонували іноді 150 долларів за поцілунок, деякі 500-1000 євро за ніч)) Я була дурна і принципова, і відмовлялась)) Зараз сміливо кажу- я б згодилась)))) А у вас були такі ситуації?
Патріотка з дивану• 21 июня в 00:55
На сайте знакомств как-то чувак предложил 800$ за встречу. Это где-то в 2019 году было. Но я не по этим делам. Да и где гарантия что он заплатил бы?)
Ашотакоя
• 21 июня в 00:55
Ответ дляПатріотка з дивану
Гроші наперед
Скромняшка• 21 июня в 00:55
Нет, не было
Как-то не было ничего такого, чтоб кто-то решил сделать мне такое предложение
Сусідка знизу• 21 июня в 00:56
Ответ дляАшотакоя
Рот
Вони за 150 можуть на годину секс зняти,навіщо їм ваш поцілунок
Ашотакоя
• 21 июня в 00:56
Ответ дляТрамвайGirl
Не факт, что вы их получили бы.)
Утром деньги, вечером - стулья
Ашотакоя
• 21 июня в 00:56
Ответ дляСусідка знизу
Бо я була для того Чоловіка екзотикою
Сусідка знизу• 21 июня в 00:57
Ответ дляАшотакоя
Бо я була для того Чоловіка екзотикою
Це про які роки розмова?
Ашотакоя
• 21 июня в 00:57
Ответ дляСусідка знизу
Це про які роки розмова?
Десь 2019 мабуть
Звездолётчица• 21 июня в 00:58
Ответ дляАшотакоя
Бо я була для того Чоловіка екзотикою
Экзотикой - это как?
Zima_Letto• 21 июня в 01:00
Ответ дляАшотакоя
Бо я була для того Чоловіка екзотикою
И в чем ваша экзотика? Чем вы отличаетесь от тысяч тех у кого анкеты прямо в интернете , с ценниками, на любой вкус?
Хотя конечно в фантазиях (ваших) еще и не то возможно, судя по вашему тексту
Патріотка з дивану• 21 июня в 00:59
Ответ дляАшотакоя
Гроші наперед
Ну я не знаю 🤷🏼♀️ типа встретиться на его территории и тд. А что если извращенец? Вы об этом не думали? Ну типа нет.. я на такое не согласилась тогда и не согласна сейчас
Диви яка я пава!• 21 июня в 00:58
Ответ дляАшотакоя
Бо я була для того Чоловіка екзотикою
Это в Африке происходило? Или в чем ваша экзотичность? )
ЭкстрасенсиХаЯ• 21 июня в 00:59
Блін.. і чого на халяву давала ’по любви’ 😡
Хоч би один запропонував...
Ашотакоя
• 21 июня в 00:59
Ответ дляЗвездолётчица
Экзотикой - это как?
Відрізнялась візуально дуже кардинально від жінок, які його оточували
Ашотакоя
• 21 июня в 00:59
Ответ дляПатріотка з дивану
Обговорити все заздалегідь
Сусідка знизу• 21 июня в 01:01
Ответ дляАшотакоя
Десь 2019 мабуть
В 2019 усі стріп клуби,нічні клуби,та бари були забиті проститутками,та купа хат,та онлайн контор на виїзди,було все,абсолютно у всіх великих містах.Я вже не кажу про готелі де сиділо у лобі що хочеш,на любий смак
Ашотакоя
• 21 июня в 01:00
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Хоч би один запропонував...
Отож, і я така була тоді наївна- по любви все. І що з того? Краще б стригла кеш
Патріотка з дивану• 21 июня в 01:00
Ответ дляАшотакоя
Обговорити все заздалегідь
И что это гарантирует? Вы же не знаете человека. Мало ли что в голове у него вообще
Звездолётчица• 21 июня в 01:01
Ответ дляАшотакоя
Та не. Экзотика - это славянка для шейха (уже вряд ли), марокканка для норвежца
Диви яка я пава!• 21 июня в 01:01
Ответ дляАшотакоя
У вас ничего хорошего не произошло в жизни, что вы с ностальгией вспоминаете предложения про перепихон за деньги? )
Ашотакоя
• 21 июня в 01:01
Ответ дляСусідка знизу
Це було не в Україні
ЭкстрасенсиХаЯ• 21 июня в 01:03
Ответ дляАшотакоя
100% 😅 толку з тих хлопчиків все одно не було. Ні задоволення, ні заробітку 😅 штрикали своїми піндюрками. Мабуть тому чоловіка обрала на 7 років старшого 😅