Летчица• 27 января в 21:36

Баланс між реалізацію в соціумі та жіночим щастям

сегодня накрыло конкретно 😩 где и как найти баланс между жизнью в социуме и гармонией дома. Мне кажется невозможно в принципе.
Вот к примеру. Я обожаю свою роботу, но я понимаю что начала срываться на домашних и проблема не в них , а во мне и в том, что когда я отдала всю энергию другим, хочется либо пойти где-то затусить , либо просто отдохнуть от всех и вся, но дома это нереально, когда вокруг кто-то 😭 и нужно переключаться с одной работы на другую домашнюю
Фізик-ядерщик заочно• 27 января в 21:38
Для этого нужен хороший муж. Когда не нужен делать домашнюю работу - это облегчает жизнь. Если прийти с любимой работы и не становится к кастрюлям и мытью полов, а покушать в ресторане, или заказать доставку, провести время с детьми без просьб убрать в комнате и тд, то тогда все в кайф.
Муж это должен оплачивать естественно)
Советничаю тут• 27 января в 21:38
Наймите помощницу для домашней работы
Гл. Амурная• 27 января в 21:39
А шо мужЬ?
Меня много• 27 января в 21:42
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Муж это должен оплачивать естественно)
а може улюблена робота мала б приносити достатній дохід?
Гжегож Бженчишчикевич• 27 января в 21:43
Выход - ненапряжная работа без переработок. В 18:00 встала и пошла домой. И никаких заявлений руководителя - давайте поднажмем, товарищи, впереди отчет, и ты сидишь еще два или три часа на работе.
Главное, чтобы муж зарабатывал нормально, чтобы можно было устроиться на ненапряжную работу с нормальным графиком, пусть и с не очень большой зарплатой.
Гарачий Чокалад• 27 января в 21:43
Тому я не працюю. Або або. Коли я вдома я виспана, гарний настрій, я не стомлена. Працювати я зрозуміла не моє, заробляти теж. Не виходить. А ходити на роботу щоб заїбатися і принести копійки не бачу сенсу.
Эта_Шикарна)• 27 января в 21:44
Ответ дляМеня много
Ну так бывает далеко не всегда.
автор Летчица • 27 января в 21:48
Ответ дляГарачий Чокалад
Ну справа в тому , що дома ще гірше.
Проходили , було. Цю роботу ніхто не помічає і для всіх ти «дома сидишь и нихрена не делаешь»…
Пишу каліграфічно• 27 января в 21:53
Ответ дляЛетчица
Ну справа в тому , що дома ще гірше.
От це і є ключове,чому вам погано - не той чоловік поруч. Напевно, заробляє +- як і ви, не реалізувався в житті, тому при зручних обставинах підсвідомо вас намагається принизили,щоб компенсувати свою нереалізованість.
Гарачий Чокалад• 27 января в 22:00
Ответ дляЛетчица
Ну справа в тому , що дома ще гірше.
Ну поєднувати не моє. Це по перше. Вдома мені особисто краще ніж на роботі. В мене всі самостійні, на роботу і навчання збираються самі я сплю. Ніхто не дорікає. А я не роблю те що не хочу, прибираю коли я хочу. А не щодня. Кому не подобається роблять самі.
автор Летчица • 27 января в 22:02
Ответ дляПишу каліграфічно
Навпаки ,він реалізований. Просто дружина має бути йому під стать щоб він поважав і мала такі ж права як у нього. Інакше буде вважати нецікавою і буде зраджувати
Гадаю_По_шнуркам• 27 января в 22:03
Ответ дляЛетчица
Это он сам вам такое сказал?
Пишу каліграфічно• 27 января в 22:05
Ответ дляЛетчица
Вибачте, але він вже вас не поважає,якщо так каже. І в голові в себе він глибоко незріла та нереалізована людина. Саме тому вам важко, ви це відчуваєте, просто намагаєтесь це пояснити очевидними речами, а причини у незовсім очевидному.
Гадаю_По_шнуркам• 27 января в 22:08
Ответ дляЛетчица
Ну справа в тому , що дома ще гірше.
А кто это все делает, когда вы работаете?
Бабка_в_кедах• 27 января в 22:10
Було таке, ще ц дитина хворіла сильно. Сіли, поговорили, що для родини буде вигідніше. Звільнилась, але в мене і чоловік вдома працював. Знайшла собі вдома підробіток. Дитина виросла під наглядом ,здоров´я контрольоване, їжа свіжа, відпочивали багато, концерти, театри..до 2022. Тепер, доросла дитина каже, в мене було щасливе дитинство..Але, це рішення ми приймали вдвох і ніхто мене не знецінював.
автор Летчица • 27 января в 22:14
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Мама моя или его мама или же тяп ляп я как-то… ну невозможно мне быть везде . Я искренне восхищаюсь теми кто успевает все еще и сами при этом охуенно выглядят
Хлопаю ресницами• 27 января в 22:17
Ответ дляЛетчица
в теорії, якщо людина реалізована в соціумі, тобто є успішною в кар´єрі, то цей успіх гарно оплучується, що дає можливість значно упростити побутове життя. Якщо у вас у сім´ї двоє успішних реалізованих людей, то мало би вистачити хоча б на доставки , посудомийку, робот пилосос і прибиральницю раз в тиждень розгребти срачі
автор Летчица • 27 января в 22:19
Ответ дляХлопаю ресницами
В тому то й справа , до моя робота уже про реалізацію як особистості, щоб бути цікавою і собі і для самооцінки , то ж він вважає, що раз я менше заробляю, то я маю все й дома робити… це замкнуте коло. В мене енергії немає на все .
Хлопаю ресницами• 27 января в 22:23
Ответ дляЛетчица
якщо ви вибрали завести сім´ю то мабуть ваша реалізація особистості все ж має трохи поступитися інтересам сім´ї, бо що як ваш чоловік також захоче реалізуватися як особистість, реалізувати наприклад свої дитячі мрії, все кине і піде малювати картини за три копійки, або волонтерити в собачій притулок, в ущерб роботі і зарплаті? Що б ви йому сказали?
Витворунка• 27 января в 22:26
Я сама себе хозяйка, мужа нет (вдова много лет), есть сын 12 лет. Работа в иностранной компании, но четко с 9 до 18 и обед с 13 до 14, удаленно дома, могу в любое время поехать в офис, но езжу раз в месяц, не чаще. Ни на ком не срываюсь. Домашние дела делаю, но без фанатизма. Вон 2 недели не убирала и елка еще стоит. Если лень готовить, заказываем еду или идем в кафе. Продукты доставка. Если совсем лень убирать, клининг. Ездим куда-то все время, новые эмоции помогают не свихнуться. Уроки контролирую, но тоже без фанатизма, стараюсь развивать сильные стороны сына. Главное, чтобы все были живы и здоровы.
автор Летчица • 27 января в 22:26
Ответ дляХлопаю ресницами
Насмішили Ви мене 🤣 ну явно що це не дуже
Пишу каліграфічно• 27 января в 22:31
Ответ дляЛетчица
А ви що менше годин працюєте, ніж він, що більше часу маєте на домашні справи? Я би взагалі сказала, раз обоє працюємо, то домашні обов´язки повністю навпіл. Інакше навіщо той чоловік взагалі , самооцінку дружини опустив до рівня плінтуса, все йому не так, гарно влаштувався.
Хлопаю ресницами• 27 января в 22:35
Ответ дляПишу каліграфічно
ну а якщо чоловік змінить свою добре оплачувану роботу на іншу, з зарплатою в 10 тисяч але пропадатиме там до 10 вечора? Бо він убачатиме в цьому свій розвиток як особистості і підвищуватиме самооцінку? Тоді дружина має все вдома робити, ще й викручуватися к прожити на ті копійки, бо ж чоловік працює більше годин? Чи як? Думаю, скаже, слухай Васю, кидай свою єрунду і йди заробляй гроші, бо треба сім´ю годувати, а не особистість розвивати. То чому так само не може сказати чоловік? Якщо я і так забезпечую сім´ю то кидай свою єрунду і йди на легшц роботу або менше годин, бо сім´ю треба ввечері годувати борщем.
Фізик-ядерщик заочно• 27 января в 22:46
Ответ дляМеня много
Я так не считаю. Я считаю что женщина должна заниматься всем в свое удовольствие, а не ради денег. Деньги должен зарабатывать мужчина
Хлопаю ресницами• 27 января в 22:50
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
так, але це її удовольствіє має тоді бути у вільний від побутових справ час. Оскільки фінанси на чоловікові, то побут на ній. А їй, умовно кажучи, ніколи борщ чоловіку зварити, бо вона зайнята удовольствієм. Він же не грошей з неї просить, а прсить робити жіночий вклад в сім´ю, поки він справляється з чоловічім. А в неї на це сил не вистачає.
Фізик-ядерщик заочно• 27 января в 22:53
Ответ дляХлопаю ресницами
Это Ваше видение. Я считаю иначе, мой муж тоже считает иначе. Ему не нужна жена, чтобы готовить и убирать. Мой муж считает, что для него важна атмосфера в доме. А оплатить рестораны и уборку он может сам.
автор Летчица • 27 января в 22:54
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Если не секрет, какая у Вас разница в возрасте с супругом?
Хлопаю ресницами• 27 января в 22:54
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
так і атмосферу вона не створює - ви тему читали? Автор зайнята чимось за межами сім´ї. Втомлюється, потім хоче щоб її ніхто не чіпав. Яка атмосфера? Який вклад в сім´ю?
автор Летчица • 27 января в 22:56
Ответ дляХлопаю ресницами
Тут ще все порівнюється з його мамою. У нього як він каже образ мами в свідомості і він хоче щоб дружина була як його мама. А в мене внутрішнє бажання догодити йому і я просто виснажуюсь. Єдине що , я втомилася від усього і дійсно мабуть то не моя людина …
Хлопаю ресницами• 27 января в 23:00
Ответ дляЛетчица
ви конкретику можете привести? Чим ви зайняті і що він від вас хоче?