Золота орда• 27 января в 18:42
А кем работают в 50-55-60 лет? Какие хорошие/плохие истории знаете?
Мне через полгода 30. Работаю менеджером по клиентам (веду заказы от принятия до отгрузки, 1с, документы). И вот как-то я сомневаюсь, что в более старшем возрасте можно будет легко найти офисную работу (из-за конкуренции с молодым персоналом).
Цигарний шланг• 27 января в 18:44
Вахтёры, продавцы сигарет и газет в киосках, портомойка, уборка парадных, техничка в школах - вузах , няни в садах и частным образом, продавцы овощей на стихийных рынках. Паперть
Тролю як можу• 27 января в 18:45
Пішла в бухгалтерію(бух облік вчила ще в 2000, працювала весь час в технічній сфері, але зупинилося підприємство), не сподобався колектив, перейшла у відділ з плати і нормування,вивчаю мат.частину . Завод.
Злюка бобер• 27 января в 18:46
53 , как начала работать главбухом в 24 года , так до сих пор и работаю .
ТаПрямТам• 27 января в 18:47
Офісну не знаю. Свекруха взяла оренду і відкрила свій магазин, працює.
Тролю як можу• 27 января в 18:47
Ответ дляоксюморон
в 45 пішла на касу. прибиральнице було 80
Ще в 60 можна в ЖЕК , ОСББ завгоспом
ТаПрямТам• 27 января в 18:49
Ответ дляLacrimo
У моєї мами пенсіонерки та сама робота. Якщо робота кваліфікована, то роботу найти можна, точніше постаратись не втратити її після 50 чи 60. Але якщо працювала продавцем , то після 45 майже завжди тільки каса і прибирання.
Це в великих містах. А якщо ти впо то ппць тобі. Треба шкіру дерти але намагатися розселитися до міста, там можна приробити, хоч уколами, хоч дітей водити зі школи, і так далі, а як відвезли до села то тобі хана.
Все возможно• 27 января в 18:50
Ответ дляВундерКИНГ
Моя бабуля как в 20 пошла бухгалтером, работала до 78 лет
До речі так, бухгалтер, вчитель, кадровик, сметчик, не залежать від віку.
Не стесняюсь• 27 января в 18:51
Автор, а як Ви потрапили в цю нішу? Я от хочу і вагаюсь. Маю свій магазин, але там таке з тим доходом, думаю чим зараз зайнятись.
З чого треба почати?
Медсестричка• 27 января в 18:51
Правильно, что вы задумались, думаю что и ответили сами на свой вопрос. Пока есть время переучиться смежным или другим профессиям
Все возможно• 27 января в 18:51
Ответ дляТаПрямТам
Ви не повірите. Я впо і живу в селі. В 23 році мала три роботи. 2 бухгалтера і кадри .
Зараз трохи розслабилась залишила саму оплачувану і дистанційну
Молчунья• 27 января в 18:52
Щоб оцінити свої перспективи, гляньте вакансії. Зрідка пишуть вік, частіше пишуть ’молодий колектив’, це означає, що після 35 вам не раді.
Хочу на Балі• 27 января в 18:52
У меня в офисе секретарь 50+, логист тоже 50+, есть менеджеры по продажам полевые под 60. Моей маме 67 она делает макеты, работает сама на себя. Отцу 70, он преподает в ВУЗе.
В общем, большинство продолжают делать то,что и в молодости. А сейчас в Украине такой кадровый голод + мобилизация, в условиях которой работодатели отдают предпочтение мужчинам 60+ перед мужчинами призывного возраста, ну разумеется при прочих равных
ТаПрямТам• 27 января в 18:53
Ответ дляВсе возможно
Повірю. Села різні бувають, у мене родичі оселилися, один магазин, автобусів взагалі немає, тільки треба мати власне авто або платити тому, хто його має. Жінка до цього працювала в реєстратурі. Зараз за копійки стриже селян.
Золота орда
• 27 января в 18:54
Ответ дляНе стесняюсь
З чого треба почати?
Після університету пішла офіс-менеджером. Пропрацювала там 1 рік і саме там навчилася роботі з документами та 1с. А ось на другу роботу потрапила саме менеджером по клієнтам, мені сподобалось, тому почала саме в цій сфері працювати.
Жена сантехника• 27 января в 19:01
Ответ дляparele
50+, как работала финансистом, так и работаю.
57 скоро, інженер-будівельник, як працювала технаглядом, так і працюю. На відсутність роботи не скаржусь. Навпаки, відмовляюсь від багато чого. В моїй професії вік не має значення. Минулого літа пробувала себе в ролі керівника будови в Польщі, тепер кличуть на постійно
КротоТо• 27 января в 19:01
Моєму тату 68, працює головни інженером на великому комбінаті і там всі дуже бояться, що він вирішить піти на пенсію, тому що серед молоді замінити просто нема ким.
Злюка бобер• 27 января в 19:01
Ответ дляМолчунья
Я вам больше скажу - если пишут ’молодой коллектив’ , то человек 40+ ему сам не рад будет . Там такие закидоны - мама не горюй . Угораздило 2 года назад устроится в Аврору - это ж кошмар .... Какие-то тренинги бесконечные на тему ’Как Генри Форд заработал свой первый миллион’ . Вот на кой мне , главбуху , тот Генри Форд с его миллионами ? Информации ноль , а времени забирает кучу . Плюс там искренне уверены , что обмен фотографиями накладных - это и есть электронный документооборот . Ну их нафиг с их молодым коллективом . Сбежала через 4 месяца . Еще через 3 сбежала молодая девочка , которая у меня на первичке сидела .
Самохвалова• 27 января в 19:02
Я маю педагогічну освіту, але давно не працюю - довелося бути молодшій дитині власним вчителем. Дитина вже в 9му класі, тож, інколи думаю повертатися до роботи. В школу не хочу, але враховуючи досвід, мабуть, знайшла би собі приватну роботу з особливими дітками. Цікаво, чи пристойно це оплачується. Бо от година у психолога вже від 1500. І це навіть не Київ.
Жена сантехника• 27 января в 19:03
Ответ дляВсе возможно
+100000, я паралельно отримала сертифікат кошторисника, щоб підробляти в ’мертвий’ сезон - тільки встигай клепати кошториси)
Коли мовчу- приємна жінка• 27 января в 19:08
Вы менеджером по клиентам можете работать и в 50, и в 60.
Конкуренция всегда была.
Думаете в 25 легко найти работу? Когда все хотят с опытом и чтобы в декрет не пошла.
Конкуренция всегда была.
Шиворот Навыворот• 27 января в 19:09
Ответ дляСамохвалова
Вчитель якого предмету?