всегдаДаДа• 27 января в 18:31

Як Вам пара?

?
автор всегдаДаДа • 27 января в 18:55
Ответ дляВсміхайлик
Его надо как-то состарить, он сам зарабатывает или жена рулит? Чето он на чиле видно, не заматереет при такой хорошей жизни
Я більше заробляю
КошкинДом• 27 января в 18:56
Ответ дляЖена аллигатора
де ви тут вишиванку побачили? то не патріоти натягують подобу вишиванки, а пристосуванці-перешиванці акакаяразнічні, сидя під юбкою і надіючись пересидіти за спинами і за рахунок життів дійсно патріотів. Але бачу, що ’своїх’ псевдопатріотів ви відразу впізнали)))
Это вообще гжель. Сейчас окажется, что пара из раши😁
Всміхайлик• 27 января в 18:56
Ответ длявсегдаДаДа
Я більше заробляю
Ну вот это и видно. Кидайте его на свои хлеба, а то он будет молодеть, а вы наоборот
Жена аллигатора• 27 января в 18:57
Ответ дляЧорноброваЯ
Так, виростає ціле покоління, яке буде думати, що це і є вишиванка, раз у назві так написано(
Замість того, щоб вчити людей, паразитують на людській необізнаності(
враження, що це планомірна політика - нівелювати і знецінювати дійсно національне, зводити до абсурду і клоунади.... один і той самий сценарій століттями.... так само донедавна показували українців в фільмах і серіалах такими собі недорікуватими хохлами...
Всміхайлик• 27 января в 18:58
Ответ дляЖена аллигатора
Да ладно чего вы, обычный кич, народный стиль, во все времена рулил
ВыФсеВрете• 27 января в 18:58
Пара Мыкола и Тамара )
автор всегдаДаДа • 27 января в 18:59
Ответ дляВыФсеВрете
Пара Мыкола и Тамара )
Що?
ЧорноброваЯ• 27 января в 19:00
Ответ дляВсміхайлик
Мені теж так здається, попит на таке в народі завжди був, ну а бариги без знань, освіти і смаку (це я про виробників, якщо що) як завжди підсуєтилися і рубають бабло на хвилі національного піднесення
Манюнайтед• 27 января в 19:00
фото спионеренное
Братья Капли• 27 января в 19:02
Ответ длявсегдаДаДа
На 5 років. А що помітно?
Макіяж невдало зроблений.
Коричневі губи і темний тон додають віку.
Я так пішла до візажиста, щоб мене гарно нафарбували (зробити фото на паспорт).
Вийшла така сувора жіночка добре за 50 на фото. Діти мене не впізнали, реготали так, що плакати хотілося. ’Змий це негайно’.
Я вмилася, наступного дня купила світлу помаду і дешеву тоналку під колір шкіри (не користувалася декоративкою) - і опа, на фото я вже як я, на свої чесні 45. Друге фото пішло у паспорт. Перше на згадку і посміятися лежить.

Вашому чоловікові треба стрижку буквально на 5-10 мм довшу, і тоді він не виглядатиме таким щокастим, теж буде краще.
Алина-1240• 27 января в 19:07
Ну мужчина еще не вызывает жути
Пффф 100%• 27 января в 19:10
Как брат и сестра. Скорее всего так и есть. Автор же тягает фотки всех подряд.
А местный женсовет рад стараться. Как бабки у подъезда. Им что не напиши, чье фото не выставь - будут обсуждать с летящей из рота слюной.
автор всегдаДаДа • 27 января в 19:14
Ответ дляПффф 100%
Не правда, не брат з сестрою
Пффф 100%• 27 января в 19:15
Ответ длявсегдаДаДа
Не правда, не брат з сестрою
Повыступай еще, и я на все темы с фото за сегодня пойду жалобы нажимать. И на эту, и на вторую с мужиком.
begovelik• 27 января в 19:23
Сын с мамой?
ПАЦАНКА О• 27 января в 19:28
Она ему встретилась, а он ей попался.
Верно подметили, цепкая когтистая лапка, не упустит.
Чумачечая Весна• 27 января в 19:37
Ответ длявсегдаДаДа
Так
КараПузовна• 27 января в 20:22
Ответ дляЗ бісиками
А ще коши чоловік бігає від тцк, але на фотосессіях позує у вишиванках. Бррр
а вам бррр тільки прості чоловіки? наші можновладці у вишиванках на лексусах не бррр?
Бяки-козяки• 28 января в 05:45
Мне кажется,или женщина старше мужчины?
Люблю кетчуп• 29 января в 19:22
Ответ длявсегдаДаДа
Так
гарна пара. нехай у вашій сім’ї все буде добре