ЭтаваНиМожетБыть• 28 января 2025

До повних дівчат мало хто підходить знайомитись?

Скільки себе пам´ятаю я завжди була повною. І таке собі гидке каченя на яке ніхто не звертав увагу, та сама дівчинка, з якою ніхто не хотів танцювати на випускний. Та й в універі ситуація теж була не краща, бо всі хлопці розглядали мене лише як друга, знайомих кликали на каву, на побачення, піти в кіно, погуляти. Мене лише кликали на перездачі🤪. Зараз, на мою думку, я стала трохи краще виглядати, знайшла свій стиль, роблю макіяж, манікюр, вкладаю волосся, доглядаю за собою. Але зайва вага так і залишилась зі мною. 85 кг при зрості 170...
Електрохарчування• 28 января 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Ой, та яка ж я жінка з формами😅 скоріше безформенна, мені навіть моя бабуся казала що я як бревно, талії немає, плоский зад, живіт, і спина широка. Да, погоджуюсь, що жінки з формами це класно, коли гарна фігура, є талія, попа, груди, коли жінка вся така жіночна
все можно сделать в зале, если пахать
Залізний занавіс• 28 января 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
От бачите, ці всі комплекси з дитинства. Мені теж схоже казали, що я не гарна, мене навіть в садочку на нормальні сценки не беруть лише Бабу-Ягу грати. А коли в другому класі трохи набрала, то мама казала, що в майбутньому я ще більше поправлюсь та народжу купу дітей. Тому Вам треба негайно змінити своє відношення до себе. Можна спробувати з психологом пропрацювати.
автор ЭтаваНиМожетБыть • 28 января 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
Блін, я згадала, як теж ми в 5 класі ставили сценку. Нас було п´ятеро, і моя тоді найкраща подруга грала роль красуні, а я роль пугала якогось, ще й біле рядно якесь на голові одягла , що й обличчя не було видно.Тоді я цьому значення ніякого не придала. А зараз і смішно і грішно.
Залізний занавіс• 28 января 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Так, а дитинство в результаті дуже впливає на наше життя зараз. Тому потрібно пропрацювати свої комплекси та бачити чим більше плюсів у собі, бо недоліки є у кожного))
автор ЭтаваНиМожетБыть • 28 января 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
А іще в нас є одна сусідка, їй під 40, ну вона товстіша від мене, на вигляд більше 100 кг, така велика жіночка. То мені рідні мої теж казали, що коли вона була в моєму віці, то вона була навіть худішою ніж я зараз є) і що з нею стало за роки, що мене чекає те саме)
автор ЭтаваНиМожетБыть • 28 января 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
Ви правіі
Залізний занавіс• 28 января 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Ой, не слухайте їх. В другому класі коли я поправилась, то ми з бабусею прийшли до магазину, де наша сусідка каже: Віка, ти така повна, фу такою бути. А в самої зараз невістка більше 100 кг та зростом 185 см, її 4 внучки теж повненькі. Інша моя тітка, якось купляли з мамою одяг до школи, то вона така каже: Віка товста, їй все по розміру підійде. Тому не звертайте увагу, люди часто не думають про те, що вони кажуть. Ви в себе одна, і щоб полюбив хтось інший, треба спершу це самій зробити. Це насправді дуже впливає на людей, вони на підсвідомому рівні відчувають наше відношення до себе, тому і дозволяють собі так говорити.
автор ЭтаваНиМожетБыть • 28 января 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
Як сам себе не полюбиш то ніхто не полюбить, не даремно так кажуть
Залізний занавіс• 28 января 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Так, і це правда))
КокошинЭль• 28 января 2025
В мене в молодості була класна фігура, а обличчя в мене так собі, м´яко кажучи. Великий ніс і проблемна шкіра. Зі мною також не дуже і знайомилися. Кавалерів особливо і не було. Чіплялися на вулиці лише п´яні мужики.
Так що хочуть чоловіки красунь по всім параметрам, хоча самі виглядають частіше як нещасні чипізрики.
автор ЭтаваНиМожетБыть • 28 января 2025
Ответ дляКокошинЭль
Є таке, а іще я помічаю, що найчастіше, чоловіки в яких зовнішній вигляд бажає знати кращого шукають собі дівчину по таких параметрах: струнка, красива, доглянута, розумна і таке інше, хоча в самих пузо висить і волосся від жиру блищить..чому так я не знаю
З бісиками• 28 января 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
А я собі завжди повторю, ну не знайшла я чоловіка, не факт що і знайду:) треба стати самій собі хорошим чоловіком. Так, звучить дивно, але наче щось відпускає після цієї думки. Що я єдина людина в себе, яка себе знає, підтримує , вирішує свої питання. Чому ж я не можу умовно сама собі бути хорошим партнером. Піти прогулятись парком, сходити на каву, купити собі квіти, чи ще щось
Стати для себе найкращою найулюбленішою людиною
автор ЭтаваНиМожетБыть • 28 января 2025
Ответ дляЗ бісиками
Я намагаюсь це робити❤️
Свій варік• 30 января 2025
Тут вообще дело не в весе, просто вы не нашли еще своего человека. В юности я была не худышка, но и не толстая 50-53 кг при росте 158, было достаточно кавалеров, несколько замуж звали. Вышла замуж я в весе 60 кг ровно. Но очень запомнился момент, когда я ехала домой с работы, уставшая, с хвостиком, одета не супер красиво, лето, жара, без макияжа, только тушь, во мне уже было почти 70 кг. Ко мне на остановке подошел мужчина, очень симпотичный и насыпал комплиментов, хотел познакомится, но я показала на колечко обручальное. А он сказал: ’ну и хорошо, надеюсь хотя бы поднял вам настроение, а то вы такая красивая, но такая грустная стояли’. Вот честно, в тот момент глядя бы на себя со стороны я сама к себе не подошла 🙈, мне казалось что я такая замученная стояла)))
Так что ваше вас найдет)