lilu1990• 27 января 2025

Буданов наговорив

Рада хотела понять реальное положение дел в войне.

"Сначала много, запутанно, но очень интересно рассказывали представители Генштаба. Потом были разные доклады еще. Но больше всего запомнился ответ Буданова. Кто-то спросил его, сколько времени у нас еще есть. И Кирилл со своей холодной улыбкой говорит: "Если до лета не будет серьезных переговоров, то дальше могут запуститься очень опасные процессы для самого существования Украины", – цитирует УП одного из участников встречи.
Он отмечает, что после этих слов "все переглянулись и замолчали".

Тим часом:
Вдруге за місяць новостворена бригада української армії розпадається під час розгортання на гарячому Покровському напрямку. Йдеться про 157 механізовану бригаду, пише Forbes.

Новостворені бригади ЗСУ, зокрема 155-та і 157-ма механізовані бригади, стикаються зі значними труднощами під час розгортання на передовій. Головними причинами цього є недостатній рівень підготовки, брак досвідчених військових та слабка організація.
LudaSHS• 27 января 2025
Зараз всі в мережах і в змі сруться.
Умеров з АОЗ, Безугла з Аристовичем, хотіла до Портнікова, той послав, Яхно за Крюкову, порошенковці проти крюкової, потім порошенківці, частина за Залужного, зелені проти Залужного, потім луценко про торги з Залужним ( коли посол приїзжав) від Єрмака очолити нову партію зелених, типу. а центристи проти всіх викараулили лайк сердечко Залужного у Арестовича, пост про армію.
Всі знову кинулися на Залужного, забувши про Агентство оборонних закупівель і Корюкову, все це розбавляється модною платформою про шкандаль в інстітуту Карпенко- Карого, що там професура залицялася до студенток.
Це окрім трампотрактування. І колумбійців, данців.
Куди там до карти фронту

Тільки на порадниці все стабільно- опитування коли закінчиться війна і віра в кукурузний початок пуйла або трампа
LudaSHS• 27 января 2025
Ответ дляlilu1990
Зразу скажу: інші не послідують, ібо толерастія і покоління тиквеного лате. Поляки все ж до нас більше схожі. Жалко мені Польшу і нас. Знову вона в ролі ритуальної жертви імпотентних європейців. Надіюсь ніхто її в спину не ударить. Люблю Польшу. Це останній оплот здравого смислу в Європі.

Ну ще Італія, але поки там Мелоні заправляє.
По статті вони самі за себе і готуються до східного фронту
автор lilu1990 • 27 января 2025
Ответ дляLudaSHS
Я про це тут тищу раз писала
Іллюха Перчик• 27 января 2025
Если до лета не будет серьезных переговоров, то дальше могут запуститься очень опасные процессы для самого существования Украины - я теж так думаю.Більше того я впевнений в цьому.
ХомякПавлова• 27 января 2025
Ответ дляLudaSHS
Зараз всі в мережах і в змі сруться.
Куди там до карти фронту

А ви налаштовані до перемоги і кордонів 91?
Чи з сєкти ’від нас все одно нічого не залежить’,то будем просто наблюдать як знищують країну і чоловіче населення?
Іллюха Перчик• 27 января 2025
Я впевнений в тому,що якщо до літа не почнуться серйозні переговори і не буде зупинена війна і все буде йти так як і йде то України більше не буде.
LudaSHS• 27 января 2025
Це частина всього того в мережі
Крюкова то страна юа- гужва
Лисий хвост• 27 января 2025
Ответ дляPeres Lal
А с каких пор Гончаренко начал бывать на таких заседаниях? В щелочку смотрел и под дверью слушал?
Это ж одессит, шо не утро то сенсация
LudaSHS• 27 января 2025
Ответ дляХомякПавлова
Я вам вже відповідала в топ темі
Навіть 3 абзаци написала, може більше. Про кордони 91 ніколи мова не йшла. Якщо цікавитеся історією і ваш старий ак не читав теми, можете в мене профілі знайти .
З розумінням і повагою послухаю ваші експертні сценарії і плани, як ви не наблюдаєте зараз з інету, і що саме робите. Можливо, ваш досвід і практика прийдуться тутешній авдиторії зразком і є чому слідувати.
Манула• 27 января 2025
Ответ дляLudaSHS
Це частина всього того в мережі
Крюкова то страна юа- гужва
Дурдом Веселка...
Згодна з Даниленко
LudaSHS• 27 января 2025
Ответ дляМанула
Дурдом Веселка...
Згодна з Даниленко
Це частина, багато чого є цікаво до обговореня чи роздумів.
Просто вже пройшов час коли хотілося робити тему чи спілкування очікувати адекватного, більше на фб зараз.
Тут просто розділ Політика змінюється.
автор lilu1990 • 27 января 2025
Ответ дляLudaSHS
Тут просто розділ Політика змінюється.
Я адекватна
LudaSHS• 27 января 2025
Ответ дляМанула
Дурдом Веселка...
Згодна з Даниленко
По залужному пішла до аристовмча той текст прочитала, який лайкнув, ну по суті , текст наче правильний , форма і глашатий ну таке, тригерить. І особливо після дописів Серж марка і інших військових, щодо того, як загинув один з кращих інструкторів снайперів через Леху, це вчора було теж, чи позавчора.
Ще раніш чула що леха пішов на фронт піаритися і 2 крутих військових загинули.
LudaSHS• 27 января 2025
Ответ дляlilu1990
Я адекватна
Ну подивимося
Порадниця пропускає багато тем, реально
LudaSHS• 27 января 2025
Я до чого
Залужний типу, відмовив Ермаку, по інсайду триндича Луценка і ще пара пропорошенківсиких теж висказалися, що точно знають.
вже другий раз відмовив.
А сам з Лондонів Аристовичу ставить сердечко.
При тому, що йдуть дописи в мережі про загибель снайперів наших через піар лешки після хвилі піднятої в останні дні щодо загибелі військовополених. . Ну не знаю

Якесь триндець, це перевибоче все, і ото - на цьому фоні , що фронт єлє тримається
Flower Girl23• 27 января 2025
Ответ дляPeres Lal
ГУР уже опроверг. У вас новости с опозданием на несколько часов.
А Вы всегда всем опровержениям верите?)
автор lilu1990 • 27 января 2025
Ответ дляLudaSHS
Я до чого
вже другий раз відмовив.

Залужний хитрый лис. Але я би на його місці зробила так само. У період руїни - яка втіха бути президентом?
Peres Lal• 27 января 2025
Ответ дляFlower Girl23
А Вы всегда всем опровержениям верите?)
Больше, чем высосанным из пальца сенсациям.
ХомякПавлова• 27 января 2025
Ответ дляLudaSHS
Я вам вже відповідала в топ темі
То ви не мені відповідали.
Мені не зрозуміла ваша позиція до того ,що відбувається в нашій країні.Я ні разу не бачила вашого засуджуючого коментарію що до того як порушуються права людей в нашій країні,зокрема чоловіків.
Ви усюди ліпите тіпа аналітику західної преси і фейсбучних дописів наших ’небожителей’,і от з цієї аналітики завжди виходить,що народ взагалі нічого не вирішує,ні на що не впливає і таке інше.Нашу долю вирішують хто завгодно ,тільки не ми,то ж що робить? Терпіти і помирати? Жінкам з дітьми виїжджати,інші приречені?Бо ж ніхто цю війну не збирається закінчувати.
Mrs.Ochmonek• 27 января 2025
Цікаво, чому тему з фейком рашистським іпсо ніхто не зносить
LudaSHS• 28 января 2025
Ответ дляХомякПавлова
То ви не мені відповідали.
Ну і накатали
Не бачили.
Дійсно, за місяць можна все побачити . Вам я відпраідала, про мобілізацію, ви ж і зараз про бусифікацію? Це неправомірно, неефективно , не справедливо, не мотивуючи. такий воїн, не воїн, тому багато сзч і пр.
Я вже відповідала ж. В топ темі.
Стосовно іншого, читайте теми в розділі, тут багато дописувачів, і кожен щось тягне. можна з 2014, особливо 2019. І то навряд ви найдете відповіді на ваші запитання тут.