фрау Гітта• 29 января 2025
Які расходи покупця при покупки квартири ?
Дівчата , підкажіть ,будь ласка ! Дякую .
Язвочка• 29 января 2025
Пенсійний збір, реєстрація права власності, усілякі подружні згоди і заяви тощо. Держмито, якщо нотаріус бере його. Якщо податки раптом є, то вони на продавця лягають офіційно, але там уже як домовитесь.
З горіха зерня• 29 января 2025
если вторичка,то может быть владение менее трех лет.Продавцы стараются поделить)
Кручу хвости• 29 января 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Та то уже наглость этот налог делить)) к нему уж точно покупатель не имеет отношения
Мюллерная• 29 января 2025
Ответ дляКручу хвости
Продавці просто у вартість квартири закладуть всі свої зобов´язання і все.
Це якщо покупець виключно хоче по закону
На пів ставки• 29 января 2025
Часто договариваются расходы 50/50. Но бывает по разному. Так что я бы назвала эти расходы договорными, не зависимо от того что там прописано по закону.
Кручу хвости• 29 января 2025
Ответ дляМюллерная
Ну дело покупателя выбирать, цена то на 7% выше рынка будет
фрау Гітта
• 29 января 2025
Дякую дівчата . Я купую двокімнатну квартиру . Мені озвучили , що мої рамходи будуть примерно 37000 грн ( 1% пенсійний ,1% не пам´ятаю що )) , 9500 грн нотаріус , оцінка )