Вбигудях• 28 января в 22:01
Як би ви охарактеризували чоловіка
Який говорить, що він негативний персонаж. Типу постійно попадав в стрьомні історіі
Але веде себе як мілашка з тваринами. Взагалі мало бачила чоловіків, які уміляються тваринам, особливо чужим
Хачапууури• 28 января в 22:02
Це він так наперед виправдовує всі свої негативні вчинки: а я тебе попереджав, знала, на що йшла.
Вбигудях
• 28 января в 22:03
Ответ дляПатріотка з дивану
не очаровывайтесь, пожалуйста
Вже пізно
Але чого?
Патріотка з дивану• 28 января в 22:03
Ответ дляВбигудях
Вже пізно
Але чого?
Взагалі мало бачила чоловіків, які уміляються тваринам, особливо чужим
да ваши слова просто об этом говорят
Вбигудях
• 28 января в 22:04
Ответ дляХачапууури
Та я нікуди не йду. Просто співробітник. Де ту темну сторону побачити? :))
Вбигудях
• 28 января в 22:05
Ответ дляПатріотка з дивану
да ваши слова просто об этом говорят
Ну так. Але про що це говорить? Я уже очаровалась і торможу
13чудоСВЕТА• 28 января в 22:05
Вы ему не нравитесь.
Он вам сразу говорит, что он негативный, чтобы вы отстали. Потому что вы ему не интересны. В случае, если вы как репейник пристанете, он будет вести себя по хамски, и он не виноват, он вас честно предупреждал.
А вы уже ищете повод прилипнуть
Патріотка з дивану• 28 января в 22:06
Ответ дляВбигудях
вас уже не остановить
только время в отношениях
через пару лет, прям уверенна, вы увидите
только время в отношениях
Вбигудях
• 28 января в 22:08
Ответ для13чудоСВЕТА
Вы ему не нравитесь.
А вы уже ищете повод прилипнуть
Так я й не пристаю. Я зазвичай сиджу в наушниках і майже не беру участь в розмовах. І яаавно його ні на які розповіді не розкручую
Вбигудях
• 28 января в 22:08
Ответ дляПатріотка з дивану
вас уже не остановить
только время в отношениях
Та не планую я ніякі відносини. Я через пару місяців переізжаю в іншу країну
13чудоСВЕТА• 28 января в 22:09
Ответ дляВбигудях
Автор, вы в неадеквате. Вы ему не нравитесь абсолютно.
Когда женщина интересна, мужчина старается показать себя с лучшей стороны, а не отмахиваться от нее
Единственный, кто может прибедняться, это абьюзер и манипулятор. Когда увидит подходящую липкую тетку, которая кинется его спасать и уговаривать, что он белый и пушистый. И в итоге прогнет тетку так, что от нее останутся одни руины
Нормальный мужчина, если женщина ему понравилась -никогда
Вбигудях
• 28 января в 22:10
Ответ для13чудоСВЕТА
Самі ви не адекваті :))
Вбигудях
• 28 января в 22:11
Ответ для13чудоСВЕТА
Собі дизлайкі понаставляйте
Ви такі агресивні, ніби я про вашого чоловіка розказую :))
Вбигудях
• 28 января в 22:12
Ответ дляПатріотка з дивану
вас уже не остановить
только время в отношениях
Так що ж означає така поведінка? Які чоловіки умиляються чужим тваринам?
Патріотка з дивану• 28 января в 22:13
Ответ дляВбигудях
я обожаю котов
и равнодушна к собакам
что это говорит?
аж ничего - если брать по жизни
знаю добрейших людей, но они просто не любят животных
и последних скотин обожавших собак
и равнодушна к собакам
что это говорит?
аж ничего - если брать по жизни
и последних скотин обожавших собак
Вбигудях
• 28 января в 22:15
Ответ дляПатріотка з дивану
я обожаю котов
и равнодушна к собакам
что это говорит?
аж ничего - если брать по жизни
и последних скотин обожавших собак
и равнодушна к собакам
что это говорит?
аж ничего - если брать по жизни
и последних скотин обожавших собак
Ну то до чого була ваша загадочність фрази, щоб я подумала, що означає, коли чоловік любить тварин чужих
Вбигудях
• 28 января в 22:28
Ответ дляЛюблю Украину
Бо він краще себе знає
Ну то ж напевне. Але чим погано кимось очаровуватись. Мені здається, більшість чоловіків мають якісь мутні історіі в своій біографіі.
Але мало з них такі мілашні з тваринами
Все знаю від і до• 28 января в 22:51
У мене був такий колись. Грандіозний нарцис. Історії негативні, тваринки... Але хвору тваринку сдав в притулок( типу я плачу коли її бачу). Нарцис не любить проблемних.
Зараз чоловік скритий нарцис. Тваринок любить в інстаграмі тільки. Тобто це ніяк не характеризує людину.
13чудоСВЕТА• 28 января в 22:52
Ответ дляВбигудях
Собі дизлайкі понаставляйте
Вбигудях
• 28 января в 22:55
Ответ дляВсе знаю від і до
Нарцис? Можливо.
Загалом я швидше думала про агресора. Так як у них часто емпатія підвищена в періодах відсутності агресії
Все знаю від і до• 28 января в 23:01
Ответ дляВбигудях
Нарцис? Можливо.
Эмпатия это способность сопереживать а не умиляться. Нарцы с больным животным не будут тягаться. Агрессии может и не быть. А играть роль классного мачо это для получения восхищения с вашей стороны. Они часто говорят о себе. И любой разговор переводят в русло ’а вот я.. а вот у меня..
Вбигудях
• 28 января в 23:05
Ответ дляВсе знаю від і до
Ну я розумію значення слова емпатія. Крім сорепеживать це ще розуміння чужих емоцій
Ладно. Не суть вобщем
сказочное_Бали• 28 января в 23:49
Ответ дляВбигудях
Брехун, як мінімум. Ніким він не уміляється. Приховує багато чоно. Не такий, як хоче казатися.