А Я Самая Самая• 23 июля 2025
Вигорання від життя
Все гірше і гірше моє самопочуття. Все ніби існує: робота,дитина, чоловік,але на автоматі. Раніше я так хотіла жити , щось робити кудись бігти. А зараз , одне бажання спати, не вставати, або плакати , коли ніхто не бачить. Я розумію психолог і так далі, але це не про то, це про вигорання, нема задля чого жити, мені 37. Життя стоїть на паузі чекає кінця цього всього, а воно все гірше. Часто їздили влітку кудись, вже 4 роки ніби живемо в кульці, я не бачу сенсу далі існувати.
Локшина на вухах• 23 июля 2025
Жить есть для чего. Ребёнок, муж. Хотя, скорее всего, муж одна из причин вашего состояния.
Нет ничего плохого в том, чтобы попросить о помощи. И лекарства иногда в тему. Найдите силы ради ребенка
PORKA• 23 июля 2025
А що вам заважало виїхати на тиждень на відпочинок протягом 4х років? Чи чоловіка охороняєте? Яке хоббі в житті маєте, що вам цікаво робити ( окрім роботи)?
Домашка• 23 июля 2025
Автор, смысл жизни в самой жизни. Пока вы живы, смысл есть. Езжайте на отдых с ребенком или сама, если есть такая возможность.
парИла я парИла• 23 июля 2025
Зараз багато людей в такому стані. По моєму,у Вас ознаки депресії. Вам потрібна підтримка чоловіка,мами , подруги,а може навіть лікаря .Тримайтеся,все буде добре!
парИла я парИла• 23 июля 2025
Ответ дляPrervana
Наверное пора пить антидепрессанты. Аналогичная херня. Я сегодня домой ехала и совершенно спокойно думала, что хорошо было бы, чтобы прилетело на голову, прицельно. За несколько секунд всё закончится. Я уже не вывожу это кромешное днище.
Ну ні, дівчата,ви що! Не можна так.
Все колись скінчиться. Шукайте хоч якісь радощі життя!
А Я Самая Самая
• 23 июля 2025
Ответ дляPORKA
Нічого вже не цікаво, і не охороняю я його. Просто така , що сама не зможу найти дорогу в трьох соснах, все завжди якраз організовував чоловік. Я принципом раділа, все вирішував завжди він, а тут я сцикуха ще та як виявилось .
А Я Самая Самая
• 23 июля 2025
Ответ дляЗ царем в голові
Вам нужно к психиатру
У вас депрессия
Вона лише набирає обертів, починає мене затягувати все глибше. Але тут такого розуміння як психолог нема, я живу не втому середовищі
парИла я парИла• 23 июля 2025
Ответ дляPrervana
Что закончится? Вы реально не понимаете, что всё только начинается?
Розумію чудово,скажу більше ,що живу за 20 км від лінії фронту. Але живу життя,воно у мене одне.
Вирощую огірки і квіти( живу в місті),зустрічаюсь з подругами,з онуками багато часу проводжу. Вони так голову заб´ють,що ні про що не думаю. Їжджу в подорожі частенько. ПлАчу іноді ,як і всі
Да будет так• 23 июля 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Так вам и говорят , что не психолог вам нужен, а психиатр. Психиатры есть везде.
А Я Самая Самая
• 23 июля 2025
Ответ дляпарИла я парИла
Ви неймовірна сильна , ви молодець. Надихнулась трішки , дякую
Ответ дляпарИла я парИла
Ну рутина вся эта на автопилоте делается, да. Но себя ж не обманешь, тем более, что еще хорошо помнишь, как оно было раньше. И как хотелось всякого разного. А теперь хочется просто лечь и не проснуться
парИла я парИла• 23 июля 2025
Ответ дляPrervana
Так як раніше вже не буде ніколи. Треба це прийняти.
Любительница• 23 июля 2025
Тьотя,в вас сама справжня депресія.
Психолог тут не дуже.
Йдіть по таблеточки
Психолог тут не дуже.
Йдіть по таблеточки
Прилипало• 23 июля 2025
Я в мене бажання заснути, забутися, не проснутися…. Пахаю як кобила, розумово і фізично, ледве дихаю…
Мишка-шалунишка• 23 июля 2025
Ответ дляPrervana
Что начинается?
я в Харькове, вроде, почти втянулась, будет ещё хуже?
Мишка-шалунишка• 23 июля 2025
Ответ дляPrervana
А какие предпосылки к тому, что будет лучше? То, что вы втянулись - это не про улучшение ситуации, это про компенсационные механизмы психики
через 50 дней что-то решат, трамп сказал
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 24 июля 2025
Ответ дляPrervana
А почему днище?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 24 июля 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
Моя мама уверена ,что он реально что-то решит
Мишка-шалунишка• 24 июля 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Я тоже периодически во что-то такое верю, чтобы хоть как-то забыть о реальности