Сиамская сороконожка• Изменено 28 января 2025

Потрібна домомога. З чоловіком проблема

Чоловіка мобілізували місяц тому, на полігоні живе в палатці і захворів сильно і вже 3 тижні хворіє. При цьому він там паше як скажений і спить 4 години без вихідних. Виснажений, температура, його не відпускають ні полікуваться, нічого. Що можна зробити? Як вилікуватися? Може хтось занє сильні препарати. так як його і не відпустять там судячи зі всього((( В нього сьогодні вже паніка почалася...каже вже не витримує
ALENAelka• 29 января 2025
Ответ дляAriervil
Да в чем тут сомневаться, если ей на первой странице сразу написали короткий номер, на который нужно жаловаться, а она продолжила квохтать про беспомощного, но исключительно порядочного программиста)
уф,
доверчивая я
хотя вот это - ’работы много, сон 4 часа в сутки’, конечно ...
annu-b519• 29 января 2025
Ответ дляСиамская сороконожка
симптоми - температура, кашель був, ніс взагалі не дихає...
да. вони там не потрібні..він каже підхід такой - ну померш і помреш, привезуть тук інших((
я в шоці взагалі..мій з освітою, програмист і таке відношення
А если без образования то ок отношение? Можно издеваться? 🤦
ona3233• 29 января 2025
Ответ дляСиамская сороконожка
Дякую! Написала чоловік про німесіл
Нимесил очень осторожно нужно принимать при язве, колите.
Это агрессивный препарат действующий негативно на проблемный ЖКТ.
annu-b519• 29 января 2025
Ответ дляБессмертный пони
У меня дочь прослужила 1,5 года старшим боевым медиком . Демобилизовалась в марте 24 года - по здоровью . Так что , я в курсе дела из первых рук . И насчет учебок в том числе . Так вот , врачи в учебках и на полигонах есть . И в госпиталь возят . И рапорты можно писать . Так что не надо вешать на уши лапшу и разгонять панику .
Кармы не боитесь?)
annu-b519• 29 января 2025
Ответ дляБорисфенка
Мій чоловік 3 роки на передовій. А авторкин- місяць в учебці.
Було б смішно, аби не було так сумно.
На передовой западной границы пока вы в немецком котле? 🤣
annu-b519• 29 января 2025
Ответ дляолена олена
Мені завжди цікаво, якщо твоя близька людина в біді, не лікують, вбивають просто, то треба ж розголос, щоб люди знали, де таке відбувається і проблема вирішилася. Але ж ні, без аноніма навіть страшно написати. То який висновок? Для чого це вигадано?
Розголос зачем? Что бы точно убили?
Вы сказочница, как и многие у которых мужья ’воюют’, надеюсь скоро все изменится.
annu-b519• 29 января 2025
Ответ дляAriervil
На этом номере не принимают жалобы даже на незаконные действия детек и игнорируют обращения, а тут и близко они не помогут.
Бессмертный пони• 29 января 2025
Ответ дляannu-b519
Кармы не боитесь?)
Не боюсь . Отбоялась , знаете ли . А у вас как с кармой обстоят дела ?
Бессмертный пони• 29 января 2025
Ответ дляannu-b519
Розголос зачем? Что бы точно убили?
Свинособак ждете ?
Бессмертный пони• 29 января 2025
А автор так и не объявилась . Что и требовалось доказать .
annu-b519• 29 января 2025
Ответ дляБессмертный пони
У меня то ок, я не выдумываю сказки, которые людям стоят жизни.
annu-b519• 29 января 2025
Ответ дляБессмертный пони
Свинособак ждете ?
Я в Киеве, их тут в принципе не будет)
Бессмертный пони• 29 января 2025
Ответ дляannu-b519
Чем докажете , что я рассказываю сказки ?

Пы. Сы. Да-да , я знаю , что у меня никакой дочери нет - мне это тут еще 2 года назад рассказали . И меня тоже нет .
annu-b519• 29 января 2025
Ответ дляБессмертный пони

Ну почему вас нет и дочери? Все есть, вот только ее ’служба’ была совсем другой)
TATATA1973• 29 января 2025
Ответ дляСиамская сороконожка
Може і гаморит тому. що у напарника його гаймарит жуткий...мучається а теж прцює весь час
Ще і на добу чергують без сну
Гайморит не заразний, але якщо постійно в холоді то може бути. Я при гаймориті іноді коли немає часу на лікування у лікаря пью антибіотики.Амоксиклав. амоксил. за днів 5 повинно помогти
TATATA1973• 29 января 2025
Ответ дляБува і таке
То, що ви пропонуєте? Ви, зможете доромогти йому пройти обстеження? Я, неодноразово цей приймала препарат і все було, норм Швидке одужання, не ’развозило’
Тоді винахіднику німесуліду номебеля потрібно дати. То у вас таке захворювання було. Вірус або сам за 3-4 дні проходить або дає ускладнення. І до дупи ваш німесил
TATATA1973• 29 января 2025
Ответ дляСиамская сороконожка
серрату він пив - йому лікра прописував. про інше не знаю
дякую!
Серрата розжижає все. Гній, мокроту. Вона як допоміжний
Бессмертный пони• 29 января 2025
Ответ дляannu-b519
Какой интересно ?
Valentina shop2020• 04 февраля 2025
Ответ дляНеновая почта
Адміни, вам не здається що цей автор-троль виконує замовлення від російських кураторів?
Раньше вы всех оскорбляет ,матрёшка,ждуниха,сейчас все тролли

Она пишет правду,там такое творят командиры,что страшно слушать