Я только за!• 29 января в 09:51

Прояснити для себе хоча б?

прочитала теми і вирішила запитати. Є знайомий чоловік . Між нами є якась симпатія. Але, як він сам каже, вже страшно щось планувати.. бо не виходить багато чого . Служить в НГУ. Ми в прифронтовому місті .. У нього завжди якісь зустрічі, поїздки, розмови.
Був довго відсутній в місті. Вчора повернувся.. зателефонував по відеозв´язку. Все одно ця симпатія витає в повітрі. Думаю, може вже запросити його на каву? Бо до відʼїзду була уже така розмова, проте не вийшло. То він зайнятий, то я.
Не за Будка• 29 января в 10:28
Ответ дляЦибулька зла
Ну вот да, причем сейчас жена и дети могут быть за границей , а мужик вояка тут один.
Мужики кобели ради секса могут врать лучше сказок Андерсена
Цибулька зла• 29 января в 10:29
Ответ дляЯ только за!
Конечно. Я ж не спорю. Но не в первые встречи же
Так с этого и начинайте, а то развели тут мир розовых единорогов. Прям симпатия в воздухе и бла бла бла. Он выкупил, что Вы не против просто ломантесь типа Вы же девочка.... Поэтому он понимает сильно напрягаться ему не нужно , пара созвонов с лапшей и Вы сама его позовете причем Вы будете свято веровать, что Вы сама так решили))) передайте ему зачёт он знает толк в манипуляциях ))) и автор проверьте его в реестре 100% он женат
годовасик• 29 января в 10:29
Ответ дляЯ только за!
Якщо що / нам далеко не по 20, дорослі вже.
Ну зразу на каву вдома запрошуйте, що б зрозуміло було що до чого
годовасик• 29 января в 10:31
Ответ дляЯ только за!
Чого? Ми були в ресторані з ним. Разом ходили плавати, навчав мене дечому і подарував одну корисну річ, якої в мене не було). Вчора так і говорив - а нагадай як це в нас вийшло, що планували вечерю і сходили. Щоб так само повторити стратегію.
Вы ж уже писали про него тут?
автор Я только за! • 29 января в 10:36
Ответ дляЦибулька зла
Где реестр взять?
Цибулька зла• 29 января в 10:37
Ответ дляЯ только за!
Где реестр взять?
В интернете )
Та_шо_ж_таке• 29 января в 10:42
Ответ дляЯ только за!
Сходим - может не пойти.. Ходили уже.. домой провел потом и на такси уехал домой. Думаю домой пригласить. Более не принужденная обстановка. Не единожды хотел приехать, но я говорила что домой не приглашаю никого, и по гостям не хожу
Ви впевнені, що вам далеко за 20?😁
А то ви самі не знаєте, що хочете.
До нього відмовилися піти.
До себе ’не приглашаю никого’...
А тепер вже передумали.🤔
І ці флюїди між вами вже не перший місяць.
Дійте.
Бабка-ежика• 29 января в 10:48
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Ви впевнені, що вам далеко за 20?😁
А то ви самі не знаєте, що хочете.
До нього відмовилися піти.
До себе ’не приглашаю никого’...
А тепер вже передумали.🤔
Дійте.
Які флюїди?
Це тільки у автора вже дим коромислом.
А мужик просто з цікавістю спостерігає за діями закоханої по вуха баби.
Тут надолго• 29 января в 10:51
Ви інформацію про його сімейний стан точно знаєте?
Ви хоч його декларацію подивіться, вона у відкритому джерелі
Тут надолго• 29 января в 10:51
Ответ дляБабка-ежика
Які флюїди?
Це тільки у автора вже дим коромислом.
І не одної
Та_шо_ж_таке• 29 января в 10:52
Ответ дляБабка-ежика
Які флюїди?
Це тільки у автора вже дим коромислом.
Та не важливо.
Хай вже щось вирішить.
Може хоча б секс гарний буде без зобов´язань.
А може розчарується та й закінчить на тому.
Бабка-ежика• 29 января в 10:53
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Та не важливо.
Хай вже щось вирішить.
Її вже поплавило.
А після сексу взагалі розмаже.
А мужик звалить, почуваючи себе героєм, що баба сама кинулася на нього.
Гадаю_По_шнуркам• 29 января в 11:00
Ответ дляЯ только за!
автор, робіть як відчуваєте. живемо один раз.
автор Я только за! • 29 января в 11:14
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Ви впевнені, що вам далеко за 20?😁
А то ви самі не знаєте, що хочете.
До нього відмовилися піти.
До себе ’не приглашаю никого’...
А тепер вже передумали.🤔
Дійте.
Ещё нюанс.. думаю он младше. Сопоставив все разговоры понимаю
автор Я только за! • 29 января в 11:14
Ответ дляТут надолго
У него нет декларации.
Тут надолго• 29 января в 11:17
Ответ дляЯ только за!
У него нет декларации.
Играю у края• 29 января в 11:40
Ответ дляЯ только за!
Йди туди, сам не знаю куди. Ви його послали. Це факт. Що ви від чоловіка хочете?
Бесбардак• 29 января в 12:25
Ответ дляЯ только за!
Он приглашал к себе домой, в гости.. я отказалась.
ну от і все, от і все
все понятно
автор Я только за! • 29 января в 12:46
Ответ дляТут надолго
Смотрела уже). Военные структуры не подают наверное
автор Я только за! • 29 января в 12:53
Случайно набрала его по видео.
автор Я только за! • 29 января в 16:03
Договорились на выходных встретиться, погулять. Посмотрим