Чавонадо• 29 января 2025
Кардиган, свитер бомбер. Вам часто попадаются в секонде
Невгамовна шахиня• 29 января 2025
Кардиганы в Хумане постоянно. Бомберы мне не нравятся, поэтому не обращала внимания, есть, нет.
Чавонадо
• 29 января 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Я не с Киева, у нас єконом класу
Вот очень редко встречаю
Невгамовна шахиня• 29 января 2025
Ответ дляЧавонадо
Я не с Киева, у нас єконом класу
Вот очень редко встречаю
Я люблю кардиганы искать на шафе. И не только кардиганы.
Чавонадо
• 29 января 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Там перекупи, я в них не купую
А я з косою• 29 января 2025
Кардигани і светри є завжди. Не завжди в доброму стані, але і в доброму знайти не так складно. В місяць можна 5 купити, брендових, дорогих, які коштували за 100 євро, з гарним складом.
За бомберамм я не полюю, але бачила неодноразово. Загалом від дешевих брендів.