Хочу барабульки• 29 января в 09:06
Є на фейсбуці група стоматологів де анонімно можна викласти фото зуба? Знімок
Щоб лікарі прокоментували незалежною думкою
А також я б не хотіла щоб всі хто на мене підписаний побачив мій пост(якщо це не буде анонімно)
Файна_зупка• 29 января в 09:07
Про такі групи не знаю, але ви можете змінити налаштування приватності і ваші пости можете бачити навіть тільки ви.
Кофе в лобби• 29 января в 09:08
Сходіть в клініку до лікаря особисто і покажіть ваш зуб. Первинна консультація зазвичай безкоштовна.
Ви думаєте по фото зуба вам діагноз поставлять?
А гінеколог по відео дасть заключення?
Хочу барабульки
• 29 января в 09:09
Ответ дляКофе в лобби
А гінеколог по відео дасть заключення?
Я вже була в лікарів
Один хоче вирвати
Інший дає шанс
Третій вагається
Мені треба ще думки.. питання саме в корні зуба, а не зверху. Зверху зуб як зуб, красивий
Один хоче вирвати
Інший дає шанс
Третій вагається
3@йk@• 29 января в 09:13
Ответ дляХочу барабульки
Я вже була в лікарів
Один хоче вирвати
Інший дає шанс
Третій вагається
Один хоче вирвати
Інший дає шанс
Третій вагається
Ухватиться за шанс ,а там как будет . Вырвать всегда успеете
Намазюкана нішою• 29 января в 12:36
Більш точно скаже Кт. А що робити з зубом, зазвичай це Ваше рішення. Якщо пропонують виривати, то по ’протоколах’ треба виривати. Щоб вберегти, треба гратися, і гарантії результату ніхто не дасть( і далеко не кожен візьметься, бо геморою багато, а імплант дорожче). Якщо готові боротися, шукайте того,хто візьметься